Zakład pogrzebowy w Wojniczu rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Tadmar, który jest przez nas rekomendowany w Wojniczu rozpoczął swoją działalność 40 lat temu. Początkowo właściciele skupiali się wyłącznie na prowadzeniu zakładu kamieniarskiego. Tak ogromne doświadczenie w tej kwestii jest gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług oraz bardzo dużej wiedzy i doświadczenia nabytego na przestrzeni lat w tej właśnie branży. Zakład Pogrzebowy zaczął funkcjonować 25 lat temu. Od tamtej pory dzięki sumiennej i uczciwej pracy firma zdobyła miano godnej zaufania. Rodziny, które zwracają się o pomoc, podczas organizacji ostatniego pożegnania mogą liczyć na wsparcie i zrozumienie ze strony pracowników.

Zakres usług świadczonych przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Wojniczu

Każdą z organizowanych przez zakład ceremonii pogrzebowych obsługują stosownie ubrani oraz przygotowani pracownicy firmy. Gwarancją korzystania z usług Zakładu Pogrzebowego Tadmar jest wysoka jakość, empatyczne i indywidualne podejście oraz szacunek zarówno dla Rodziny, jak i dla Osoby Zmarłej. Usługi pogrzebowe świadczone są kompleksowo, priorytetem dla właścicieli jest pełne wsparcie udzielone Rodzinie, która zwraca się z prośbą o pomoc. Oferta zawsze zostaje dopasowana zarówno do oczekiwań, jak i możliwości finansowych najbliższych.

W ofercie znajdą Państwo:

– Pełną organizację ceremonii pogrzebowych na terenie powiatu tarnowskiego, miasta Tarnów (zakłady pogrzebowe Tarnów) oraz powiatu brzeskiego.

Transport Osób Zmarłych z każdego wskazanego przez Rodzinę miejsca do własnej chłodni. Dzięki specjalistycznym karawanom z chłodnią firma zajmuje się zarówno transportem krajowym, jak i międzynarodowym.

– Pracownicy zajmą się dopełnieniem wszelkich formalności związanych zarówno z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego (ZUS, KRUS), jak i z ustaleniami w kancelarii parafialnej, czy administracji cmentarza.

– Firma posiada własną chłodnię, gdzie specjaliści z dziedziny tanatokosmetyki i toalety pośmiertnej przygotują Osobę Zmarłą do pochówku oraz zajmą się jej ubiorem.

– W kameralnej i specjalnie do tego przygotowanej kaplicy pożegnań, najbliższa Rodzina ma możliwość spokojnego pożegnania się z ukochaną osobą.

– Zakład zajmuje się organizacją zarówno pochówków tradycyjnych z trumną, jak i urnowych poprzedzonych kremacją.

– Organizowane są pochówki wyznaniowe i świeckie z udziałem mistrza ceremonii.

– Pracownicy zapewnią także oprawę florystyczną ceremonii: wieńce, wiązanki pogrzebowe wykonane zarówno z kwiatów ciętych, jak i sztucznych w zależności od tego, jaką formę wybierze Rodzina.

Zakład Pogrzebowy Tadmar posiada szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych takich jak:

– tabliczki zarówno metalowe, jak i plastikowe,

– krzyże,

– różne wzory klepsydr,

– ubrania żałobne,

– stroiki na trumny i urny,

– firma podczas ceremonii na cmentarzu udostępnia także namiot pogrzebowy, który ma za zadanie chronić przed warunkami atmosferycznymi.

Poza usługami związanymi z samą organizacją ceremonii pogrzebowej firma zajmuje się wspomnianymi powyżej usługami kamieniarskimi. Możecie Państwo skorzystać z szerokiej oferty nagrobków. Dodatkowo w zakres usług wchodzi także kompleksowe przygotowanie groby do pochówku. Mowa tutaj o wykopaniu, pogłębianiu grobu, czy też demontażu obecnego nagrobka.

Jeśli zdecydujecie się Państwo na zmianę miejsca pochówku bliskiej Państwu osoby, rekomendowany przez nas zakład pogrzebowy zajmie się także przeprowadzeniem ekshumacji. Pracownicy przetransportują Osobę Zmarłą na nowe miejsce oraz dokonają ponownego pochówku. Pomogą także w przygotowaniu wymaganych dokumentów.

Kontakt z zakładem pogrzebowym rekomendowanym przez nas w Wojniczu

Firma posiada aż cztery lokalizacje, w których mogą Państwo ustalić wszystkie szczegóły pochówku oraz dokonać wyboru akcesoriów pogrzebowych. Biura firmy mieszczą się: przy ul. Piłsudskiego 37 w Zakliczynie oraz w Łoniowej 232, a także w Gnojniku 506 i Szynwałdzie 16c.  Właściciele zdają sobie sprawę, jak trudnym momentem w życiu każdego człowieka jest utrata bliskiej osoby, dlatego wprowadzili jeszcze jedno udogodnienie. Jeśli z jakichś przyczyn Rodzina nie będzie mogła dotrzeć pod jeden z wymienionych adresów, przedstawiciel biura przyjedzie do Państwa i na miejscu ustali wszystkie szczegóły. Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji przez całą dobę, każdego dnia tygodnia.