Zakład Pogrzebowy w Lisiej Górze rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

W Lisiej Górze Pogotowie Pogrzebowe rekomenduje firmę funeralną, która ma wieloletnie doświadczenie w organizacji pogrzebów. Zakład Pogrzebowy Tadmar świadczy kompleksowe usługi funeralne na terenie województwa małopolskiego. Sprawdź również szczegóły współpracy zakładu z Pogotowiem Pogrzebowym w jednym z miast województwa – zakłady pogrzebowe Tarnów. Czterdziestoletnie doświadczenie w branży kamieniarskiej, a także 25-letnia posługa na rzecz Osób Zmarłych i ich Rodzin, gwarantują terminową realizację godnej i wyjątkowej ceremonii pożegnalnej w pełnym zakresie. Troska i zaangażowanie właścicieli oraz pracowników zakładu, regularnie owocują pozytywnymi opiniami od Rodzin korzystających z usług firmy. Korzystając z usług zakładu Tadmar ma się pewność usługi wykonanej solidnie, terminowo, zrealizowanej w każdym calu i z uwzględnieniem wszelkich życzeń, przez prawdziwych profesjonalistów stale pogłębiających swoją wiedzę i zwiększających swe kwalifikacje.

Zakres usług sprawdzonego zakładu pogrzebowego w Lisiej Górze

Usługi oferowane przez Zakład Pogrzebowy Tadmar pozwalają na całościową obsługę ceremonii pogrzebowej niezależnie od sytuacji finansowej Klienta, jego światopoglądu czy wyznania. Firma podchodzi do każdego w sposób indywidualny, wykazując współczucie, a także zrozumienie i szacunek. W trudnych chwilach związanych z odejściem ukochanej osoby zakład oferuje przyjazd przedstawiciela do domu Klienta, uzgodnienie wszelkich szczegółów na podstawie fachowego doradztwa i szczegółowych katalogów firmy. Zakład realizuje pochówki w ramach zasiłku pogrzebowego ZUS/KRUS, personel w imieniu Rodziny na podstawie stosownego upoważnienia, wypełnia wszelkie formalności z tym związane. Pomoc personelu obejmuje także załatwianie spraw w urzędach, kościołach i u zarządców cmentarzy.

Dzięki doskonałej znajomości procedur oraz przepisów prawnych pracownicy służą dobrą radą przy wypełnianiu dokumentacji dotyczącej kremacji bądź ekshumacji osoby zmarłej. Firma realizuje nie tylko pochówki tradycyjne z użyciem trumny, ale również urnowe, poprzedzone procesem kremacji. Do dyspozycji Klientów przygotowano szeroki wybór trumien i urn w wielu wzorach i przedziałach cenowych. Produkty, które oferuje zakład, tworzone są z wysokiej jakości materiałów, są pełne klasy i elegancji. Obsługa zakładu dba również o nienaganną oprawę pogrzebu, zarówno florystyczną jak i muzyczną. Zakład oferuje Klientom wieńce i wiązanki z żywych kwiatów, a także udział profesjonalnych muzyków w trakcie ceremonii.

 

Oprawa florystyczna Zakładu Pogrzebowego Tadmar

 

Zakres usług oferowanych przez firmę obejmuje także wszelkiego rodzaju akcesoria funeralne. Są to m.in. krzyże, tabliczki, modlitewniki, różańce, podziękowania dla Rodzin i znicze. Personel służy pomocą w zakresie wyboru klepsydr oraz obrazków pamiątkowych. W obliczu utraty osoby bliskiej firma niesie natychmiastową pomoc między innymi dzięki bogatemu zapleczu technicznemu oraz nowoczesnym karawanom. Pracownicy szkoleni pod okiem profesjonalistów dokonują w sposób bezpieczny i sprawny eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu. Wykonują całodobowy przewóz do chłodni oraz realizują usługę międzynarodowego transportu zwłok. Możliwe jest również skorzystanie z usługi przewozu uczestników pogrzebu.

Zakład pogrzebowy poza własną chłodnią posiada również kaplicę pogrzebową, w której Rodzina może w skupieniu i ciszy pożegnać się z ukochanym bliskim. Obsługa zakładu dokłada wszelkich starań w przygotowanie Osoby Zmarłej do ceremonii ostatniego pożegnania. Wykonuje kosmetykę pośmiertną oraz dba o wzorową prezencję poprzez dobór stosownej odzieży. Poza powyższym wachlarzem usług zakład korzystając z wieloletniego, czterdziestoletniego doświadczenia, przygotował dla Klientów ofertę obejmującą najważniejsze usługi grabarskie i kamieniarskie. Dodatkowo firma oferuje kompleksowe przygotowanie grobu do pochówku, demontaż istniejących już nagrobków, a także kopanie i pogłębianie grobów.

Kontakt z rekomendowanym przez nas zakładem pogrzebowym w Lisiej Górze

Mając na względzie komfort Rodzin pogrążonych w żałobie, Zakład Pogrzebowy Tadmar posiada również kilka placówek. Zakłady mieszczą się w Łoniowej 232, w Gnojniku pod adresem Gnojnik 506, a także w Zakliczynie przy ul. Piłsudskiego 37 i w Szynwałdzie pod numerem 16c. Firma pozostaje do dyspozycji Klientów całodobowo, przez 7 dni w tygodniu.