Zakład pogrzebowy w Nawojowej rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy WIOLETA KULMA zapewnia troskę, wsparcie oraz wszechstronną pomoc Rodzinom Osób Zmarłych. Klienci mogą polegać na wiedzy i bogatym doświadczeniu kadry zakładu. Firma na małopolskim rynku funeralnym istnieje od 2010 roku. Ciągle poszerza swoją ofertę o usługi i produkty innowacyjne oraz takie, które cieszą się u Państwa popularnością. Jest to wynikiem analiz zmieniających się upodobań Klientów oraz trendów w branży pogrzebowej. Firma Pani Wiolety słynie z wysokiego poziomu świadczonej pomocy oraz indywidualnego podejścia do każdej Rodziny w żałobie. Jej priorytetem jest odciążenie Państwa ze wszystkich formalnościach związanych z organizacją pochówku Bliskiej Waszemu sercu Osoby.  Pracownicy robią wszystko, aby dostosować przebieg ceremonii do szczegółowych wytycznych konkretnej Rodziny.

Usługi świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Nawojowej

Zakład Pogrzebowy Kulma zapewnia kompleksową realizację pogrzebów wyznaniowych oraz świeckich, a także miejscowy i ogólnopolski transport Osób Zmarłych. Personel firmy stanowią osoby wykształcone, empatyczne i pełne zaangażowania w każdą powierzoną im sprawę.  Przez całą dobę pozostają do dyspozycji Klientów. Pomogą Państwu w prowadzeniu pełnej dokumentacji dotyczącej realizowanego pochówku. Następnie przekażą ją do odpowiedniej instytucji, aby mógł zostać przyznany należny zasiłek pogrzebowy. Dodatkowo przeprowadzona usługa pogrzebu może być skredytowana do jego wysokości. Uroczystości bezwyznaniowe, z ramienia zakładu realizowane są przez wykwalifikowanego mistrza ceremonii. Do jego zadań należy przygotowanie i wygłoszenie mowy o życiu Osoby Zmarłej. Ponadto zapewnia on koniecznego utensylia oraz ustala całą oprawę pogrzebu i czuwa nad jego spokojnym przebiegiem.

Centrum Pogrzebowe KULMA przeprowadza również kremacje Osób Zmarłych. Po uzyskaniu odpowiednich dokumentów zawozi znajdującą się w specjalnej, kremacyjnej trumnie, Osobę Zmarłą do pobliskiego krematorium. Po zakończeniu procedury, pracownik zakładu odbiera urnę z prochami i przewozi ją do siedziby zakładu, gdzie oczekuje na dzień ostatniego pożegnania. Pracownicy firmy wykonują pełną toaletę pośmiertną Osoby Zmarłej oraz szereg zabiegów z zakresu tanatokosmetytki. Dobierają konieczne utensylia pogrzebowe, a także dbają o oprawę kwiatową. Wykwalifikowani floryści funeralni przygotowują zróżnicowane kolorystycznie wieńce, bukiety i wiązanki z żywych lub sztucznych kwiatów. Firma zapewnia także muzyczną oprawę uroczystości – istnieje możliwość skorzystania z usług trębacza.

Centrum Pogrzebowe KULMA, Zakład Pogrzebowy Nawojowa, wiązanka pogrzebowa

Szeroki asortyment trumien, urn, tabliczek, krzyży, czy klepsydr znajduje się nie tylko w każdej filii zakładu, ale także w jej katalogu internetowym. Możecie być Państwo pewni, że znajdziecie tam takie utensylia, które najlepiej wpasują się w klimat ceremonii, Wasze możliwości finansowe oraz preferencje. Warto zauważyć, że Firma Pogrzebowa Kulma posiada własne prosektorium, profesjonalną chłodnię oraz salę pożegnań w Nowym Sączu i Limanowej. Dysponuje on również flotą nowoczesnych karawanów marki Mercedes Benz, które wykorzystywane są do lokalnych eksportacji oraz do transportu Zmarłych na terenie całego kraju.

Gdzie w Nawojowej znajduje się zakład pogrzebowy?

Zakład Pogrzebowy WIOLETA KULMA świadczy swą kompleksową pomoc funeralną Rodzinom z terenu powiatu limanowskiego oraz nowosądeckiego w Małopolsce. Na tym obszarze zakład posiada 4 swoje biura. Dwa z nich znajdują się w Limanowej – na ulicy Piłsudskiego 61 oraz przy Łazarskiego 16. Zachęcamy do przejścia na podstronę zakłady pogrzebowe Limanowa. Kolejne oddziały mieszczą się w Nawojowej przy ulicy Krynickiej 7 oraz w Nowym Sączu przy ul. Nawojowskiej 45. Dodatkowo pracownicy zakładu oferują swe usługi mobilnie. Oznacza to, że mogą dojechać na wskazane przez Państwa miejsce, aby tam w spokojnych i komfortowych dla Rodziny warunkach ustalić wszystkie szczegóły dotyczące pogrzebu.