Zakład pogrzebowy w Czchowie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

W Czchowie Pogotowie Pogrzebowe rekomenduje firmę funeralną, która ma wieloletnie doświadczenie w organizacji pogrzebów. Zakład Pogrzebowy Tadmar od dwudziestu pięciu lat świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w zakresie organizacji i obsługi pogrzebów. Firma gwarantuje godne i profesjonalne pożegnanie Zmarłego z poszanowaniem dla jego woli. Usługi wykonywane są z dbałością o każdy szczegół, po uprzednim uzgodnieniu przebiegu uroczystości z Rodziną Zmarłego. Salon Pogrzebowy  zyskał zaufanie i dobrą opinię wśród Klientów między innymi dzięki temu, że  zatrudnia wyłącznie osoby kompetentne, odznaczające się empatią i wysoką kulturą osobistą.

Zakres usług świadczonych przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Czchowie

Kompleksowa oferta rekomendowanego przez nas zakładu obejmuje:

    • organizację i obsługę ceremonii pogrzebowych,
    • transport Zmarłych,
    • zabiegi kosmetyczne przygotowujące do pogrzebu,
    • wykonanie ekshumacji,
    • a także prace cmentarne i kamieniarskie.

Ponadto firma jest otwarta i elastyczna wobec dodatkowych życzeń Klientów. Każdy pogrzeb organizowany jest według najwyższych standardów obsługi, w ramach których przestrzegane są surowe zasady etyczne względem Zmarłego i jego Rodziny.

Zakład Pogrzebowy oferuje realizację pochówku w formie tradycyjnej z trumną, lub poprzedzonego kremacją. Wykwalifikowani pracownicy wyjaśniają wszystkie procedury i przepisy prawne dotyczące każdej z form pogrzebu. Służą także fachowym doradztwem w wyborze odpowiednich utensyliów i akcesoriów funeralnych. Dodatkowo na życzenie Klientów ceremonia pogrzebowa zyskuje florystyczną i muzyczną oprawę. Dom Pogrzebowy posiada własną kameralną kaplicę żałobną, gdzie bliscy mogą w ciszy i skupieniu pożegnać ukochaną osobę.

Firma posiada nowoczesne wyposażenie i zaplecze techniczne. Do przewozu Osoby Zmarłej wykorzystywane są specjalistyczne karawany z kabinami chłodzącymi, by zapewnić odpowiednie warunki sanitarne w przypadku transportu na duże odległości. Wszystkie pojazdy będące w wyposażeniu firmy posiadają odpowiednie atesty potwierdzające ich przystosowanie do tego typu usług. Ciało zmarłego przewożone jest do całodobowej chłodni, która została odpowiednio wyposażona na potrzeby przeprowadzania zabiegów z dziedziny tanatokosmetyki. Każda czynność przy Zmarłym wykonywana jest z najwyższą troską i szacunkiem dla majestatu śmierci. Dzięki temu Rodziny mogą bez obaw powierzyć swoich bliskim pod opiekę pracowników firmy.

Organizacja pogrzebu wymaga wykonania wielu czynności formalno – biurowych, wypełniania wniosków i dokumentów oraz bezpośrednich kontaktów z administracją licznych instytucji takich jak kościoły, urzędy czy biura cmentarza. By pogrzeb mógł się odbyć, wszystkie te zadania należy wykonać szybko i sprawnie. Bardzo często Rodziny pogrążone w bólu, po stracie bliskiej osoby, nie są w stanie zająć się tym osobiście. Rozumiejąc potrzeby swoich Klientów, zakład oferuje możliwość przejęcia tych obowiązków. Przedstawiciele zakładu na podstawie upoważnienia  wystawionego przez członka Rodziny Zmarłego występują w imieniu Klientów we wszystkich tego typu sprawach. Krewnym Zmarłego przysługuje zasiłek pogrzebowy udzielany przez państwowe instytucje ubezpieczeniowe. Jednak nie jest on wypłacany automatycznie, ale na wniosek upoważnionej do otrzymania go osoby. Również w wypełnieniu tego obowiązku firma może wyręczyć swoich Klientów. W takim wypadku koszty pogrzebu rozliczane są bezgotówkowo, na zasadzie kredytowania.

Zakład Pogrzebowy Tadmar powstał dzięki istniejącemu od 1980 roku warsztatowi kamieniarskiemu. Obecnie zakład nadal zajmuje się produkcją nagrobków, jest to integralna część firmy. Bogate tradycje rzemieślnicze, a także wieloletnie doświadczenie i ogromna wiedza zgromadzona przez wiele lat istnienia warsztatu owocują produkcją wysokiej jakości granitowych nagrobków. Dzięki nowoczesnej technologii obróbki kamienia i specjalistycznemu parkowi maszyn w pracowni kamieniarskiej mogą powstawać najbardziej skomplikowane i oryginalne wyroby, by zadowolić indywidualne potrzeby zamawiających. Ponadto zakład prowadzi standardową produkcję według gotowych, sprawdzonych wzorców. W ofercie znajdują się również kamienne elementy takie jak krzyże, misy, wazony, lampiony oraz ławki cmentarne. Klienci mogą także zlecić wykonanie fotografii Zmarłego i umieszczenie jej na pomniku.

Lokalizacja zakładu pogrzebowego rekomendowanego przez nas w Czchowie

Firma prowadzi swoją działalność na obszarze całego powiatu brzeskiego w województwie małopolskim. Szczegóły działalności w największym mieście powiatu sprawdzą Państwo na podstronie zakłady pogrzebowe Brzesko. Klienci mogą zgłaszać się osobiście do jednego z biur w Łoniowej, Szynwałdzie, Gnojniku, lub też Zakliczynie. Na miejscu jest zawsze fachowy personel, który pomaga we wszelkich formalnościach związanych z organizacją pogrzebu. Dla osób, które nie mogą przyjść do biura, zakład przygotował także możliwość dopełnienia wszelkich formalności w domu lub pod innym wskazanym adresem.