Zakład pogrzebowy w Skrzyszowie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład pogrzebowy, który jest przez nas rekomendowany w Skrzyszowie, rozpoczął swoją działalność 40 lat temu. Początkowo właściciele prowadzili zakład kamieniarski i zajmowali się głównie produkcją nagrobków. Jednak wieloletnie doświadczenie w tej branży, jej znajomość sprawiły, że działalność została poszerzona o kompleksowe usługi pogrzebowe. Zakład Pogrzebowy Tadmar funkcjonuje od 25 lat, stale pomagając i wspierając osoby, które muszą zmierzyć się ze stratą bliskich. Pracownicy przykładają wielką wagę do swoich obowiązków, do każdej Rodziny podchodzą indywidualnie, starając się spełnić wszelkie oczekiwania. Ważne jest, aby to ostatnie pożegnanie odbyło się w godnej i pełnej szacunku atmosferze, którą najbliżsi zapamiętają na długie lata.

Oferta sprawdzonego zakładu pogrzebowego w Skrzyszowie

Właściciele stale dbają o swoją firmę, starają się poszerzać zaplecze techniczne, tak by móc świadczyć swoje usługi jeszcze lepiej. Inwestują również w kadrę pracowniczą, dlatego są to osoby odpowiedzialne, uczciwe i pełne empatii, które swoje obowiązki wykonują z wyjątkowym zaangażowaniem. Wieloletnie doświadczenie, wiedza, profesjonalizm, nowoczesne i spełniające wszelkie normy karawany, konkurencyjne ceny – to wszystko wpłynęło na bardzo dobrą opinię, jaką cieszy się Zakład Pogrzebowy Tadmar, wśród okolicznych mieszkańców.

Pełni zaangażowania i wysokiej kultury osobistej pracownicy zadbają o godną i pełną należytego majestatu ceremonię pogrzebową.  Usługi świadczone są kompleksowo, firma zaczyna swoją pracę od przewiezienia Osoby Zmarłej do chłodni, poprzez przygotowanie do pochówku, pomoc w ustaleniu szczegółów ceremonii, przy kompletowaniu dokumentów, aż po samą obsługę pogrzebu.

Firma dysponuje własną chłodnią, kaplicą pożegnań czy karawanem z chłodnią, który umożliwia przeprowadzanie transportów krajowych i międzynarodowych. Własna chłodnia wpływa na sprawną organizację ceremonii, natomiast kaplica pozwala na kameralne i spokojne pożegnanie się z bliską osobą.

Pracownicy zdają sobie sprawę jak trudno w tym czasie zająć się formalnościami, dlatego pomagają na każdym etapie. Starają się odciążyć Państwa w załatwieniu wszystkich spraw związanych z pochówkiem. Transport Osób Zmarłych z każdego wskazanego przez najbliższych miejsca, odbywa się przez całą dobę, każdego dnia tygodnia.

Następnie specjaliści z dziedzin tanatokosmetyki i toalety pośmiertnej przygotują Osobę Zmarłą do pochówku tak, by ostatnie pożegnanie odbyło się z godnością i było mniej bolesne dla najbliższych. Cała kadra pracownicza zdaje sobie sprawę z tego jak duża odpowiedzialność na nich spoczywa, dlatego każdego dnia dbają o to, aby świadczone przez nich usługi odbywały się na najwyższym poziomie.

W ofercie firmy znajdą Państwo szeroki wybór trumien i urn wykonanych z różnych tworzyw oraz występujących w wielu modelach. Szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych sprawia, że każdy może dokonać satysfakcjonującego wyboru. Dostępne są m.in. krzyże, tabliczki zarówno metalowe, jak i plastikowe oraz odzież dla Zmarłych. Firma oferuje również oprawę florystyczną, na którą składają się kompozycje kwiatowe wykonane z kwiatów ciętych lub sztucznych. Możecie Państwo wybierać pośród wieńców, wiązanek, bukietów pogrzebowych czy stoików na trumny i urny. Pracownicy zadbają również o przygotowanie i rozmieszczenie w odpowiednich miejscach klepsydr.

Firma świadczy również usługi grabarskie związane z przygotowaniem grobu do pochówku. W zależności od potrzeb będzie to wykopanie lub pogłębienie grobu, czy demontaż istniejącego nagrobka. Jeżeli decydujecie się Państwo na zmianę miejsca pochówku bliskiej osoby. Pracownicy pomogą w dopełnieniu wszelkich formalności, pokierują jak uzyskać wymagane pozwolenia, dokumenty. Następnie przewiozą Osobę Zmarłą na nowe miejsce oraz dokonają ponownego pochówku.

Bogate i wieloletnie doświadczenie w branży kamieniarskiej jest gwarancją nagrobka wykonanego z wielkim zaangażowaniem, starannością i dbałością o szczegóły. Nagrobki wykonywane są z wysokiej jakości tworzyw, dlatego Klienci nie muszą martwić się o trwałość pomnika.

Główna siedziba domu pogrzebowego rekomendowanego przez Pogotowie Pogrzebowe w Skrzyszowie

Zakład świadczy swoje usługi na terenie całego powiatu tarnowskiego i brzeskiego w województwie małopolskim. Szczegóły współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym w największym mieście powiatu tarnowskiego sprawdzą Państwo, przechodząc na podstronę zakłady pogrzebowe Tarnów. Firma posiada, aż cztery filie gdzie mogą Państwo ustalić szczegóły pochówku; w Łoniowej 232, przy ul. Piłsudskiego 37 w Zakliczynie oraz w miejscowościach Gnojnik 506 i Szynwałd 16c. Jeśli mają Państwo utrudniony dojazd, firma posiada także biuro mobilne, co oznacza, że to pracownik zakładu dojedzie do Państwa.