Zakład pogrzebowy w Iwkowej rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Na terenie Tarnowa, całego powiatu tarnowskiego i brzeskiego w tym w gminie Iwkowa, od wielu lat nieprzerwanie swoją działalność prowadzi Zakład Pogrzebowy Tadmar. Firma świadczy profesjonalne usługi pogrzebowe najwyższej klasy. Każdy, kto korzysta z pomocy zakładu, może być pewien faktu, że zostanie mu ona udzielona kompleksowo. Każdy Klient będzie potraktowany wyjątkowo i w sposób indywidualny, natomiast ceremonia zostanie zrealizowana z uwzględnieniem wszelkich uwag i potrzeb bliskich Osoby Zmarłej.

Działalność sprawdzonego zakładu pogrzebowego w Iwkowej

Wszechstronna i stale rozbudowywana oferta rekomendowanego przez nas zakładu pogrzebowego pozwala na profesjonalne i całościowe przygotowanie godnej ceremonii pogrzebowej, niezależnie od jej charakteru. Właściciele pragną pomóc każdemu, kto zgłosił się do firmy i został dotknięty utratą bliskiej osoby. Rozbudowali ofertę i realizują pochówki nie tylko tradycyjne z użyciem trumny, ale również urnowe i świeckie z udziałem mistrza ceremonii.

Dodatkowo firma wykonuje ekshumacje na terenie całej Polski. Zakład posiada ogromne zaplecze i bardzo duży wybór wszelkiego rodzaju dekoracji funeralnych, krzyży, tablic, a także dekoracji florystycznych. Do dyspozycji Klientów są dekoracje zarówno z kwiatów żywych, jak i sztucznych, rozmaite wieńce i wiązanki w różnych formach. Trumny, które posiada w ofercie zakład, są wykonane z wysokiej klasy drewna dębowego, sosnowego bądź olchowego. Urny, które oferuje Klientom firma, mogą być drewniane, ceramiczne, mosiężne bądź metalowe. Najwyższa jakość produktów i usług w połączeniu z fachowym doradztwem personelu gwarantuje stuprocentowe zadowolenie i pochówek dopracowany w każdym, nawet najdrobniejszym szczególe.

Właściciele zakładu zadbali również o tych, którzy odeszli poza granicami kraju. W trosce o Rodziny znajdujące się w takiej sytuacji firma realizuje krajowy i międzynarodowy przewóz Osób Zmarłych. Sprowadzenie Osoby Zmarłej do rodzinnego kraju odbywa się sprawnie, bezpiecznie, z zachowaniem wszelkich wytycznych sanitarnych i technicznych, w przystępnej cenie. Firma pomaga skompletować dokumenty i wypełnia formalności urzędowe, kościelne, cmentarne, związane z zasiłkiem pogrzebowym, a także z kremacją, ekshumacją bądź pochówkiem nienarodzonego dziecka.

Zakład pogrzebowy oferuje Rodzicom godną i taktowną usługę pochówku dzieci utraconych przed narodzinami. Wrażliwość, a także szacunek i profesjonalizm pracowników sprawią, że ceremonia będzie elegancka, wykonana w odpowiednim tonie i najwyższym standardzie. Zakład oferuje Klientom możliwość doboru uroczystej oprawy muzycznej ceremonii. Personel dzięki stale podnoszonym kwalifikacjom przygotowuje Osobę Zmarłą do pochówku, wykonuje kosmetykę oraz dokonuje doboru stosownej odzieży. Rodzina nie musi się martwić również o zamieszczenie nekrologów w prasie i rozwieszenie klepsydr. Zakład posiada nie tylko własną chłodnię, ale także salę pożegnań.

Adres zakładu pogrzebowego rekomendowanego przez nas w Iwkowej

W trosce o każdego Klienta, Zakład Pogrzebowy Tadmar posiada kilka oddziałów na terenie powiatu tarnowskiego i brzeskiego (zakłady pogrzebowe Brzesko). Każdy Klient może przyjechać do siedziby, która znajduje się najbliżej, bądź uzyskać pomoc przez telefon. Zakład prowadzi działalność całodobowo przez 7 dni w tygodniu, łącznie z niedzielami i wszelkimi świętami. Filie firmy znajdują się przy ulicy Piłsudskiego 37 w Zakliczynie, a także w Szynwałdzie 16c, Łoniowej 232 i Gnojniku 506.