Zakład pogrzebowy Limanowa rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Wioleta Kulma to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku funeralnym. Śmierć kogoś najbliższego jest traumatycznym przeżyciem, a osoby pozostające w żałobie, często w ciężkiej rozpaczy muszą jeszcze stawić czoło różnego rodzaju sprawom formalnym i organizacyjnym związanym z pogrzebem. Rozumiejąc doskonale tę sytuację Centrum Pogrzebowe Kulma otacza opieką i wsparciem Rodzinę Zmarłego i pomaga we wszystkich tych sprawach. Zarówno właścicielka – Pani Wioleta Kulma, jak i starannie dobrany zespół pracowników dokładają wszelkich starań, aby ceremonia pogrzebowa była godna i taktowna oraz przygotowana starannie, zgodnie z życzeniem Rodziny.

Usługi Pogrzebowe Limanowa świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy

Zakład Pogrzebowy KULMA ma wieloletnie doświadczenie i ogromną wiedzę w branży funeralnej przygotował bardzo szeroką i elastyczną ofertę usług pogrzebowych. Dostosowane są do potrzeb i oczekiwań oraz możliwości finansowych każdej Rodziny. Już od pierwszego kontaktu w firmie Klient otrzymuje wsparcie i pomoc w sprawach formalnych w urzędach i instytucjach takich jak USC, ZUS czy KRUS. Jeśli dotarcie do siedziby firmy z jakiegoś powodu jest utrudnione, to godny zaufania pracownik dojedzie pod wskazany adres i dopełni wszelkich formalności. Razem z Klientem ustali również przebieg ceremonii i doradzi w wyborze utensyliów pogrzebowych.

Centrum Pogrzebowe KULMA, Zakład Pogrzebowy Limanowa, karawan pogrzebowy

Zakład posiada flotę specjalistycznych karawanów, dzięki którym eksportacja ciała jest możliwa całodobowo. Transport odbywa się z domu, szpitala, hospicjum czy każdego innego miejsca w Polsce. Następnie ciało przebywa w godnych warunkach w nowoczesnej, certyfikowanej chłodni gdzie oczekuje na pochówek, a specjaliści zajmują się toaletą pośmiertną oraz tanatokosmetyką. Zakład posiada również prosektorium spełniające wszelkie normy Unii Europejskiej, gdzie dokonuje się sekcji zwłok, jeśli jest taki nakaz sądu lub prokuratora celem ustalenia przyczyny śmierci.

Centrum Pogrzebowe Kulma Limanowa – pomoc w organizacji pogrzebu

Zakład Pogrzebowy w Limanowej zapewnia duży wybór różnorodnych trumien, które wybierane są w przypadku pochówku tradycyjnego. Coraz częściej jednak sam Zmarły w swojej ostatniej woli lub jego Rodzina decyduje o dokonaniu kremacji przed pochówkiem. Do tego procesu zakład przygotował specjalne trumny kremacyjne, a na prochy eleganckie urny. Pracownicy biura obsługi redagują i drukują stosowne klepsydry zawiadamiające o miejscu i dacie pogrzebu.

Każdej uroczystości pogrzebowej towarzyszą zawsze kwiaty wyrażające uczucia wobec Zmarłego. Uczestnicy ceremonii mogą zamówić eleganckie i starannie wykonane bukiety, wieńce, wiązanki czy też bardziej nowoczesne kompozycje. Aby uroczystość miała niepowtarzalny i uroczysty charakter, zakład może przygotować wyjątkową oprawę muzyczną. Doświadczeni muzycy zagrają dowolny utwór żałobny. Żałobnicy mogą pożegnać swojego Bliskiego w ciszy i skupieniu w jednej z dwóch sali pożegnań. Znajdują się one w Limanowej i Nowym Sączu – zakłady pogrzebowe Nowy Sącz. Rodzina ma też możliwość skorzystania z pomocy Osoby, która poprowadzi modlitwę różańcową przed mszą pogrzebową. Pracownicy firmy starają się realizować wszystkie życzenia Rodziny. Wiedzą jak bardzo ważna jest dla nich ceremonia ostatniego pożegnania Zmarłego.

Gdzie znajduje się Zakład Pogrzebowy Kulma w Limanowej?

Zakład Pogrzebowy WIOLETA KULMA ma kilka lokalizacji, gdzie Klienci mogą uzyskać szeroko pojętą pomoc w organizacji pogrzebu oraz wsparcie. Oddziały mieszczą się w Limanowej przy ul. Piłsudskiego 61 i przy ul. Łazarskiego 16 oraz w Nowym Sączu przy ul. Nawojowskiej 45, a w Nawojowej przy ul. Krynickiej 7. Wszyscy Klienci są traktowani wyjątkowo i indywidualnie, a pracownicy ze zrozumieniem i otwartością podchodzą do każdego powierzonego zadania. Zakład pogrzebowy przygotowuje profesjonalnie i szczegółowo każdą ceremonię, tak aby była ona wyjątkowa i piękna. Dzięki takiemu podejściu do swojej odpowiedzialnej i trudnej pracy zakład cieszy się szacunkiem i zaufaniem Klientów.