Zakład pogrzebowy w Ciężkowicach rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Bogate doświadczenie, wiedza zdobywana przez lata oraz stale podnoszone pod okiem profesjonalistów kwalifikacje – to jedynie skrótowy opis firmy funeralnej rekomendowanej przez Pogotowie Pogrzebowe w Ciężkowicach. Zakład Pogrzebowy Tadmar specjalizuje się w kompleksowej pomocy Rodzinom w obliczu straty, posiada 25-letnie doświadczenie jako zakład pogrzebowy i ponad 40-letnie jako firma kamieniarska. Terminowość, wysoka jakość, zaangażowanie i przede wszystkim ogromna empatia to coś, co charakteryzuje firmę i świadczone przez nie kompleksowe usługi pogrzebowe.

Działalność sprawdzonego zakładu pogrzebowego w Ciężkowicach

Każda Rodzina dotknięta stratą osoby bliskiej może być pewna całościowej pomocy, jakiej udziela Zakład Pogrzebowy Tadmar w tak trudnych i bolesnych, lecz nieuniknionych chwilach. Firma, dbając o każdy szczegół ceremonii, zarówno tradycyjnych jak i tych poprzedzonych kremacją, przygotowała szereg usług pozwalających na kompleksową organizację ceremonii pełnej klasy, dopracowanej w każdym szczególe, pod kątem zarówno Osoby Zmarłej, Rodziny jak i gości.

Klienci mają do wyboru różne rodzaje trumien z wysokiej klasy gatunków drewna, a także eleganckie sarkofagi. Oferta obejmuje również akcesoria funeralne takie jak krzyże i tabliczki w różnych przedziałach cenowych. Firma bowiem posiada elastyczny cennik, dostosowuje się do sytuacji materialnej Klienta, nie wyklucza nikogo i do każdego ma indywidualne podejście. Personel zakładu, wykazujący się dużą troskliwością i wrażliwością na potrzeby drugiego człowieka, na podstawie stosownego upoważnienia wypełnia wszelkie formalności związane z pochówkiem. Firma kompletuje i wypełnia dokumentację urzędową, kościelną, cmentarną, a także tą, która jest niezbędna do uzyskania zasiłku pogrzebowego w ramach ZUS, KRUS i innych instytucji udzielających wsparcia finansowego. Możliwe jest ustalenie szczegółów i pomoc personelu nie tylko w siedzibie, ale też domu Klienta na jego życzenie.

Karawan Zakłady Tadmar

Pomoc personelu obejmuje fachowe doradztwo w zakresie dekoracji florystycznych. Kwiaciarnia zakładu przygotowała dla Klientów różnorodne wieńce i wiązanki nie tylko z kwiatów sztucznych, ale też naturalnych. Działalność obsługi to pomoc w doborze uroczystej oprawy muzycznej, organizacji nagłośnienia, przygotowania podziękowań dla Rodziny i gości ceremonii, a także przygotowanie klepsydr. Mając na względzie nie tylko oprawę ceremonii, ale także Osobę Zmarłą, pracownicy dokonują profesjonalnej kosmetyki pośmiertnej, przygotowują Zmarłego do pochówku i dobierają odpowiednią garderobę, by prezencja w dniu pogrzebu była elegancka i wzorowa. Firma świadczy usługi transportu Osoby Zmarłej na terenie Polski, a także na arenie międzynarodowej, dzięki całodobowej działalności oraz specjalistycznym karawanom z chłodnią. Zakład jest w posiadaniu własnej kaplicy pożegnalnej zapewniającej spokój i komfort Rodzinie w ostatnich chwilach przed rozpoczęciem ceremonii. Dla uczestników pogrzebu firma gwarantuje transport za pomocą eleganckich samochodów. Korzystając z ogromnego i wieloletniego doświadczenia w branży kamieniarskiej, zakład oferuje także prace w postaci przygotowania grobu do pochówku, kopania i pogłębiania grobów, a także demontaż nagrobków już istniejących. Dodatkowo Klienci mogą skorzystać z doradztwa w zakresie nagrobków, a także zamówić w trybie natychmiastowym piwniczkę. Cała oferta przygotowana przez zakład składa się z czynności i usług niezbędnych do przygotowania wspaniałej ceremonii pożegnalnej.

Teren działania zakładu pogrzebowego rekomendowanego przez nas w Ciężkowicach

Działalność Zakładu Pogrzebowego Tadmar obejmuje teren miasta Tarnów – zakłady pogrzebowe Tarnów, a także cały powiat tarnowski i brzeski w województwie małopolskim. Klienci mogą korzystać z nieocenionej pomocy pracowników przez całą dobę, codziennie. Zakład funkcjonuje przez 7 dni w tygodniu, łącznie z niedzielami i wszystkimi świętami. Firma posiada biura pod adresem Łoniowa 232, Gnojnik 506, w Zakliczynie przy ulicy Piłsudskiego 37, a także w Szynwałdzie pod numerem 16c.