Misja Zakładu Pogrzebowego Zadora

Zakład Pogrzebowy ZADORA świadczy kompleksowe usługi funeralne na najwyższym poziomie. Firma prowadzona jest od wielu lat przez Pana Marka Zadorę. Analizując działania firmy, wyróżnia się ona wysoką jakością, ale również empatią i wrażliwością na krzywdę drugiego człowieka. Każda Rodzina dotknięta odejściem bliskiej osoby może liczyć na pomoc na każdym etapie związanym z organizacją i obsługą uroczystości pożegnalnej. Ostatnia posługa, którą każdego dnia w sumienny sposób pełni właściciel wraz z zaufanymi pracownikami, odzwierciedla wszystkie emocje i uczucia Rodziny kierowane w stronę utraconej osoby. Firma dokłada wszelkich starań, by pogrążona w żałobie Rodzina, mogła bez żadnych obaw odpocząć od przykrych formalności i dodatkowych obowiązków, spadających na jej barki w tak trudnym dla niej czasie.

Siedziba zakładu pogrzebowego zadora wadowice

Oferta Zakładu Pogrzebowego Zadora

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i cennej wiedzy zdobytej ciężką pracą Zakład Pogrzebowy Zadora starannie wyselekcjonował usługi pozwalające na wyręczenie Rodziny z każdej możliwej czynności związanej z organizacją i obsługą pochówku. Drzwi zakładu otwarte są dla każdego człowieka w potrzebie. Empatyczni pracownicy wyciągają pomocną dłoń do każdego, niezależnie od jego sytuacji finansowej oraz charakteru pochówku.

Firma specjalizuje się w organizacji pogrzebów (tradycyjnych oraz poprzedzonych kremacją):

  • katolickich,
  • innych wyznań,
  • oraz świeckich.

Mając świadomość, że nie każdy Klient jest w stanie udać się do siedziby firmy osobiście, właściciel zakładu świadczy usługi mobilnego biura. Dzięki tej usłudze każda osoba może dopełnić formalności we własnym domu, przy pomocy wykwalifikowanego pracownika. Obsługa zakładu na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Klienta, wypełni w jego imieniu wszystkie formalności w urzędzie stanu cywilnego, w kancelarii parafialnej i u zarządcy cmentarza. Oferta obejmuje także pomoc z kompletowaniem dokumentacji przede wszystkim w przypadku kremacji bądź ekshumacji.

Zaplecze techniczne firmy pogrzebowej

Firma posiada bogate zaplecze, dlatego Klient ma swobodny wybór pomiędzy trumnami i urnami w wielu wzorach, zarówno tradycyjnymi jak i w bardziej nowoczesnych wersjach. Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie zakładu Pana Marka Zadory, pochodzą od czołowych polskich i zagranicznych producentów. Pewność dostawców gwarantuje wysoką jakość i trwałość.

W ofercie zakładu znajdują się również niezbędne utensylia funeralne, reasumując, są to:

  • znicze,
  • szarfy,
  • tabliczki,
  • krzyże w różnych rozmiarach,
  • modlitewniki,
  • nekrologi.

Firma stawia na niepowtarzalność uroczystości. Nad oprawą każdej z nich pracuje zespół doświadczonych florystów. Warto zauważyć, że wykonują oni okazałe wieńce, wiązanki, stroiki, dlatego każde kompozycje wykonują również na indywidualne zamówienie. Oprawa muzyczna pozostaje po stronie profesjonalnych muzyków, doskonale znających utwory przywołujące najpiękniejsze wspomnienia i wzruszenie na twarzach uczestników ceremonii. Właściciel wyposażył firmę w specjalistyczne karawany renomowanych marek. Obsługa dokonuje całodobowej eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu. Samochody dostosowane są do wymogów technicznych i sanitarnych, dlatego przewóz odbywa się w kraju, jak i poza granicami. Transport certyfikowanymi autami przeprowadzany jest przy pełnej współpracy ze służbami i konsulami. Takie działania gwarantują bezpieczne i sprawne przeprowadzenie procedury i przewiezienie do kraju bliskiej sercu osoby. Usługi oferowane przez zakład gwarantują zadowolenie nawet najbardziej wymagającego klienta.

Karawan zakładu pogrzebowego zadora wadowice

Kontakt do Zakładu Pogrzebowego Zadora

Zakład Pogrzebowy ZADORA zlokalizowany jest w Wadowicach przy ulicy Generała Bruno Olbrychta 1. Firma prowadzi działalność całodobowo i codziennie – także w niedziele i wszystkie święta – zapewniając najwyższą jakość usług na terenie całego powiatu wadowickiego – zakłady pogrzebowe Wadowice.