Zakład pogrzebowy w Szerzynach rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Firma funeralna, której Pogotowie Pogrzebowe zaufało w Szerzynach, funkcjonuje od 25 lat, a od 40 lat świadczy usługi związane z produkcją nagrobków kamiennych. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza zdobywana w branży funeralnej na przestrzeni lat sprawiły, że Zakład Pogrzebowy Tadmar cieszy się dużym zaufaniem wśród okolicznych mieszkańców, a nawet mieszkańców części województwa małopolskiego, zachęcamy do zapoznania się z tymi terenami – zakłady pogrzebowe małopolskie. Rodziny ze spokojem powierzają organizację ceremonii pogrzebowych swoich najbliższych, pracownikom rekomendowanej przez nas firmy pogrzebowej.

Oferta sprawdzonego zakładu pogrzebowego w Szerzynach

Zakład zajmuje się kompleksową organizacją ceremonii pogrzebowych różnych wyznań oraz świeckich z udziałem mistrza ceremonii. Niezależnie od tego, jaki rodzaj pochówku wybierze Rodzina, zakład z pełnym zaangażowaniem zajmie się organizacją. W przypadku pochówku tradycyjnego zgodnie z oczekiwaniami Rodziny zostanie dobrana odpowiednia trumna. Natomiast jeśli najbliżsi zdecydują się na pochówek urnowy, firma posiada w swojej ofercie szeroki wybór urn drewnianych, metalowych i innych. Dodatkowo pracownicy zajmą się również przygotowaniem niezbędnej, przy procesie spopielenia zwłok, dokumentacji. Firma stale dba o poszerzanie zaplecza technicznego, co sprawia, że usługi wykonywane są w najwyższej jakości oraz w pełni kompleksowo. Doświadczeni pracownicy pomogą Państwu na każdym etapie organizacji ceremonii.

Dzięki całodobowej pracy zakładu, pracownicy o każdej porze odbiorą ciało Osoby Zmarłej ze wskazanego przez Rodzinę miejsca. Transport odbywa się przez całą dobę, każdego dnia tygodnia. Jeśli Rodzina posiada niezbędny dokument wystawiony przez lekarza, który umożliwia zakładowi odbiór ciała, pracownicy dojadą niezwłocznie po przyjęciu zgłoszenia. Specjalistycznym karawanem przetransportują ciało do własnej chłodni. Wysokiej jakości auta umożliwiają organizację transportu krajowego oraz międzynarodowego. Następnie specjaliści z dziedziny tanatokosmetyki oraz toalety pośmiertnej zajmą się przygotowaniem do pochówku, oraz ubiorem.

Po uzyskaniu odpowiedniego upoważnienia personel dopełni także w imieniu Rodziny wszystkich formalności urzędowych związanych z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego. Jeżeli zaistnieje taka konieczność, zajmą się również ustaleniami w biurze administracji cmentarza, czy w kancelarii parafialnej. Każda oferta zostaje indywidualnie dopasowana do oczekiwań Klientów. Pracownicy, kierując się wiedzą zdobytą na przestrzeni lat, zdają sobie sprawę, że każdy pochówek wymaga innej oprawy, a każda Rodzina innego podejścia. Priorytetem firmy jest przygotowanie ostatniego pożegnania w taki sposób, aby pozostało na zawsze we wspomnieniach Rodziny, by było pełne godności i szacunku zarówno dla najbliższych, jak i dla Osoby Zmarłej. Poza samym charakterem ceremonii bardzo ważne jest, aby w tym trudnym czasie również kwestia finansowa nie stała się problemem. Właśnie dlatego pracownicy starają się dopasować ceremonię do możliwości finansowych Rodziny.

Właściciele dbają o szeroki asortyment akcesoriów pogrzebowych, tak, by każda Rodzina mogła dokonać satysfakcjonującego wyboru. W ofercie znajdą Państwo wiele modeli trumien, urn i sarkofagów wykonanych z różnych, dostępnych na rynku, tworzyw. Znajdziecie Państwo również krzyże, tabliczki zarówno metalowe, jak i plastikowe. Firma zajmie się przygotowaniem oprawy florystycznej, na którą składają się wieńce, wiązanki, bukiety pogrzebowe oraz stroiki na trumny i urny. Specjalne przygotowana oprawa muzyczna, doda wyjątkowego charakteru uroczystości. Chcąc w jak największym stopniu odciążyć rodzinę od wszelkich formalności, pracownicy zajmą się także przygotowaniem klepsydr i nekrologów, posiadają różne wzory, zajmą się zamieszczeniem ich we wskazanych miejscach.

Poza usługami związanymi z organizacją samej ceremonii pogrzebowej firma świadczy również usługi grabarskie. Przygotują grób do pochówku, w zależności od sytuacji zajmą się wykopaniem grobu, pogłębieniem oraz demontażem istniejącego już nagrobka. Właściciele pierwsze kroki w branży funeralnej stawiali, zajmując się nagrobkami kamiennymi. Dlatego decydując się na usługi tej firmy, możecie być Państwo pewni, że nagrobki zostaną wykonane w pełni profesjonalnie z wyjątkowym zaangażowaniem. Podobnie jest z wykonaniem piwniczek, odbywa się to niemalże w trybie natychmiastowym.

Jeżeli podjęliście Państwo decyzje o przeniesieniu grobu bliskiej Państwu osoby w inne miejsce. Zakład Pogrzebowy Tadmar pomoże w skompletowaniu odpowiedniej dokumentacji, przewiezie Osobę Zmarłą na nowe miejsce oraz dokona ponownego pochówku.

Obszar działania zakładu pogrzebowego rekomendowanego przez nas w Szerzynach

Szeroki zakres działania świadczy o dobrze zorganizowanej kadrze pracowniczej, szerokim zapleczu technicznym i możliwościach organizacyjnych. Dodatkowo firma cieszy się dużym zaufaniem na każdym z wymienionych terenów. Biura firmy zlokalizowane są aż pod czterema adresami, co daje dużą swobodę i możliwość wyboru: ul. Piłsudskiego 37 w Zakliczynie, a także w miejscowości Łoniowa 232, Gnojnik 506 i Szynwałd 16c. Jeżeli nie jesteście Państwo w stanie dotrzeć pod któryś ze wskazanych adresów, pracownik firmy dojedzie do Państwa i na miejscu dopełni wszelkich formalności. Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji przez całą dobę, każdego dnia tygodnia. Firma swoim zasięgiem obejmuje cały powiat tarnowski wraz z miastem Tarnów (zakłady pogrzebowe Tarnów) oraz powiat brzeski.