Zakład Pogrzebowy Tarnów – współpraca z Pogotowiem Pogrzebowym

W Tarnowie Pogotowie Pogrzebowe rekomenduje zakład pogrzebowy, który ma wieloletnie doświadczenie w organizacji pogrzebów oraz w zakresie transportu zwłok. Zakład Pogrzebowy Tadmar to zespół młodych, lecz doświadczonych i profesjonalnych osób pełniących z pełnym zaangażowaniem służbę na rzecz tych, którzy odeszli z tego świata oraz ich Rodzin, w trudnych i bolesnych chwilach. Ponad 25-letnie doświadczenie w organizacji ceremonii pożegnalnych i 40-letnie doświadczenie w kamieniarstwie, są gwarancją usług najwyższej klasy. Pracownicy na każdym etapie przygotowań do pogrzebu zapewniają troskę, zrozumienie, a także szacunek wobec Osoby Zmarłej i Rodziny pogrążonej w żałobie.

Usługi pogrzebowe w Tarnowie oferowane przez sprawdzony zakład pogrzebowy

Rekomendowany przez nas zakład pogrzebowy w Tarnowie przygotował bardzo rozbudowaną i różnorodną ofertę. Pozwala to na kompleksową organizację pochówku z najwyższym majestatem i godnością, z uwzględnieniem wszelkich życzeń ze strony Klienta. Pomoc pracowników zakładu rozpoczyna się już na etapie wypełniania formalności. Na podstawie upoważnienia firma kompletuje dokumentację związaną z uzyskaniem aktu zgonu, zasiłku pogrzebowego, a także dokonuje niezbędnych czynności w urzędach, kościele i u zarządcy danego cmentarza. By wyręczyć Rodzinę, możliwe jest również uzgadnianie wszelkich szczegółów nie tylko w siedzibie zakładu, ale również w domu Klienta. W ofercie znaleźć można szeroki wybór trumien oraz stylowych sarkofagów.

Karawan Zakładu Pogrzebowego Tadmar

Firma realizuje nie tylko pochówki tradycyjne, ale również poprzedzone spopieleniem zwłok, organizując wcześniej kremację. W siedzibie zakładu Klienci znajdą również bogatą ofertę wieńców i wiązanek, które nadadzą ceremonii wyjątkowy klimat i godnie oddadzą hołd Osobie Zmarłej. Personel dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz stale podnoszonym kwalifikacjom profesjonalnie wykonuje kosmetykę pośmiertną Osoby Zmarłej. Ponadto dobiera stosowną dla niej odzież, by prezentowała się nienagannie w dniu ostatniego pożegnania z Rodziną i gośćmi ceremonii. W ofercie zakładu znaleźć można usługę całodobowej eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu. Zakład wyposażony jest w specjalistyczne karawany światowych marek, spełniające wszelkie wymogi sanitarne i techniczne. Dzięki doskonałemu przygotowaniu transport Osób Zmarłych, zarówno w kraju, jak i poza jego granicami, odbywa się w sposób bezpieczny i sprawny. Zakład posiada własną nowoczesną chłodnię, a do dyspozycji Rodziny pozostaje kaplica pożegnalna, gdzie w ciszy można oddać się kontemplacji.

Zakład pogrzebowy Tadmar pracownik

W ofercie firmy nie zabrakło klepsydr w różnych wzorach, obrazków pamiątkowych, a także podziękowań dla gości i Rodziny. Dodatkowo można kupić krzyże, tabliczki nagrobne i wiele innych niezbędnych akcesoriów funeralnych. Firma organizuje na życzenie Klienta uroczystą oprawę muzyczną ceremonii oraz zapewnia nagłośnienie i namiot pogrzebowy. Poza wyżej wymienionymi usługami firma oferuje również dzięki bardzo bogatemu, 40-letniemu doświadczeniu i własnemu zakładowi kamieniarskiemu, kompleksowe usługi kamieniarskie. W ich skład wchodzi m.in. przygotowanie grobu do pochówku, pogłębianie grobów czy demontaż istniejących już nagrobków. Szereg usług prezentowanych przez zakład, a także wrażliwość personelu na wszelkie potrzeby i empatia do drugiego człowieka, gwarantują kompleksową obsługę ceremonii pożegnalnej, pełną powagi i taktu.

Lokalizacja zakładu pogrzebowego, który jest rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe w Tarnowie

Zakład Pogrzebowy Tadmar wykonuje profesjonalne usługi funeralne na terenie Tarnowa (zakłady pogrzebowe Tarnów), powiatu tarnowskiego i brzeskiego. Siedziby zakładu mieszczą się w miejscowości Łoniowa 232, a także w Gnojniku pod adresem Gnojnik 506. Ponadto w miejscowości Szynwałd pod numerem 16c, a także w Zakliczynie przy ulicy Piłsudskiego 37. Firma i jej niezawodny personel pozostają do dyspozycji Klientów całodobowo, przez 7 dni w tygodniu również niedziele i święta.