Zakład Pogrzebowy Sochaczew rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy ARKA WOSIŃSCY świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe od 2009 roku. Działa na terenie powiatu sochaczewskiego w województwie mazowieckim. Firma reprezentowana jest przez Panią Annę i Pana Marcina Wosińskich, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, by każdy człowiek dotknięty utratą bliskiej osoby, uzyskał pomoc na najwyższym poziomie. Priorytetem dla właścicieli zakładu i ich zespołu zaufanych pracowników jest otoczenie Klienta troską i zrozumieniem, w tych trudnych chwilach.

Usługi Pogrzebowe Sochaczew świadczone przez Zakład Pogrzebowy Arka Wosińscy

Zakład Pogrzebowy ARKA WOSIŃSCY dzięki wieloletniemu doświadczeniu i cennej wiedzy zdobytej ciężką pracą zapewnia profesjonalną pomoc każdej Rodzinie pogrążonej w żałobie. Zaangażowanie personelu dotyczy każdego etapu związanego z organizacją ceremonii pogrzebowej. Wsparcie pracowników rozpoczyna się od pierwszych chwil kontaktu z Rodziną. Możliwe jest ustalenie wszystkich szczegółów w domu Klienta dzięki usłudze mobilnego biura. Jest to bardzo duże udogodnienie i ukłon między innymi w stronę osób z niepełnosprawnościami, osób chorych, starszych czy mających problemy z przemieszczaniem się. Pomoc personelu dotyczy także wypełnienia wszelkich formalności, na podstawie uzyskanego wcześniej, stosownego upoważnienia ze strony Rodziny. Pracownicy pomagają skompletować niezbędną dokumentację, a także mogą reprezentować bliskich Osoby Zmarłej w USC, w kancelarii parafialnej, u zarządcy cmentarza czy też w instytucjach odpowiedzialnych za udzielenie zasiłku pogrzebowego – ZUS i KRUS.

Zakład Pogrzebowy w Sochaczewie zapewnia duży wybór trumien i urn, pochodzących od czołowych polskich producentów. Wysoka jakość oraz staranne wykonanie widoczne są gołym okiem. Trumny dostępne w zakładzie są w wersji matowej bądź z połyskiem, a także ekologiczne w wariancie kremacyjnym. Urny wykonane są z najwyższej klasy ceramiki, drewna, kamienia, kompozytu, metalu, czy też mosiądzu. Zaplecze zakładu pogrzebowego wyposażono w niezbędne akcesoria funeralne w postaci zniczy, tabliczek nagrobnych, czy też krzyży i nekrologów. Przygotowanie okazałej oprawy kwiatowej ceremonii spoczywa na barkach florystów współpracujących z zakładem. Firma oferuje wieńce, wiązanki, stroiki, a także kompozycje tworzone na specjalne, indywidualne zamówienie. Uroczystą i wzruszającą oprawę muzyczną ceremonii zapewnia z kolei doświadczony trębacz.

Właściciele zakładu dysponują profesjonalnymi i specjalistycznymi karawanami renomowanych marek, które spełniają wszelkie normy techniczne i sanitarne. Dzięki temu każdy Klient może być pewien sprawnego i bezpiecznego transportu Osoby Zmarłej. Kadra firmy całodobowo dokonuje eksportacji zwłok z miejsca zgonu. Niezależnie od tego, czy jest to szpital, mieszkanie, hospicjum, można liczyć na pomoc w pełnym zakresie. Dodatkowo zakład zapewnia transport do chłodni, kaplic, krematoriów, na cmentarze wyznaniowe i komunalne. Wrażliwi na potrzeby Klienta właściciele wraz z pracownikami, pomagają w sprowadzeniu ukochanej, Zmarłej Osoby do kraju. Mimo skomplikowanych procedur firma przy współpracy z konsulatami i urzędami dokonuje sprawnego transportu ciała z zagranicy. Pracownicy biorą na swoje barki transport drogowy i lotniczy, uzyskanie zezwoleń, czy też tłumaczenie niezbędnej dokumentacji. Szereg usług i świadczeń prezentowanych przez zakład Państwa Wosińskich daje każdemu Klientowi pewność, że otrzyma kompleksową pomoc, a pogrzeb zostanie zrealizowany z najwyższym majestatem.

Kontakt do Zakładu Pogrzebowego Arka Wosińscy

Zakład Pogrzebowy ARKA Sochaczew ma siedzibę, która zlokalizowana jest przy ulicy Narutowicza 14, sprawdź zakłady pogrzebowe Sochaczew. Właściciele wraz z doświadczonym personelem pozostają do dyspozycji Klientów codziennie niezależnie od pory dnia i nocy. Zakład czynny jest we wszystkie dni tygodnia – także w niedziele i święta.