Zakład Pogrzebowy w Wierzchosławicach rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Tadmar rozpoczął swoją działalność w branży funeralnej czterdzieści lat temu, jednak pierwotnie firma zajmowała się produkcją nagrobków. Prężnie działający zakład kamieniarski został poszerzony 25 lat temu o świadczenie usług pogrzebowych. Od tamtej pory zarówno właściciele, jak i pracownicy stale poszerzają swoją wiedzę oraz doświadczenie chcąc jeszcze lepiej wypełniać swoje obowiązki. Rodzina, która zwróci się o pomoc, zawsze spotka się z życzliwością, a także ze wsparciem udzielonym przez pracowników. Usługi pogrzebowe świadczone są kompleksowo, niezależnie do wyznania możecie być Państwo pewni, że każda ceremonia zostanie przeprowadzona z należytą starannością. Firma zajmuje się również pochówkami świeckimi z udziałem mistrza ceremonii. Celem firmy jest umożliwienie Rodzinom godnego i pełnego szacunku ostatniego pożegnania z bliską im osobą. Priorytetem jest pomoc oraz wsparcie w tych ciężkich chwilach. Zakład pogrzebowy we współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym działa na terenie powiatu brzeskiego i tarnowskiego, w tym w całym mieście Tarnów, sprawdź zakłady pogrzebowe Tarnów.

Usługi świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Wierzchosławicach

Zakład zajmuje się kompleksową organizacją ceremonii pogrzebowej, pracownicy zawsze starają się możliwie w jak największym stopniu odciążyć Rodzinę z obowiązku organizacji pochówku.

W ofercie znajdą Państwo:

całodobowy transport Osób Zmarłych z każdego wskazanego miejsca do chłodni. Posiadany nowoczesny karawan z chłodnią umożliwia transport Zmarłych na terenie całego kraju oraz poza jego granicami,

– realizacja pochówku w ramach zasiłku pogrzebowego z ZUS-u, KRUS-u czy innych instytucji,

– dopełnienie wszelkich formalności związanych z przygotowaniem pochówku, zarówno w kancelarii parafialnej, jak i biurze administracji cmentarza,

przygotowanie Osoby Zmarłej do pochówku tj. toaleta pośmiertna, ubiór,

własna kaplica pogrzebowa, która umożliwia najbliższym ostatnie pożegnanie w kameralnej i spokojnej atmosferze,

– szeroki wybór trumien, urn oraz sarkofagów. Ilość proponowanych wzorów oraz modeli sprawia, że każda Rodzina jest w stanie dokonać satysfakcjonującego wyboru,

– pracownicy zajmą się również przygotowaniem oraz rozmieszczeniem w odpowiednich miejscach klepsydr i nekrologów,

–  jeżeli decydują się Państwo na pochówek urnowy, możecie być również spokojni o formalności związane z kremacją, na życzenie Rodziny pracownicy zawsze pomagają w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji,

– oprawa muzyczna, na którą składa się nagłośnienie oraz odpowiednio dobrany repertuar, który nada uroczystości podniosłego charakteru.

– oprawa florystyczna: przygotowanie wieńców, wiązanek, bukietów pogrzebowych, a także stroików na trumny czy urny. Wszystkie kompozycje kwiatowe zostają wykonane ze względu na oczekiwania Rodziny albo z kwiatów ciętych, albo sztucznych.

Firma pogrzebowa posiada także bogate zaplecze techniczne, co sprawia, że możecie Państwo skorzystać z bogatego wyboru akcesoriów pogrzebowych.
W ofercie znajdują się m.in.: krzyże, tabliczki metalowe i plastikowe, garderoba dla Osób Zmarłych.

Kolejną składniową oferty są usługi kamieniarskie, firma zajmuje się produkcją nagrobków oraz piwniczek w trybie natychmiastowym.

Poza usługami związanymi z organizacją ceremonii pogrzebowej firma świadczy również usługi grabarskie, w sposób kompleksowy zajmuje się przygotowaniem grobu do pochówku. Wykopaniem, pogłębieniem lub jeśli zajdzie taka konieczność demontażem istniejącego już nagrobka.

Jeżeli planujecie Państwo przeprowadzenie ekshumacji Zakład Pogrzebowy Tadmar zajmie się przygotowaniem niezbędnej dokumentacji, przewiezie Osobę Zmarłą na nowe miejsce, a także dokona ponownego pochówku.

Kontakt z zakładem pogrzebowym rekomendowanym przez Pogotowie Pogrzebowe w Wierzchosławicach

Główne biuro firmy mieści się w miejscowości Łoniowa 232. Filie natomiast znajdują się w Gnojniku 506, Zakliczynie przy ul. Piłsudskiego 37 oraz w Szynwałdzie 16c. We wszystkich wymienionych powyżej miejscach możecie Państwo dopełnić formalności związanych z pochówkiem bliskiej Państwu osoby, a także ustalić wszystkie szczegóły. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów powstała możliwość przeprowadzenia takiej rozmowy w domu u Klienta. Przedstawiciel firmy dojedzie do Państwa i na miejscu posiłkując się katalogami oraz stroną internetową zaproponuje Państwu możliwe do wyboru produkty, oraz ustali przebieg ceremonii.