Zakład pogrzebowy w Zakliczynie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład pogrzebowy, który jest rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe w Zakliczynie, rozpoczął swoją działalność 40 lat temu. Początkowo zajmował się wyłącznie produkcją nagrobków kamiennych. Z czasem, kiedy właściciele zebrali wystarczającą wiedzę i doświadczenie w branży funeralnej, postanowili poszerzyć swoją działalność i otworzyć zakład pogrzebowy. Tak właśnie powstał Zakład Pogrzebowy Tadmar, który już od 25 lat pomaga Rodzinom, które muszą zmierzyć się z tak trudnym zadaniem, jak organizacja pogrzebu.

Firma cieszy się dużym zaufaniem wśród mieszkańców Tarnowa i powiatu brzeskiego oraz tarnowskiego, gdzie świadczy swoje usługi – sprawdź zakłady pogrzebowe Tarnów. Właściciele, jak i skrupulatnie dobrana kadra pracownicza, swoją sumiennością i zaangażowaniem zasłużyli na miano firmy godnej zaufania, rzetelnej, uczciwej, która każdego Klienta traktuje w sposób indywidualny. Świadczone usługi wykonywane są w pełnym zakresie, kompleksowo. Priorytetem firmy jest rzeczywiste odciążenie Rodziny w tym ciężkim czasie, umożliwienie im przeżywania żałoby. Pracownicy już podczas pierwszej rozmowy starają się ustalić wszystkie szczegóły pochówku, przebieg ceremonii, jak również kwestie finansowe. Każda oferta zostaje dostosowana tak, aby spełnić wszelkie oczekiwania najbliższych Osoby Zmarłej oraz, co ważne dopasować się do możliwości finansowych.

Oferta oraz zakres usług świadczonych przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Zakliczynie

Firma świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe oraz posiada bogaty wybór różnego rodzaju akcesoriów pogrzebowych.

Transport Osób Zmarłych odbywa się z każdego wskazanego przez Rodzinę miejsca niezależnie, czy będzie to dom prywatny, szpital, hospicjum czy np. dom pomocy społecznej. Jeżeli osoba zgłaszająca poinformuje o komplecie dokumentów, pracownicy niezwłocznie po zakończeniu rozmowy udadzą się pod wskazany adres. Zakład posiada specjalistyczne karawany z chłodnią, które spełniają wszelkie normy oraz umożliwiają transport zarówno krajowy, jak i międzynarodowy. Osoba Zmarła zostaje przewieziona do należącej do zakładu chłodni, gdzie przed uroczystością pogrzebową zostaje w odpowiedni sposób przygotowana. Wszelkie zabiegi, wykonywane przez specjalistów tanatokosmetyki i toalety pośmiertnej mają na celu złagodzić ból ostatniego pożegnania, a przede wszystkim sprawić, aby przebiegło ono z godnością i szacunkiem dla Osoby Zmarłej.

Pracownicy posiadają odpowiednią wiedzę dotyczącą dopełniania formalności związanych z uzyskaniem zasiłku pogrzebowe (ZUS, KRUS), dlatego możecie być Państwo spokojni jeśli chodzi o tę kwestię. Po uzyskaniu od Państwa upoważnienia, pomogą, doradzą jak skompletować odpowiednie dokumenty. Dopełnią również wszelkich ustaleń jeśli chodzi o kwestie konieczne do omówienia w kancelarii parafialnej oraz w administracji cmentarza. Firma świadczy także usługi grabarskie takie jak kompleksowe przygotowanie grobu do pochówku. Jeśli jest konieczność wykopania, czy pogłębienia grobu nie stanowi to problemu. Możliwy jest również demontaż istniejących już nagrobków. W ofercie zakładu znajdziecie Państwo wszystko, co jest niezbędne podczas organizacji ceremonii. Zarówno szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych m.in. krzyży, tabliczek, odzieży dla Zmarłych, jak i oprawę florystyczną i muzyczną. Macie Państwo do wyboru zarówno wieńce, wiązanki, bukiety pogrzebowe, stroiki na trumny, jak i urny.

Zakład pogrzebowy organizuje ceremonie różnych wyznań także świeckie z udziałem mistrza ceremonii. Podobnie jest z rodzajem pochówku, jeżeli Rodzina zdecyduje się na pochówek tradycyjny, może skorzystać z szerokiego wyboru trumien. Natomiast jeśli zostanie wybrana nowoczesna, urnowa forma pochówku firma posiada w swojej ofercie równie bogaty wybór różnego rodzaju urn. Dodatkowo pracownicy zapoznają Państwa z wszystkimi formalnościami, które towarzyszą procesowi spopielenia zwłok. Jeśli będzie taka konieczność, skompletują w Państwa imieniu wszystkie niezbędne dokumenty i zajmą się kremacją.

Poza usługami związanymi ściśle z ceremonią pochówku Zakład Pogrzebowy Tadmar zajmuje się również ekshumacjami. Pracownicy pomogą w skompletowaniu potrzebnych dokumentów. Przewiozą Osobę Zmarłą na nowe miejsce oraz dokonają ponownego pochówku.

Gdzie znajduje się główne biuro rekomendowanego przez nas zakładu pogrzebowego w Zakliczynie?

W celu ustalenia wszystkich szczegółów pochówku najlepiej jest udać się do jednego z czterech biur zakładu. Do wyboru mają Państwo: biuro przy ul. Piłsudskiego 37 w Zakliczynie lub w jednej z trzech miejscowości; Gnojnik 506, Łoniowa 232 i Szynwałd 16c. Jeżeli nie możecie Państwo dotrzeć pod jeden z wymienionych adresów, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym to pracownik biura dotrze pod wskazany mu adres. Na miejscu, dopełni wszelkich wymaganych formalności.