Zakład pogrzebowy w Ryglicach rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Tadmar od lat działa w branży pogrzebowej, początkowo firma zajmowała się wyłącznie produkcją nagrobków kamiennych, prowadząc zakład kamieniarski. Z czasem zakres działania, został poszerzony, o świadczenie usług pogrzebowych. Pracownicy doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak trudny jest to czas w życiu każdego człowieka. Wiedzą, że niekiedy najprostsze codzienne obowiązki sprawiają problem, nie mówiąc już o formalnościach związanych z ceremonią pochówku. Właściciele dbają o szczególny charakter każdej z organizowanych ceremonii, tak by Rodzina czuła, że jest ktoś, kto przeprowadzi ich przez ten trudny czas. Śmierć to nieunikniony moment w życiu każdego człowieka,  dlatego zadaniem pracowników firmy pogrzebowej jest pomoc i wsparcie najbliższych w tym trudnym momencie życia.

Oferta sprawdzonego zakładu pogrzebowego w Ryglicach

Zakład zajmuje się organizacją pogrzebów we wszystkich obrządkach religijnych, a także świeckich z udziałem mistrza ceremonii. Niezależnie od tego, czy zdecydują się Państwo na pochówek tradycyjny z trumną, czy urnowy pracownicy pomogą w dopełnieniu wszystkich formalności.

Firma zapewnia całodobowy transport Osób Zmarłych z każdego wskazanego przez Rodzinę miejsca (dom prywatny, szpital, hospicjum, dom opieki społecznej) do własnej chłodni. Następnie pracownicy przygotowują Osobę Zmarłą do pochówku. Specjalistyczny, spełniający wszelkie normy karawan z chłodnią umożliwia również transport krajowy i międzynarodowy.

Zakład zajmuje się organizacją ceremonii pogrzebowych na terenie dwóch powiatów w województwie małopolskim tj. powiat brzeski i tarnowski wraz z Tarnowem, sprawdź szczegóły na podstronie zakłady pogrzebowe Tarnów.

W ofercie Zakładu Pogrzebowego Tadmar znajdą Państwo szeroki wybór niezbędnych akcesoriów i usług związanych z organizacją ceremonii:

– wiele modeli trumien, a także urn wykonanych z różnych tworzyw,
– tabliczki metalowe i plastikowe,
– krzyże,
– klepsydry w różnych wzorach,
– odzież dla Zmarłych,
– oprawa muzyczna pogrzebu,
– oprawa florystyczna (wieńce, wiązanki, bukiety, stroiki na trumny i urny) kompozycje wykonywane są w zależności od upodobań z kwiatów ciętych, lub sztucznych,
– a także transport uczestników pogrzebu.

Pracownicy po uzyskaniu od Państwa odpowiedniego upoważnienia są w stanie dopełnić wszystkich formalności. Zajmą się złożeniem wniosku o zasiłek pogrzebowy, ustalą szczegóły pochówku w kancelarii parafialnej oraz w biurze cmentarza. Podczas samej ceremonii pracownicy zadbają o to, aby miejsce pochówku zostało zabezpieczone przez różnych zjawisk atmosferycznych za pomocą namiotu pogrzebowego. Firma świadczy również usługi grabarskie; zajmuje się kompleksowym przygotowaniem miejsca pochówku. Pracownicy wykopią bądź pogłębią grób, a jeżeli będzie taka konieczność, zajmą się demontażem już istniejącego nagrobka.

Zakład od lat zajmuje się również produkcją kamiennych nagrobków i piwniczek. Ogromne doświadczenie w tej branży jest gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług. Nagrobki przygotowywane są z wyjątkowym zaangażowaniem i dbałością o szczegóły tak, aby zwiększyć trwałość oraz ułatwić pielęgnację. Priorytetem dla właścicieli jest ponad czasowa prostota i elegancja. W ofercie znajdziecie Państwo nagrobki zarówno pojedyncze, jak i podwójne charakteryzujące się zwiększoną szerokością oraz większymi lub podwójnymi płytami nagrobkowymi. Pracownicy starannie dobierają rodzaj kamienia, tak, by wykonana konstrukcja spełniała oczekiwania Klientów, była trwała i reprezentacyjna.

Kontakt z zakładem pogrzebowym rekomendowanym w Ryglicach

Firma świadczy swoje usługi na bardzo szerokim terenie, jakim jest obszar trzech powiatów w województwie małopolskim tj. powiat tarnowski oraz powiat brzeski. Jeżeli zaistnieje taka konieczność, pracownicy zajmą się wykonaniem pochówku w każdym wskazanym przez Rodzinę miejscu. Zakład Pogrzebowy Tadmar posiada aż cztery filie, w których mogą Państwo dopełnić wszystkich niezbędnych formalności. Biura mieszczą się przy ul. Piłsudskiego 37 w Zakliczynie oraz w miejscowościach Gnojnik 506, a także Łoniowa 232 i Szynwałd 16c