Główna idea Zakładu Pogrzebowego

Podstawowe wartości, którymi kieruje się Zakład Pogrzebowy STORCZYK to wysoki poziom usług i kompetencji niezbędnych do wykonywania pochówku. Firma istnieje od wielu lat. Pracowity, chętny do pomocy personel podchodzi z empatią i wspiera każdą rodzinę w żałobie, aby formalności w tak trudnej sytuacji były bezstresowe. Pracownicy podchodzą do każdej rodziny z zaangażowaniem i indywidualnie dbają o każdy szczegół ceremonii. Dom Pogrzebowy STORCZYK zapewnia nie tylko wysokie standardy, ale również godne warunki ostatniej posługi tak, aby utrwalić oddanie należytego szacunku bliskiej osobie. Każdy pochówek jest przeprowadzony na najwyższym poziomie.

Zakres usług Domu Pogrzebowego Storczyk

Zakład Pogrzebowy STORCZYK organizuje pochówki tradycyjne,  jak i urnowe. Bogaty wybór akcesoriów niezbędnych do przeprowadzenia pochówku takich jak: trumny, karawany, urny, tabliczki metalowe czy plastikowe znajdują się na miejscu, w Zakładzie i są do dyspozycji klientów. Kolejną ofertą pogrzebową jest kremacja. Każda usługa jest dostosowana do możliwości finansowych rodziny zmarłego. Dodatkowo firma zajmuje się transportem osób zmarłych ze wskazanego przez rodzinę miejsca do chłodni. Zakład Pogrzebowy STORCZYK opiekuje się grobami, dbając o czystość i porządek na cmentarzach.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Storczyk

Wszelkie formalności związane z ceremonią pogrzebu można zgłaszać w głównej siedzibie w Miechowie-Charsznicy przy ulicy Miechowskiej 33. Zakres wykonywania usług pogrzebowych w powiecie miechowskim to Gminy Gołcza i Miechów.