Zakład Pogrzebowy Nowy Sącz – współpraca z Pogotowiem Pogrzebowym

Zakład Pogrzebowy WIOLETA KULMA oferuje wszechstronną, profesjonalną pomoc we wszystkich sprawach związanych z pochówkiem. Doświadczony, starannie dobrany zespół pracowników dokłada wszelkich starań, aby ceremonia pogrzebowa była piękna i godna, przygotowana zgodnie z życzeniem Rodziny. Śmierć bliskiej osoby jest traumatycznym przeżyciem, na które nigdy nie jesteśmy gotowi. Dla Rodziny wiąże się ona z szeregiem obowiązków i koniecznych do dopełnienia formalności, w których pomogą pracownicy rekomendowanego przez nas zakładu.

Usługi pogrzebowe w Nowym Sączu świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy

Zakład Pogrzebowy WIOLETA KULMA kompleksowo zajmuje realizacją pogrzebów, a także dopełnieniem wszelkich formalności w urzędach i innych instytucjach. Każdy Klient, który ma problem z dotarciem do siedziby firmy może liczyć na pomoc odpowiedzialnego pracownika, który dojedzie pod wskazany adres. Tam pomoże we wszelkich ustaleniach i zaplanowaniu ceremonii pogrzebowej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, płatność za usługi może być skredytowana i rozliczona bezgotówkowo w ramach zasiłku pogrzebowego.

Dzięki odpowiednio wykwalifikowanych pracownikom oraz flocie specjalistycznych karawanów transport ciała obywa się przez całą dobę, z każdego wskazanego miejsca w Polsce. Następnie ciało przebywa w godnych warunkach w nowoczesnej, certyfikowanej chłodni. Specjaliści profesjonalnie przygotowują je do pochówku poprzez wykonanie toalety pośmiertnej oraz tanatokosmetyki. W spełniającym wszelkie normy Unii Europejskiej prosektorium może być wykonana również sekcja zwłok, jeśli takie jest polecenie sądu lub prokuratora.

Centrum Pogrzebowe Kulma w Nowym Sączu

Zakład pogrzebowy w swojej ofercie posiada duży wybór trumien w wielu wzorach, a także w różnych tonacjach kolorystycznych. Jeśli ostatnią wolą Zmarłego lub decyzją jego Rodziny jest dokonanie kremacji przed pochówkiem, to zakład wykonuje taką usługę, używając do tego specjalnej trumny kremacyjnej. Na prochy przygotowano duży wybór eleganckich urn z takich materiałów jak drewno, kamień, metal czy też ceramika. Pracownicy biura obsługi redagują stosowne klepsydry oraz teksty podziękowań. Nieodłącznym elementem każdej ceremonii pogrzebowej są również kwiaty. Floryści funeralni z najwyższej jakości świeżych, ciętych kwiatów wykonują:

– bukiety okolicznościowe,

– wiązanki pogrzebowe,

– wieńce,

– a także inne dekoracje florystyczne na specjalne zamówienie Klienta.

namiot pogrzebowy z logo zakładu pogrzebowego Kulma

Aby ceremonia miała indywidualny i niepowtarzalny charakter, zakład proponuje profesjonalną oprawę muzyczną w wykonaniu zawodowych muzyków. Zakład posiada dwie kaplice pożegnań, które są zlokalizowane w Nowym Sączu i Limanowej – zakłady pogrzebowe Limanowa. Rodzina, a także znajomi i przyjaciele mogą tam w ciszy i skupieniu pożegnać Zmarłego jeszcze przed oficjalną ceremonią. Pracownik zakładu może również poprowadzić modlitwę różańcową przed mszą pogrzebową. Każdy Klient jest traktowany indywidualnie, pracownicy starają się spełnić jego wszelkie, również nietypowe życzenia.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Wioleta Kulma w Nowym Sączu

Zakład Pogrzebowy WIOLETA KULMA ma kilka placówek: w Limanowej przy ul. Piłsudskiego 61 i przy ul. Łazarskiego 16, w Nawojowej przy ul. Krynickiej 7, a także w Nowym Sączu przy ul. Nawojowskiej 45. Firma we współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe swoim zasięgiem obejmuje Nowy Sącz (zakłady pogrzebowe Nowy Sącz), powiat nowosądecki oraz cały powiat limanowski. Firma jest gwarantem rzetelnie i profesjonalnie wykonanych usług pogrzebowych, zgodnie z planem i ustaleniami z Rodziną. Empatyczni pracownicy pomagają we wszystkich sprawach, które dla Rodziny w żałobie są zwykle trudne i skomplikowane. Dzięki takiej postawie w swojej niezwykle trudnej, a także odpowiedzialnej pracy zakład zyskał sobie renomę i zaufanie Klientów.