Dzieje Firmy Pogrzebowej Storczyk

Zakład Pogrzebowy STORCZYK od wielu lat świadczy swe usługi klientom z okolic Miechowa, w województwie małopolskim. Jego renoma oraz doświadczenie w profesjonalnym i rzetelnym podejściu do rodzin, oczekujących na godny pochówek swych najbliższych, wykracza daleko, poza ramy terytorialne firmy. Powierzając kompleksową organizację usługi pogrzebu pracownikom firmy Storczyk, mogą być Państwo pewni, że ceremonia pożegnania będzie miała odpowiedni, dostojny charakter.

Oferta Zakładu Pogrzebowego Storczyk

Zakład Pogrzebowy STORCZYK posiada w swej ofercie pełną gamę usług pogrzebowych, zaczynając od transportu osoby zmarłej, na rynku lokalnym oraz ogólnokrajowym, aż po pomoc w wyborze kamienia na nagrobek. Właściciele dołożą wszelkich starań, aby każda ceremonia pożegnania, zarówno ta o charakterze świeckim, jak również wyznaniowym, została przeprowadzona w sposób fachowy i kompetentny. Wszystkie Państwa sugestie i życzenia zostaną wcielone w życie, tak, aby cała uroczystość pogrzebu, przebiegała po Waszej myśli. Firma zajmuje się organizacją pochówku tradycyjnego oraz kremacji. Służy pomocą przy wyborze akcesoriów funeralnych, takich jak trumny, odzież żałobna, kwiaty czy klepsydry. Pracownicy pomogą wypełnić niezbędne do wypłaty zasiłku wnioski oraz udzielą porad w sprawach spadkowych. Pomogą zaplanować i ustalić szczegóły konsolacji oraz transportu osób uczestniczących w ceremonii pogrzebu. Wszystko to zrealizowane profesjonalnie, solidnie oraz w atrakcyjnych i konkurencyjnych, w stosunku do okolicznych firm cenach.

Lokalizacja Domu Pogrzebowego Storczyk

Zakład Pogrzebowy STORCZYK swą siedzibę ma w miejscowości Miechów – Charsznica, przy ulicy Miechowskiej 33. Pozostaje do Państwa dyspozycji czynny przez całą dobę, również w weekendy i święta. Tam też mieści się kwiaciarnia o tej samej nazwie, w której mogą Państwo zamówić, zarówno wieńce i kwiaty pogrzebowe, jak i bukiety oraz pamiątki okolicznościowe.