Zakład pogrzebowy w Rzepienniku Strzyżewskim rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Każda Rodzina przeżywająca ciężkie chwile związane z nieuniknionym w życiu każdego człowieka odejściem bliskiej osoby może być pewna natychmiastowego wsparcia oraz kompleksowej pomocy ze strony rekomendowanego przez nas zakładu. Wyjątkowa wrażliwość oraz zrozumienie w stosunku do drugiego człowieka, sprawiają, że każda ceremonia organizowana jest z maksymalnym odciążeniem Rodziny, z największą troską, szacunkiem oraz powagą. Zakład Pogrzebowy Tadmar, jego właściciele oraz zaufani pracownicy od 25 lat wykonują posługę na rzecz Osób Zmarłych i ich Rodzin. Posiadają również bogate, czterdziestoletnie doświadczenie w branży kamieniarskiej co czyni z nich prawdziwych specjalistów w tej dziedzinie. Firma cieszy się bardzo dobrą opinią i zaufaniem Klientów na terenie wielu miejscowości województwa małopolskiego, zachęcamy do ich sprawdzenia – zakłady pogrzebowe małopolskie.

Oferta sprawdzonego zakładu pogrzebowego w Rzepienniku Strzyżewskim

Kompleksowa obsługa ceremonii pogrzebowej możliwa jest dzięki starannie opracowanej, wyselekcjonowanej przez specjalistów ofercie. Oferta Zakładu Pogrzebowego Tadmar pozwala na realizację pochówku w pełnym zakresie. Począwszy od wstępnych ustaleń i formalności, przez dobór odpowiednich akcesoriów, po przygotowanie Zmarłego do pochówku i finalnie sam pochówek – pełen klasy, wdzięku i wspomnień. Pomocy ze strony pracowników można zasięgnąć zarówno w siedzibie zakładu, jak i w domu Klienta – firma posiada „mobilne biuro” z doświadczonym przedstawicielem. Zaufany personel na podstawie upoważnienia ze strony Rodziny może wypełnić wszelkie niezbędne formalności, urzędowe, cmentarne i kościelne, jak również skompletować i złożyć dokumentację konieczną do uzyskania zasiłku pogrzebowego z instytucji takich jak ZUS i KRUS. Po spełnieniu wymogów urzędowych pracownicy prowadzą fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej trumny bądź sarkofagu.

Firma wykonuje pochówki zarówno tradycyjne jak i te poprzedzone procesem kremacji. Możliwe jest również zorganizowanie ceremonii o charakterze świeckim. Trumny, urny i inne akcesoria dostępne w ofercie zakładu wykonane są w wysokiej jakości, trwałych materiałów. Produkty obejmują różne przedziały cenowe, dzięki czemu firma dostosowuje ofertę do każdego Klienta, podchodzi do niego w sposób indywidualny. Zaangażowanie obsługi obejmuje również dobór idealnej oprawy kwiatowej pogrzebu. Dzięki ciężkiej pracy florystów Klienci wybierać mogą spośród wielu wiązanek i wieńców, wykonanych z różnych gatunków żywych kwiatów.

Do dyspozycji Klientów firma przygotowała różnorodne akcesoria funeralne, między innymi krzyże, tabliczki i modlitewniki. Pracownicy chętnie pomogą także z doborem uroczystej oprawy muzycznej i nagłośnienia. Zakład posiada własną, nowoczesną chłodnię, a działalność prowadzi całodobowo, w związku z czym o każdej porze dnia i nocy dokonuje eksportacji Osób Zmarłych z miejsca zgonu. W posiadaniu firmy są ekskluzywne, odpowiednio wyposażone karawany, dzięki którym możliwy jest bezpieczny pod względem technicznym i sanitarnym, przewóz Osób Zmarłych, również poza granicami kraju. Zakład poza własną chłodnią posiada kaplicę pogrzebową, w której Rodzina może w skupieniu i ciszy pożegnać ukochaną osobę.

Personel stara się zapewnić Rodzinie i gościom ceremonii jak największy komfort na każdym etapie organizowania pochówku. Rodzina nie musi martwić się też o ubiór Osoby Zmarłej w dniu pochówku. W ofercie bowiem znajduje się wachlarz odzieży, stonowanej i eleganckiej. Poza usługami pogrzebowymi oferta firmy obejmuje również usługi kamieniarskie. Jest to m.in. demontaż istniejących już nagrobków, pogłębianie i kopanie grobów, oraz kompleksowe przygotowanie grobu do uroczystego pochówku. Firma w stu procentach spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Gdzie znajduje się siedziba rekomendowanego przez nas zakładu pogrzebowego w Rzepienniku Strzyżewskim?

Aby skorzystać z profesjonalnych usług funeralnych i kamieniarskich, świadczonych przez Zakład Pogrzebowy Tadmar należy udać się do jednego z biur zakładu. Firma posiada siedziby w różnych miejscowościach – Łoniowa 232, w Gnojniku pod adresem Gnojnik 506, w Zakliczynie na ul. Piłsudskiego 37, w Szynwałdzie pod numerem 16c. Personel firmy pozostaje do dyspozycji Klientów przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, także wszystkie niedziele i święta.