Kilka słów o Zakładzie Pogrzebowym Marek Zadora

Firma reprezentowana przez Pana Marka Zadorę, od wielu lat niesie pomoc wszystkim Rodzinom dotkniętym bolesną utratą bliskiej osoby. Zakład Pogrzebowy MAREK ZADORA każdego dnia pełni sumienną posługę na rzecz Zmarłych i ich Rodzin. Pracownicy dbają o najwyższą jakość usług, troszcząc się o komfort i spokój osób, które znalazły się w tak trudnym czasie. Firma dokłada wszelkich starań niezależnie od charakteru uroczystości czy też statusu finansowego Rodziny. Stały zespół zaufanych pracowników nie wyklucza nikogo i pozostawia drzwi zakładu, otwarte dla każdego człowieka znajdującego się w potrzebie. Wsparcie i troska udzielane są na każdym etapie związanym z organizacją i obsługą ceremonii pożegnalnej. Dzięki indywidualnemu podejściu, wrażliwości na krzywdę drugiego człowieka i niebywałej empatii, firma zyskała mimo godnej zaufania, co potwierdza wiele zadowolonych Rodzin z terenu powiatu wadowickiego – zakłady pogrzebowe Wadowice.

Usługi oferowane przez Zakład Pogrzebowy Marek Zadora

Dzięki wielokrotnym szkoleniom pod okiem fachowców i stałemu rozwojowi firmy na każdej płaszczyźnie Zakład Pogrzebowy ZADORA przygotował ofertę pozwalającą na kompleksową organizację i obsługę uroczystości pogrzebowej. Firma reprezentuje najwyższą jakość, godność i klasę.

karawan zakładu pogrzebowego zadora wadowice mercedes

Formalności pogrzebowe

Wszechstronna i stale unowocześniana oferta obejmuje wszystko, co niezbędne. Pracownicy starają się zdjąć z barków Rodziny przykry ciężar w postaci dodatkowych obowiązków i formalności. Firma realizuje uroczystości religijne wszystkich wyznań oraz pochówki świeckie z udziałem mistrza ceremonii. Zakład świadczy usługi mobilnego biura w domu Klienta, co jest bardzo dużym udogodnieniem dla osób starszych, ludzi chorych, niemogących z powodu stanu zdrowia lub innych powodów opuścić mieszkania i udania się do siedziby zakładu. Na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Rodziny, personel wypełnia wszelkie formalności urzędowe, kościelne i cmentarne, jak również te związane z uzyskaniem zasiłku z ZUS i KRUS. Firma wyciąga pomocną dłoń także w przypadku dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia spopielenia zwłok lub dokonania ekshumacji zwłok i szczątków.

Zaplecze techniczne zakładu pogrzebowego

Zaplecze zakładu zostało bogato wyposażone we wszystko, co jest niezbędne do organizacji drogi ostatniego pożegnania. Firma posiada krzyże i tabliczki w wielu rozmiarach, modlitewniki, nekrologi, oraz drobne utensylia, takie jak różańce, szarfy i znicze. Dzięki współpracy z czołowymi producentami trumien i urn z całego kraju każdy Klient może wybrać odpowiedni wzór. Trumny ujęte w ofercie wykonane są ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, takich jak drewno sosnowe i dębowe. Dostępne są także sarkofagi, w wersjach tradycyjnych lub bardziej nowoczesnych. Właściciel zakładu wykazuje bardzo dużą znajomość branży nie tylko pogrzebowej, ale również florystycznej, dzięki wieloletniemu prowadzeniu kwiaciarni. Dzięki doświadczonym florystom jego zakład może zaproponować okazałe wieńce, wiązanki i inne kompozycje, wykonywane również na indywidualne zamówienie. Poza tym firma posiada specjalistyczne karawany, dzięki którym świadczy pomoc w postaci całodobowej eksportacji osoby zmarłej z miejsca zgonu. Każda Rodzina w tym trudnym czasie może liczyć na realizację przewozu krajowego, jak również międzynarodowego.

wieniec pogrzebowy z czerwonych róż zakład pogrzebowy zadora

Usługi oferowane przez zakład Pana Zadora są kompleksowe. Oznacza to, że każdy detal związany z uroczystością, zostanie dopracowany i przygotowany pod wszelkie oczekiwania pogrążonej w bólu Rodziny.

Teren działania firmy Zakład Pogrzebowy Marek Zadora

Profesjonalne i całościowe usługi funeralne świadczone są przez Zakład Pogrzebowy MAREK ZADORA na terenie powiatu wadowickiego w województwie małopolskim. Firma posiada siedzibę w Wadowicach przy ulicy Generała Bruno Olbrychta 1 i pozostaje do dyspozycji Klientów nie tylko przez całą dobę, ale również każdego dnia – w tym niedziele i wszystkie święta.