Zakład pogrzebowy w Borzęcinie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

W Borzęcinie Pogotowie Pogrzebowe rekomenduje firmę funeralną, która ma wieloletnie doświadczenie w organizacji pogrzebów. Zakład Pogrzebowy Tadmar powstał 25 lat temu, z inicjatywy Pani Marii Tendelskiej-Mierzwa, aby pomóc Rodzinom z powiatu brzeskiego, Tarnowa (zakłady pogrzebowe Tarnów) oraz okolic. Firma każdy pogrzeb wykonuj w sposób kompleksowy, godny, przy zachowaniu niezbędnych procedur oraz dzięki zapewnieniu wysokiej jakości obsługi. Od początku istnienia nadrzędnym celem zatrudnionego personelu było, jak najbardziej precyzyjne zidentyfikowanie oczekiwań Rodziny, odnośnie tego jak cała ceremonia pogrzebu ma wyglądać, aby w pełni móc je zrealizować. Dlatego też dzisiaj pracownicy firmy potrafią indywidualizować ofertę zakładu pod konkretną osobę, jej wymogi, sytuację czy kwestie finansowe.

Usługi oferowane przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Borzęcinie

Rekomendowany przez nas zakład to rzetelna i uczciwa firma z wieloletnią tradycją, świadcząca całokształt usług pogrzebowych, transportowych, grabarskich i kamieniarskich. Priorytetem jest tutaj planowanie i realizowanie ceremonii pogrzebowych, zarówno tych tradycyjnych, jak i kremacji, o charakterze religijnym bądź świeckim. Asortyment wszelkich niezbędnych utensyliów do tych obrzędów, takich jak sarkofagi, urny, trumny, krzyże czy odzież dla Osoby Zmarłej, dostępny jest do obejrzenia w kilku placówkach zakładu zlokalizowanych w województwie małopolskim. Kadra firmy pozostaje do Państwa dyspozycji 24h na dobę, aby w razie konieczności, udzielić niezbędnych informacji oraz zająć się eksportacją Zmarłego, z miejsca zgonu do profesjonalnej chłodni zakładu. Personel zajmie się kwestią dotyczącą lokalnego, krajowego, jak i międzynarodowego transportu zwłok. Pomoże zarówno w aspekcie skompletowanie wymaganych pozwoleń na przewóz ciała, jak i zapewni niezbędny do tego specjalny, nowoczesny karawan z chłodnią.

Zakład pogrzebowy do dyspozycji Rodzin organizujących pochówek pozostawia także kaplicę pogrzebową, przeznaczoną do pożegnań oraz modlitw za Zmarłego. Nie muszą Państwo również martwić się o nagłośnienie, oprawę muzyczną, klepsydry, nekrologi czy namiot pogrzebowy na cmentarzu, wszystko to zostanie zapewnione, bez konieczności dokonywania dodatkowych opłat. Jeżeli takie będzie Wasze życzenie, pracownicy zadbają także o oprawę florystyczną ceremonii pogrzebu. Zamówione wieńce i wiązanki przygotują według Państwa preferencji kolorystycznej, z żywych bądź sztucznych kwiatów. Firma w razie konieczności, zajmie się transportem uczestników pochówku na miejsce pochówku, przygotuje pamiątkowe obrazki dla żałobników oraz pomoże zamówić i zorganizować konsolację, w sprawdzonej restauracji. Doświadczony, empatyczny personel firmy, pomoże przebrnąć przez meandry urzędniczych formalności związanych z odejściem bliskiej osoby. Po uzyskaniu Państwa upoważnienia dopełni wszystkie wymagane kwestie w Zusie, Krusie czy w instytucjach ubezpieczeniowych. Możecie również liczyć na kredytowanie usługi pogrzebu do wysokości należnego zasiłku pogrzebowego lub rozłożenia płatności na raty.

Dodatkowe usługi pogrzebowe, jakie zapewnia zakład pogrzebowy w Borzęcinie

Jedną z podstawowych rodzajów działalności, które zawiera oferta zakładu, stanowią usługi grabarskie, takie jak kopanie grobów, murowanie grobowców, przygotowanie grobów ziemnych do pogrzebu, pogłębianie oraz rozbudowa istniejących grobów. Jednocześnie warto zaznaczyć, że przodownikiem obecnego Zakładu Pogrzebowego Tadmar, był i jest działający do dzisiaj zakład kamieniarski Tadmar. Który to, od ponad 40. lat, zajmuje się produkcją i sprzedażą nagrobków, piwniczek i pomników, realizowanych w trybie natychmiastowym, według zamówień indywidualnych lub tych z katalogu dostępnych wzorów. Mając tak ogromne doświadczenie grabarsko-kamieniarskie, kadra firmy stanowi źródło cennych informacji oraz pomoc w przeprowadzeniu procesu ekshumacji bliskich Państwu Zmarłych. Doskonale zna procedury związane z przeniesieniem ciała Osób Zmarłych do innego grobu oraz pozwolenia, które należy uzyskać, aby cały proces mógł mieć miejsce. Jednocześnie zapewni konieczny sprzęt i pracowników, którzy dokonają demontażu nagrobka, otwarcia grobu, a następnie przeniesienia szczątków na nowe miejsce spoczynku i ponowne złożenie pomnika w nowym miejscu.

Siedziba zakładu pogrzebowego polecanego przez nas w Borzęcinie

Personel zakładu pogrzebowego dostępny jest do Państwa dyspozycji 24h na dobę, przez siedem dni w tygodniu. Zawsze chętny i gotowy udzielić pomocy. Biura firmy zlokalizowane są w następujących miejscowościach województwa małopolskiego – Szynwałd 16c, Zakliczyn (ul. Piłsudskiego 37), Gnojnik 506 oraz w miejscowości Łoniowa 232. Jeżeli jednak, z jakichkolwiek przyczyn, nie mogą Państwo dotrzeć do biura, pracownicy zakładu dojadą we wskazane przez Was miejsce, aby dopełnić wszystkich formalności związanych z pochówkiem.