Zakład pogrzebowy w Żabnie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Pogotowie Pogrzebowe w Żabnie zaufało zakładowi pogrzebowemu, który ma wieloletnie doświadczenie w organizacji pogrzebów. Zakład Pogrzebowy Tadmar już ponad 25 lat istnieje na małopolskim rynku funeralnym, oferując szeroki zakres usług związanych z pochówkiem Osób Zmarłych. Jednocześnie warto zaznaczyć, że swój początek z branżą pogrzebową firma ta zaczynała ponad czterdzieści lat temu. Wtedy to świadczyła prace kamieniarskie oraz zajmowała się produkcją pomników i nagrobków. Zaowocowało to doskonałym zaznajomieniem się ze specyfiką działalności funeralnej, pozwoliło zdobyć cenne doświadczenie oraz zyskać uznanie w okolicznych kręgach. W przyszłości z kolei przyczyniło się do powstania Zakładu Pogrzebowego Tadmar oraz kilku jego filii.

Oferta sprawdzonego zakładu pogrzebowego w Żabnie

Zakład Pogrzebowy Tadmar to sprawdzona firma, posiadająca bogatą historię w branży oraz oferująca pełen zakres usług pogrzebowych. Nadrzędną rolą zakładu jest wsparcie osób w żałobie, a także pomoc w kompleksowej organizacji godnego pochówku. Całodobowa dostępność personelu firmy, sprawia, że bez względu na porę dnia (lub nocy) oraz dzień tygodnia, możecie Państwo dzwonić w celu uzyskania niezbędnych informacji oraz ustalenia szczegółów przewozu Osoby Zmarłej. Eksportacja wykonywana jest przez całą dobę, z domów prywatnych, szpitali, prosektoriów, a także domów opieki, nowoczesnym karawanem z atestowaną chłodnią.

Dużym walorem korzystania z usług firmy, jest fakt, że posiadają oni własne, profesjonalne chłodnie oraz kaplicę pogrzebową, w której można pożegnać Zmarłego. Nie muszą się także Państwo martwić o odzież dla Osoby Zmarłej, o transport Rodziny na miejsce pochówku, ani o to, gdzie zamówić wieńce oraz wiązanki. Wszystko to w swej ofercie posiada rekomendowany przez nas zakład, a jego personel pomoże każdą ze wskazanych kwestii dopiąć na przysłowiowy ostatni guzik.

Firma zajmuje się przygotowaniem oraz przeprowadzeniem zarówno pochówków tradycyjnych, jak i kremacji. Posiada do tego niezbędne doświadczenie oraz akcesoria, szeroki wybór trumien, urn, a nawet sarkofagów. Warto zaznaczyć, iż domeną działalności firmy są nie tylko pogrzeby wyznaniowe, ale również te świeckie, związane z obecnością profesjonalnego i doświadczonego mistrza ceremonii. Pomoże on zaplanować świecki pochówek, ułożyć mowę pożegnalną, a nawet dostosować cały ceremoniał pod konkretną Osobę Zmarłą. Powierzając organizację pogrzebu bliskiej osoby, nie trzeba obawiać się o takie elementy uroczystości ostatniego pożegnania, jak namiot pogrzebowy, oprawa muzyczna czy florystyczna. Wszystko to bowiem znajduje się w ofercie zakładu, należy więc dokonać jedynie wyboru, który z dostępnych wariantów najlepiej Rodzinie Zmarłego odpowiada.

Personel firmy składa się z  młodych, ale doświadczonych w branży funeralnej osób, które pomogą także załatwić wszelkie formalności oraz transport Osoby Zmarłej, w Polsce, jak i zagranicą. Zajmą się wszelkimi sprawami biurokratycznymi, koniecznymi zezwoleniami, aby jak najbardziej odciążyć Państwa w tym trudnym czasie straty.

Lokalizacja zakładu pogrzebowego, który jest rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe w Żabnie

Zakład Pogrzebowy Tadmar świadczy swoje usługi całodobowo, przez wszystkie dni tygodnia na terenie powiatu brzeskiego i tarnowskiego, w tym w Tarnowie, sprawdź zakłady pogrzebowe Tarnów. Aktualnie do Państwa dyspozycji pozostają 4 filie firmy. Pierwsza z nich zlokalizowana jest we wsi Łoniowa 232, w powiecie brzeskim. Kolejne znajdują się w miejscowości Gnojnik 506, Szynwałd 16c, a także Zakliczyn, przy ul. Piłsudskiego 37.