Zakład Pogrzebowy Marek Zadora

Śmierć kogoś najbliższego jest niezwykle traumatycznym przeżyciem, wywołującym bardzo silne emocje. Zakład Pogrzebowy MAREK ZADORA nie pozostawia takiej osoby bez pomocy i wsparcia. Właściciel Pan Marek Zadora oraz zespół empatycznych pracowników dokładają wszelkich starań, aby pomóc we wszystkich sprawach zarówno formalnych, jak i organizacyjnych dotyczących przygotowania pogrzebu. Ponad ćwierć wieku doświadczenia w branży funeralnej jest gwarantem profesjonalnie i rzetelnie wykonanej usługi. Zakład przygotowuje ceremonie pogrzebowe we wszystkich obrządkach religijnych oraz mające charakter świecki.

Oferta usług Zakładu Pogrzebowego Zadora

Ogromna wiedza i doświadczenie pozwoliły na przygotowanie bardzo szerokiej i elastycznie dostosowanej do potrzeb i oczekiwań Klienta oferty usług pogrzebowych. Osoba, która musi się zmierzyć z przygotowaniem pogrzebu swojego Bliskiego, jest otoczona opieką już od momentu zgłoszenia. Odpowiedzialny pracownik zakładu udzieli wszelkich informacji oraz pomoże w dopełnieniu niezbędnych formalności. Pomoże w urzędach i instytucjach takich jak USC, ZUS, KRUS, kancelaria parafialna czy zarząd cmentarza. Jeśli z jakiegoś powodu Klient ma problem z dostępem do biura, to godny zaufania pracownik może dojechać do jego domu i na miejscu dokonać wszystkich ustaleń.

 

Karawan zakładu pogrzebowego zadora mercedes

Zaplecze techniczne firmy

Zakład Pogrzebowy ZADORA posiada rozbudowane, nowoczesne zaplecze techniczne oraz flotę specjalistycznych, eleganckich karawanów marki Mercedes, Buick i Peugeot. Największym kapitałem firmy są pracownicy, którzy służą swoją wiedzą, doświadczeniem i ogromnymi umiejętnościami. Takie podejście przekłada się zawsze na pięknie i starannie przygotowaną ceremonię pogrzebową z szacunkiem dla Zmarłego i jego pogrążonej w żałobie Rodziny. Zakład oferuje między innymi usługę transportu krajowego i międzynarodowego wraz z dopełnieniem koniecznych formalności. Dzięki nowoczesnej, certyfikowanej chłodni ciało jest przechowywane w godnych warunkach, oczekując na pochówek. Specjaliści przygotowują je profesjonalnie poprzez wykonanie toalety pośmiertnej i tanatokosmetyki, zwyczajowo również ubierają w odzież dostarczoną przez Rodzinę lub wykorzystując kolekcję odzieży dostępną w firmie. Zakład posiada też przenośną chłodnię, z której można skorzystać w domu Zmarłego.

Wybór trumien i urn

Rodzina ma możliwość wyboru trumny z szerokiej oferty, liczącej kilkadziesiąt egzemplarzy w różnych wzorach i wersjach kolorystycznych. Coraz częściej Rodzina lub sam Zmarły w swojej ostatniej woli decyduje się na dokonanie spopielenia ciała przed pochówkiem. Również taką usługę zakład wykonuje zgodnie z wszelkimi przepisami, normami i standardami, a Rodzina może skorzystać z możliwości monitorowania tego procesu. Na prochy przygotowano duży wybór różnorodnych urn wykonanych z takich materiałów jak: drewno, kamień, metal czy ceramika. Pracownicy biura obsługi redagują, drukują i rozwieszają we wskazanych miejscach stosowne klepsydry, oraz umieszczają nekrologi w lokalnej prasie.

Oprawa florystyczna

Zakład zadba również o oprawę kwiatową ceremonii. Każdy członek Rodziny może zamówić elegancki bukiet, wiązankę lub wieniec, który jest następnie starannie wykonany przez florystów z najwyższej jakości kwiatów. Dla uświetnienia i nadania bardziej indywidualnego charakteru uroczystości jest możliwość zamówienia zawodowego muzyka, który wykona wybrane utwory. Rodzina i znajomi mogą pożegnać Zmarłego w komfortowych warunkach w ciszy i spokoju, który zapewnia dom pogrzebowy. Jeśli Rodzina ma taką potrzebę, to jest też możliwość fotografowania lub nagrywania ceremonii. Dodatkowo zakład solidnie wykonuje usługi cmentarne w tym także ekshumację wraz ze zgromadzeniem koniecznej dokumentacji. Można tu również zamówić nagrobek, a kompetentni pracownicy doradzą w kwestiach materiału oraz wyglądu.

Zakład Pogrzebowy ZADORA dzięki swojemu doświadczeniu i profesjonalizmowi zyskał sobie renomę oraz zaufanie Klientów.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Zadora

Zakład Pogrzebowy ZADORA ma swoją siedzibę w Wadowicach przy ul. Gen. Bruno Olbrachta 1, gdzie oczekuje na zamówienia, a każdy Klient ma możliwość wyboru odpowiednich utensyliów pogrzebowych. We współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe zakład swoim zasięgiem obejmuje Wadowice i cały powiat wadowicki – zakłady pogrzebowe Wadowice.