Zakład pogrzebowy w Tuchowie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład pogrzebowy rekomendowany przez nas w Tuchowie ma wieloletnie doświadczenie w branży funeralnej. Jego historia rozpoczęła się ponad czterdzieści lat temu. Powstał wtedy zakład kamieniarski zajmujący się produkcją kamiennych nagrobków. Po piętnastu latach firma poszerzyła swoją ofertę i od tamtej pory świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe. Przez dwadzieścia pięć lat nieprzerwanej działalności Zakład Pogrzebowy Tadmar budował swój kapitał w oparciu o wiedzę i profesjonalne umiejętności. Obecnie firma łączy doświadczenie i najwyższe standardy działań, dopasowane do zmieniających się warunków i oczekiwań Klientów.

Działalność sprawdzonego zakładu pogrzebowego w Tuchowie

Firma Usługi Pogrzebowe Tadmar od dwudziestu pięciu lat zajmuje się organizacją i obsługą uroczystości żałobnych. Świadczy kompleksowe usługi na terenie Tarnowa (zakłady pogrzebowe Tarnów) oraz całego powiatu tarnowskiego i brzeskiego. Bogate doświadczenie w branży funeralnej gwarantuje profesjonalizm i wysoką jakość wykonywanych działań. Kierując się wieloletnią praktyką, właściciele zakładu wprowadzili zasadę indywidualnego podejścia do każdego organizowanego pogrzebu. Mimo powtarzalności rytuałów i obrzędów każda uroczystość traktowana jest jako niepowtarzalne i wyjątkowe wydarzenie. Wszystkie ceremonie przygotowane przez firmę odznaczają się pietyzmem i dbałością o detale. Dzięki temu bliscy mogą pożegnać Zmarłego w spokoju i z należytym szacunkiem.

Pracownicy firmy służą pomocą i radą na każdym etapie pogrzebu, od momentu zgłoszenia śmierci aż do ustawienia pomnika na grobie Zmarłego. Klienci mogą zlecić firmie wypełnienie wszystkich obowiązków formalnych w ich imieniu, takich jak wykupienie miejsca na cmentarzu, zamówienie mszy żałobnej, uzyskanie aktu zgonu i innych niezbędnych dokumentów. Jeśli Rodzinie przysługuje zasiłek pogrzebowy, wówczas jej członkowie mogą wystawić upoważnienie dla przedstawiciela zakładu Tadmar, który w ich imieniu dopełni wszelkich formalności w celu uzyskania tego świadczenia. Koszty pogrzebu rozliczane są bezgotówkowo w ramach zasiłku pogrzebowego, a ewentualna różnica na korzyść Klienta zostaje skrupulatnie wypłacona.

Poza kwestiami formalnymi Rodziny uzyskują również wsparcie w wyborze niezbędnych akcesoriów funeralnych. W ofercie są różnego rodzaju trumny, urny, sarkofagi, garderoba dla Zmarłego, tabliczki i krzyże nagrobne oraz obudowy grobów. Podczas organizacji ceremonii pogrzebowej, równie istotne znaczenie co kwestie proceduralne, ma zewnętrzna oprawa. Składają się na nią przede wszystkim aranżacje florystyczne  i towarzyszenie muzyki. Elementy te wpływają na emocje uczestników ceremonii, wyrażają pamięć o Zmarłym i nadają majestatu całej uroczystości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, firma świadczy usługi także w tym zakresie. Ponadto udostępnia Rodzinom kaplicę żałobną, by ostatnie pożegnanie ze Zmarłym mogło się odbyć w atmosferze ciszy, skupienia i refleksji.

Działalność przedsiębiorstwa pogrzebowego opiera się na połączeniu tradycji, wieloletniego doświadczenia i dążenia do najnowszych rozwiązań technicznych. W specjalistycznie wyposażonej chłodni z najwyższym szacunkiem przechowywane jest ciało Zmarłego do dnia pogrzebu. Wykwalifikowany personel przygotowuje Zmarłego do ostatniego pożegnania z Rodziną, wykorzystując najnowsze rozwiązania tanatokosmetyki. Przewóz z miejsca zgonu do chłodni odbywa się za pomocą nowoczesnych karawanów, posiadających wymagane atesty sanitarne i jakościowe. Do transportu na duże odległości wykorzystywane są karawany wyposażone w chłodnię, dzięki czemu Osoba Zmarła przewożona jest w odpowiednich warunkach i z należytym poszanowaniem.

Integralną częścią rekomendowanego przez nas zakładu pogrzebowego jest zakład kamieniarski, którego początki sięgają 1980 roku. Dzięki bogatym tradycjom rzemieślniczym, olbrzymiej wiedzy i wyposażeniu w najnowocześniejsze urządzenia i technologie powstają przepiękne realizacje funeralne. Doświadczeni mistrzowie kamieniarstwa są w stanie spełnić niemal każde życzenie Klienta, tworząc oryginalny i niepowtarzalny pomnik. Zamawiający mogą także skorzystać z  gotowych wzorów, odznaczających się elegancją i wysokim poziomem estetycznym. W ofercie zakładu są również elementy nagrobne takie jak krzyże, serca, lampiony, księgi oraz  kamienne ławki cmentarne.

Siedziba firmy pogrzebowej rekomendowanej przez Pogotowie Pogrzebowe w Tuchowie

Zakład pogrzebowy posiada kilka biur m.in. w Łoniowej, Szynwałdzie, Gnojniku i Zakliczynie. W celu, dopełnienia wszelkich formalności można udać się do biura osobiście, lub podać adres, pod który przyjedzie przedstawiciel zakładu z wszystkimi niezbędnymi formularzami, dokumentami i katalogami dostępnych produktów i akcesoriów.