Zakład Pogrzebowy w Bielsku rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Pogotowie Pogrzebowe w Bielsku współpracuje z firmą pogrzebową, która ma bogate doświadczenie w realizacji pogrzebów wyznaniowych i świeckich. Początki istnienia firmy Zakład Pogrzebowy Nowak sięgają 1995 roku. Właściciel zakładu, Pan Bartłomiej Nowak, od pierwszych chwil działalności firmy kieruje się kompleksową obsługą klienta w najwyższym standardzie i indywidualnym podejściem do niego, niezależnie od statusu finansowego, światopoglądu czy wyznawanej wiary. Bogata wiedza z zakresu branży funeralnej oraz wieloletnia posługa na rzecz Osób Zmarłych i ich pogrążonych w żałobie Rodzin daje zakładowi miano firmy rzetelnej i godnej zaufania, a także wiele pozytywnych opinii od Klientów z terenu Płocka i całego powiatu płockiego w województwie mazowieckim.

Usługi oferowane przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Bielsku

Oferta Zakładu Pogrzebowego Nowak pozwala na całościową organizację i obsługę ceremonii pożegnalnej, bez obaw o formalności i przykre obowiązki związane z pochówkiem, które najczęściej spoczywają na barkach członów Rodziny. Na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Rodziny, personel zakładu wypełni wszystkie formalności w urzędach, kościołach, u zarządców cmentarzy, a także dokona niezbędnych czynności w związku z zasiłkiem pogrzebowym udzielanym przez instytucje takie jak ZUS i KRUS.

Pracownicy pomagają również Rodzinom w doborze odpowiedniej trumny bądź urny dla Osoby Zmarłej. Produkty dostępne w siedzibie firmy wykonane są z najwyższej jakości materiałów takich jak drewno, kamień czy ceramika. Zakład realizuje ceremonie tradycyjne z użyciem trumny, urnowe poprzedzone procesem spopielenia zwłok, a także uroczystości świeckie i innych wyznań. Priorytetem firmy jest indywidualne podejście do Klienta, zrozumienie i spełnienie wszystkich jego potrzeb i życzeń.

Zakład pogrzebowy z siedzibą w Płocku (zakłady pogrzebowe Płock) posiada również wszystkie niezbędne akcesoria takie jak znicze, świece, a także krzyże i tabliczki. Kwiaciarnia natomiast została bogato wyposażona w okazałe dekoracje florystyczne. Oprawa kwiatowa w postaci wieńców, wiązanek i stroików wykonywana jest zarówno ze świeżych, jak i sztucznych kwiatów. Firma oferuje Rodzinom wzruszającą i uroczystą oprawę muzyczną ceremonii w wykonaniu profesjonalnego trębacza. Oprawa ta zapewnia unikalny charakter pochówku, pełen sentymentu oraz klasy. Zakład posiada własne prosektorium, pomieszczenia chłodnicze wysokiej klasy, przeznaczone do przechowywania zwłok. Wykwalifikowany personel przygotowuje Osobę Zmarłą do pochówku, wykonując czynności z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej.

Dzięki wyposażeniu w najnowsze, specjalistyczne samochody renomowanych marek, spełniające wszelkie wymogi techniczne i sanitarne, obsługa zakładu dokonuje całodobowej eksportacji zwłok z miejsca zgonu, niezależnie od lokalizacji. Ponadto, firma dokonuje transportu Osoby Zmarłej na terenie kraju w sposób sprawny i w pełni bezpieczny. Klienci mogą liczyć na pomoc w kwestii dokumentacji związanej nie tylko z procesem kremacji, ale również ekshumacji dokonywanych we współpracy i pod nadzorem inspektoratu sanitarnego. Dodatkowo pracownicy zakładu świadczą pomoc prawną i formalną, dzięki doskonałej znajomości branży pogrzebowej i związanej z nią przepisów prawnych. Właściciel zakładu zadbał również o kwestie nagrobków. Firma aktywnie prowadzi sprzedaż pomników, zajmuje się ich profesjonalnym montażem, dotyczy to również ławek i pozostałych elementów.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Nowak, który jest rekomendowanego przez Pogotowie Pogrzebowe w Bielsku

Zakład Pogrzebowy Nowak mieści się w województwie mazowieckim, w Płocku. Zachęcamy do sprawdzenia dokładnego zakresu działania firmy tutaj – zakłady pogrzebowe mazowieckie. W siedzibie zakładu przy ulicy Sienkiewicza 61 świadczone są profesjonalne usługi pogrzebowe, przez całą dobę oraz we wszystkie dni tygodnia. Właściciel wraz z zespołem zaufanych pracowników świadczą pomoc Rodzinom w pełnym zakresie. Dotyczy ona każdego etapu organizacji ceremonii pełnej godności i szacunku zarówno do Osoby Zmarłej, jak i pogrążonej w bólu Rodziny. Całodobowy dyżur pracowników firmy daje każdemu Klientowi gwarancję natychmiastowej pomocy.