Zakład Pogrzebowy Zadora Wadowice

Zakład Pogrzebowy ZADORA istnieje na rynku usług funeralnych nieprzerwanie już ponad ćwierć wieku, świadcząc usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie oraz wspierając Rodziny w tych najtrudniejszych chwilach. Zarówno właściciel Pan Marek Zadora jak i jego starannie dobrany zespół pracowników dokładają wszelkich starań, aby każda ceremonia ostatniego pożegnania była piękna, godna i z szacunkiem dla Zmarłego i jego pogrążonej w żałobie Rodziny. Zakład organizuje pogrzeby świeckie oraz katolickie i innych wyznań.

Bus karawan zakładu pogrzebowego zadora wadowice

Usługi, które świadczy Zakład Pogrzebowy Zadora

Ogromna wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwoliło właścicielowi na stworzenie bardzo szerokiej oferty usług pogrzebowych dostosowanych do potrzeb, oczekiwań oraz możliwości finansowych każdej Rodziny. Empatyczni i odpowiedzialni pracownicy już od pierwszego kontaktu otaczają Rodzinę opieką we wszystkich sprawach zarówno formalnych jak i organizacyjnych.

Firma zapewnia pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności:

  • w urzędach,
  • instytucjach takich jak USC, ZUS, KRUS,
  • kancelarii parafialnej,
  • u zarządcy cmentarza.

Jeśli Klient ma kłopot z dotarciem do biura, to pracownik dojedzie pod każdy wskazany adres. Na miejscu wszystko omówi i zaplanuje zgodnie z życzeniem Klienta. Dla komfortu zamawiającego płatności za usługi pogrzebowe mogą być skredytowane. Następnie całość będzie rozliczona bezgotówkowo w ramach zasiłku pogrzebowego. Zakład posiada rozbudowane zaplecze techniczne oraz flotę karawanów marki: Mercedes, Buick i Peugeot. Dzięki temu oraz odpowiednio przygotowanym pracownikom transport ciała może się odbywać całodobowo z każdego miejsca w Polsce. Zakład wykonuje również eksportację z zagranicy wraz z dopełnieniem wszelkich skomplikowanych formalności w konsulatach, ambasadach i na granicach. Następnie ciało jest przechowywane w certyfikowanej chłodni, gdzie w godnych warunkach oczekuje na pochówek. Specjaliści wykonują toaletę pośmiertną, tanatokosmetykę oraz je ubierają w ubrania dostarczone przez Rodzinę lub z wykorzystaniem odzieży z kolekcji dostępnej na ekspozycji. Zakład dysponuje również przenośną chłodnią, która może być wykorzystana w domu Zmarłego.

Przygotowanie Osoby Zmarłej do pochówku

Osoba zamawiająca pogrzeb ma możliwość wyboru trumny z szerokiej oferty w różnych wzorach i kolorach. Jeśli natomiast życzeniem Rodziny lub samego Zmarłego w ostatniej woli jest dokonanie kremacji przed pochówkiem, to zakład wykonuje ten proces z zachowaniem wszelkich norm i standardów. Wykorzystuje przy tym specjalną trumnę kremacyjną. Na prochy przygotowano ogromny wybór różnorodnych eleganckich urn z drewna, kamienia, metalu czy ceramiki. Pracownicy biura obsługi redagują, drukują, a następnie rozwieszają stosowne klepsydry, a jeśli Rodzina ma życzenie, to zamieszczają nekrologi w lokalnej prasie.

Wieniec pogrzebowy przygotowany przez zakład pogrzebowy zadora

Każdy uczestnik ceremonii pogrzebowej może zamówić tradycyjny lub bardziej nowoczesny bukiet, wiązankę, wieniec lub kompozycję kwiatową, które wykonają zawodowi floryści ze starannie dobranych kwiatów żywych lub sztucznych. Uroczystego i podniosłego charakteru ceremonii dodaje oprawa muzyczna w wykonaniu zawodowych muzyków. Bliższa i dalsza Rodzina oraz znajomi mogą pożegnać Zmarłego w ciszy i spokoju w specjalnie do tego przygotowanym domu pogrzebowym. Na specjalne życzenie fotograf, czy kamerzysta może uwiecznić uroczystość pogrzebu.

Usługi okołopogrzebowe

Zakład Pogrzebowy ZADORA wykonuje także fachowe usługi cmentarne oraz ekshumacje wraz z dopełnieniem niezbędnych formalności. Dodatkowo kompetentni pracownicy doradzą w wyborze i zamówieniu odpowiedniego nagrobka. Grób może zostać wykonany zgodnie z życzeniem Klienta z granitu, marmuru lub piaskowca. Firma stawia na doskonałą jakość i profesjonalizm w każdym, nawet najdrobniejszym szczególe. Dzięki takiemu podejściu do swojej niezwykle trudnej i odpowiedzialnej pracy zyskał sobie renomę i zaufanie Klientów.

Adres Zakładu Pogrzebowego Zadora

Zakład Pogrzebowy ZADORA ma swoją siedzibę w Wadowicach przy ul. Gen. Bruno Olbrychta 1, gdzie można złożyć zamówienie oraz dokonać wyboru odpowiednich utensyliów pogrzebowych. Zakład we współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe swoim zasięgiem obejmuje Wadowice i cały powiat wadowicki – zakłady pogrzebowe Wadowice.