Zakład Pogrzebowy Warszawa Praga Południe w Grupie Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Amabilis świadczy najwyższej jakości usługi pogrzebowe w warszawskiej dzielnicy Praga Południe. Wszystkie usługi wykonuje z poszanowaniem uczuć i przekonań religijnych Osoby Zmarłej i jej bliskich. Pracownicy zdają sobie sprawę, że pogrzeb to szczególne wydarzenie, które wymaga dopełnienia wielu formalności i zadbania o szczegóły ceremonii. „Amabilis” zajmuje się organizacją pogrzebów w każdym wyznaniu oraz uroczystości świeckich z udziałem mistrza ceremonii zarówno w formie tradycyjnie, jak i kremacji.

Wszyscy mieszkańcy dzielnicy Praga Południe w Warszawie w momencie straty mogą liczyć na godne pożegnanie bliskiej osoby i wsparcie w tym trudnym dla nich czasie.

Najwyższej jakości usługi pogrzebowe Warszawa Praga Południe

Firma Pogrzebowa Amabilis zapewnia wykonanie usług pogrzebowych w kompleksowym zakresie. Powierzając jej organizację pogrzebu, mogą Państwo liczyć na pomoc na każdym etapie organizacji ceremonii. Począwszy od odebrania ciała ze wskazanego miejsca, poprzez wybranie odpowiedniej oprawy muzycznej i kwiatowej, aż po profesjonalną organizację uroczystości pogrzebowej w kościele i na cmentarzu.

Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia wykwalifikowana kadra pracowników zajmie się transportem Osoby Zmarłej bez względu na to, gdzie nastąpił zgon. Pomoże zarówno w transporcie lokalnym i krajowym, jak i w sprowadzeniu zwłok z zagranicy. Międzynarodowy transport zwłok może przysporzyć dodatkowych problemów formalnych, dlatego warto powierzyć tę kwestię specjalistom. Doświadczona kadra pracowników skompletuje niezbędną dokumentację oraz skontaktuje się z odpowiednimi instytucjami w kraju, w którym nastąpił zgon. Nie muszą się Państwo także martwić formalnościami koniecznymi do dokonania na miejscu, ponieważ pracownicy pomogą w każdej kwestii w urzędach, kancelarii parafialnej czy też u zarządcy danego cmentarza. Na Państwa życzenie między innymi mogą przygotować dokumenty i wnioski o wypłatę zasiłku pogrzebowego z ZUS-u, KRUS-u, WBE i MSWiA.

W przypadku wyboru tradycyjnej formy pochówku w Domu Pogrzebowym Amabilis Osoba Zmarła przygotowywana jest do pogrzebu poprzez wykonanie tanatokosmetyki i tanatopraksji. Personel do tego zadania podchodzi z najwyższą starannością, a także z należytym szacunkiem dla Zmarłego. Ponadto pracownicy firmy doradzają w wyborze odpowiedniej trumny bądź urny, a także innych niezbędnych akcesoriów pogrzebowych, m.in. kwiatów. Oprawa muzyczna ceremonii pogrzebowej na cmentarzu również pozostaje na najwyższym poziomie.

Jak dojechać do Zakładu Pogrzebowego Amabilis?

Firma Pogrzebowa Amabilis pozostaje do Państwa dyspozycji codziennie, przez całą dobę. Jej główne biuro jest zlokalizowane przy ulicy Komandosów 14 w Warszawie. Ponadto Amabilis posiada filie w Warszawie, które mieszczą się przy ul. Tamka 22/24, Fieldorfa 49 i Zegadłowicza 1, sprawdź zakłady pogrzebowe Warszawa.