Historia Domu Pogrzebowego Angelus

Zakład Pogrzebowy Angelus posiada wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu i obsłudze pogrzebów. Polskie uroczystości pogrzebowe posiadają bogatą i długą tradycję. Odznaczają się złożonym i pięknym ceremoniałem. Na przestrzeni lat nastąpiło jednak wiele zmian, zarówno jeśli chodzi o przebieg ceremonii, jak i stosowane metody i zaplecze techniczne. Mimo to firma utrzymała wysoką pozycję w branży funeralnej, dzięki dążeniu do rozwoju oraz inwestowaniu w nowe technologie i infrastrukturę. Oferta Zakładu jest stale poszerzana i dopasowywana zarówno do wymogów rynku jak i zmieniających się oczekiwań Klientów. Dzięki temu firma może poszczycić się kompleksowym pakietem usług świadczonych na najwyższym poziomie.

Budynek i flota Zakładu Pogrzebowego Angelus

Działalność Zakładu Pogrzebowego Angelus

Zakład Pogrzebowy ANGELUS świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w oparciu o gromadzoną latami rzetelną wiedzę i bogate doświadczenie. Pracownicy firmy są profesjonalnie przygotowani do wykonania wszystkich czynności, które należy przeprowadzić od momentu stwierdzenia czyjejś śmierci. Obejmują one: zabranie Zmarłego z miejsca zgonu i transport do chłodni, przechowanie i przygotowanie ciała, pożegnanie w kaplicy żałobnej, przeniesienie Zmarłego do kaplicy pogrzebowej, kondukt żałobny, złożenie w grobie trumny lub urny oraz prace cmentarne.

Karawan Zakładu Pogrzebowego Angelus

Zakład organizuje pogrzeby od wielu lat, jednak mimo tego, zachowane zostaje indywidualne podejście do każdej ceremonii. Klientami firmy są osoby, których historia, przeżycia, a co za tym idzie – potrzeby, są całkowicie odmienne. Dlatego pracownicy zakładu z cierpliwością i zrozumieniem przeprowadzają rozmowy, by określić, jakie są oczekiwania Rodzin co do pogrzebu. Każda oferta wystosowana do Klientów uwzględnia ich indywidualne potrzeby zarówno co do przebiegu ceremonii, jak i możliwości finansowych. Ponadto w tych trudnych chwilach, związanych z odejściem ukochanej osoby Rodziny mogą liczyć na wszechstronną pomoc i wsparcie ze strony personelu zakładu. Dotyczy to również wszystkich kwestii formalnych, związanych przede wszystkim z wyrobieniem aktu zgonu i uzyskaniem zasiłku pogrzebowego. Ponadto pracownicy firmy pomagają w wyborze akcesoriów pogrzebowych, trumien i urn oraz odzieży dla osoby zmarłej. W ofercie znajdują się drewniane trumny, cechujące się solidnym wykonaniem, przepięknym wzornictwem i formą. Rodziny, które wybiorą pochówek poprzedzony kremacją, mają do wyboru szeroką gamę urn wykonanych z różnorodnych materiałów: drewna, ceramiki, metalu lub szkła. Zakład Pogrzebowy ANGELUS zapewnia również oprawę florystyczną uroczystości pogrzebowej. Klienci mogą zamówić wieńce, wiązanki pogrzebowe, bukiety oraz inne kompozycje kwiatowe, uświetniające ceremonię i nadające jej wyraz dostojeństwa. Przed rozpoczęciem właściwej uroczystości pogrzebowej zakład organizuje ostatnie pożegnanie w kaplicy żałobnej. Zostały one zaaranżowane w taki sposób, by umożliwić spokojne, pełne modlitwy i wyciszenia pożegnanie Zmarłego.

W ramach usług funeralnych zakład zapewnia transport zmarłych z miejsca zgonu do chłodni oraz na cmentarz. Wykorzystywane w tym celu są nowoczesne i eleganckie karawany, posiadające wszelkie wymagane atesty techniczne i sanitarne. Po stwierdzeniu zgonu, ciało osoby zmarłej przewożone jest do chłodni wyposażonej w specjalistycznie kapsuły chłodzące. Wykonywane są tam również zabiegi kosmetyczne przygotowujące zmarłego do ceremonii pogrzebowej. W dniu pogrzebu Zakład Pogrzebowy ANGELUS organizuje kondukt żałobny, przygotowuje miejsce do pochówku oraz dokonuje złożenia do grobu w asyście pogrzebowej. Po zakończeniu ceremonii zamykany jest grobowiec i wykonywane są prace kamieniarsko-budowlane.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Angelus

Kontakt z Zakładem Pogrzebowym Angelus

Zakład Pogrzebowy ANGELUS prowadzi swoją działalność na terenie powiatu radomskiego w miejscowościach: Gózd, Jedlnia-Letnisko, Wolanów, Jedlińsk, Zakrzew, Przytyk i Wierzbica oraz na terenie całego powiatu szydłowieckiego. Główna siedziba firmy mieści się w Radomiu przy ul. ul. Tochtermana 2.