Misja firmy Zakład Pogrzebowy Marek Zadora

Od wielu lat na terenie powiatu wadowickiego w województwie małopolskim (zakład pogrzebowy Wadowice), kompleksowe i profesjonalne usługi funeralne świadczy Zakład Pogrzebowy MAREK ZADORA. Firma ta reprezentowana przez właściciela, Pana Marka Zadorę, niesie ukojenie i pomoc każdej osobie, która doświadczyła nieuniknionej okoliczności. W tak ciężkich chwilach właściciel wraz z kadrą zaufanych pracowników, oferują troskę, wrażliwość na krzywdę drugiego człowieka oraz empatię. Celem zakładu jest zrozumienie, a następnie spełnienie na najwyższym poziomie, wszystkich potrzeb Klienta, jego oczekiwań i dyspozycji względem uroczystości pożegnalnej. Firma otwiera swoje drzwi dla każdego człowieka w potrzebie. Właściciel oferuje pomoc na każdym etapie związanym z organizacją i obsługą ceremonii pogrzebowej, niezależnie od jej charakteru, a także sytuacji finansowej Rodziny Zmarłego.

Działalność Zakładu Pogrzebowego Zadora

Bogata wiedza i wieloletnia działalność na rzecz Osób Zmarłych i ich pogrążonych w żałobie Rodzin, dała Zakładowi Pogrzebowemu ZADORA możliwość przygotowania oferty, spełniającej oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Oferta ta powstała z myślą o każdym, kto pragnie w wyjątkowy, piękny i pełen godności sposób pożegnać bliską sercu osobę.

Przygotowanie ceremonii pogrzebowej

Firma realizuje uroczystości nie tylko tradycyjne, ale religijne wszystkich wyznań, ceremonie świeckie, również w połączeniu z kremacją. Firma świadczy usługi mobilnego biura. Wyciąga w ten sposób pomocną dłoń do każdego, kto z powodu niepełnosprawności, czy innego powodu, nie może osobiście udać się do siedziby firmy. To sposób na skorzystanie z pomocy wykwalifikowanego pracownika oraz ustalenie wszelkich szczegółów i wypełnienie formalności w domowym zaciszu. Rodzina, po stosownym upoważnieniu, może zlecić pracownikowi wypełnienie wszelkich formalności w urzędzie stanu cywilnego, w kancelarii parafialnej i u zarządcy cmentarza, na którym zaplanowany jest pochówek. Pomoc ta dotyczy również kwestii zasiłku pogrzebowego – obsługa dopełni niezbędnych czynności w tym zakresie. Firma współpracuje z czołowymi producentami trumien i urn z całego kraju oraz krajów europejskich.

Dzięki wszechstronnej ofercie każda Rodzina może dokonać prostego wyboru odpowiedniej trumny – sosnowej bądź dębowej, lub urny – ceramicznej, kamiennej, kompozytowej. Poza tym, w siedzibie zakładu można znaleźć niezbędne utensylia funeralne w postaci krzyży, zniczy, tabliczek, nekrologów i modlitewników.

Oprawa ceremonii oraz transport zwłok

Za oprawę kwiatową uroczystości odpowiada zespół doświadczonych florystów. Pan Marek Zadora przez lata prowadził kwiaciarnię, dlatego też jest doskonale obeznany w tworzeniu kompozycji kwiatowych. Dokona zamówienia również na indywidualne i nietypowe oczekiwania Klienta. Każda uroczystość dzięki trwałym i pięknym dekoracjom zyskuje wyjątkowy wygląd. Oprawa muzyczna wykonana przez profesjonalnych muzyków, nada niezapomniany i wzruszający charakter. Firma niesie pomoc każdego dnia, niezależnie od pory dnia i nocy. Wspiera nie tylko dobrym słowem i fachowym doradztwem, ale też poprzez całodobową eksportację z miejsca zgonu. W zakładzie mieszczą się sterylne pomieszczenia chłodnicze. To właśnie w nich odbywa się przygotowanie Osoby Zmarłej do ostatniego pożegnania z Rodziną i gośćmi uroczystości. Całość prezentowanych usług daje wszystkim Klientom fakt, że otrzymają oni wsparcie na każdym etapie oraz pomoc na najwyższym poziomie. Uroczystości pełne majestatu oraz klasy to znak rozpoznawczy firmy Pana Zadory.

Zakład Pogrzebowy Marek Zadora – siedziba

Każda osoba pozostająca w obliczu bolesnej straty, może zasięgnąć pomocy w Zakładzie Pogrzebowym ZADORA, znajdującym się w Wadowicach, przy ulicy Generała Bruno Olbrychta 1. Firma świadczy usługi całodobowo i codziennie – również w niedziele i święta.