Idea Przedsiębiorstwa Pogrzebowego Angelus

Zakład Pogrzebowy ANGELUS prawie 20 lat wspiera Rodziny pogrążone w żałobie po śmierci bliskiej osoby. Profesjonalizm oraz rzetelna wiedza na temat obowiązujących procedur i przepisów prawnych, stanowią gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług. Ponadto na przestrzeni wielu lat nieprzerwanej działalności zostały wypracowane wysokie standardy etyczne obsługi klienta, dzięki czemu każda osoba, która skorzysta z usług firmy, zostanie otoczona troską i wsparciem, niezbędnym w tak trudnych chwilach.

Zakres usług Firmy Pogrzebowej Angelus

Wszystkie działania podejmowane w Firmie ANGELUS koncentrują się wokół pomocy osobom, które straciły kogoś bliskiego. Personel z empatią i zrozumieniem towarzyszy Rodzinom Zmarłych na każdym etapie przygotowań i organizacji pogrzebu. Jest to o tyle istotne, że śmierć członka rodziny wiąże się z koniecznością spełnienia wielu obowiązków o charakterze formalnym. Klienci są szczegółowo informowani co do obowiązujących procedur, uzyskują pomoc w wypełnianiu dokumentów i wniosków. Ponadto firma może całkowicie wyręczyć Rodziny w realizacji wszystkich spraw formalnych. Na podstawie stosownego upoważnienia pracownicy będą reprezentować Klientów w Urzędzie Stanu Cywilnego oraz w ZUS i KRUS, w celu uzyskania aktu zgonu i zasiłku pogrzebowego. Ponadto Rodziny mogą skorzystać z fachowej wiedzy personelu przy wyborze akcesoriów pogrzebowych, trumien i urn oraz odzieży dla zmarłych. Na miejscu można również zamówić kwiaty, wieńce i wiązanki pogrzebowe. Kompozycje kwiatowe wykonywane są według najpiękniejszych wzorów i z wykorzystaniem świeżych kwiatów.

Firma Pogrzebowa ANGELUS posiada bogate zaplecze techniczne, które umożliwia pełne dostosowanie świadczonych usług do potrzeb Klientów. Flota nowoczesnych karawanów posiada specjalistyczne wyposażenie umożliwiające transport zmarłych według wszystkich wymaganych norm sanitarnych. Pojazdy te są wykorzystywane do całodobowych eksportacji z miejsca zgonu do chłodni oraz do organizacji konduktów pogrzebowych w dniu pochówku. Wszystkie karawany posiadają niezbędne certyfikaty jakościowe i sanitarne. Nowoczesna chłodnia posiada zaawansowane technologicznie komory chłodnicze, dzięki którym ciało Zmarłego przechowywane jest do dnia pogrzebu w odpowiednich warunkach higienicznych. Ponadto specjalistyczny sprzęt prosektoryjny umożliwia wykonanie niezbędnych zabiegów z dziedziny tanatokosmetyki, które przywracają naturalny wygląd Zmarłego. Wszystkie czynności wykonywane przy Zmarłych są przeprowadzane z należytym szacunkiem i z zachowaniem godności osoby zmarłej. Mając tę pewność, Rodziny mogą bez obaw powierzyć ukochaną osobę pracownikom Domu Pogrzebowego ANGELUS. Na czas ostatniego pożegnania firma przygotowała kaplicę żałobną. Obiekt umożliwia, aby w spokoju spędzić ostatnie chwile z ukochaną osobą, zanim zostanie odprowadzona na miejsce wiecznego spoczynku. Poza wyżej wymienionymi usługami zakład pogrzebowy wykonuje kompleksowe prace cmentarne i kamieniarskie, związane z przygotowaniem miejsca pochówku. Możecie być Państwo pewni, że korzystając z usług tej firmy, ceremonia pogrzebowa zostanie zorganizowana na najwyższym poziomie.

Adres Domu Pogrzebowego Angelus

Główne biuro Firmy znajduje się w Radomiu przy ul. Tochtermana 2. Pod tym adresem znajduje się również sala pożegnalna. Zakład Pogrzebowy ANGELUS  świadczy całodobowe usługi na terenie siedmiu miejscowości w powiecie radomskim: Gózd, Jedlnia-Letnisko, Wolanów, Jedlińsk, Zakrzew, Przytyk i Wierzbica oraz na terenie całego powiatu szydłowieckiego. Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji przez całą dobę, każdego dnia tygodnia, niezależnie od tego, czy jest to dzień roboczy, czy wolny od pracy. Jeśli nie macie Państwo możliwości, aby dotrzeć do siedziby firmy i ustalić wstępne szczegóły, zawsze możecie skontaktować się z Rodziną telefonicznie. Podczas takiej rozmowy pracownicy pokierują Państwa, co należy zrobić w dalszej kolejności, doradzą, pomogą i przeprowadzą przez każdy etap organizacji ceremonii pogrzebowej.