Najważniejsze informacje o Firmie Pogrzebowej Stolkos A.M. Kostulski

Firma Pogrzebowa STOLKOS A.M. KOSTULSKI rozpoczęła swoją działalność w 1975 roku. Od tego czasu nieprzerwanie pomaga swym Klientom w zorganizowaniu pięknej i niezapomnianej ceremonii pożegnania ich Bliskich. Jest to zakład z rodzinnymi tradycjami, którego właścicielem jest Pan Marian Kostulski. Firma posiada bogate doświadczenie w realizacji uroczystości pogrzebowych i cieszy się renomą w okolicy. Mieszkańcy Olkusza i całego powiatu olkuskiego potwierdzają wysoką jakości świadczonych przez firmę usług i często polecają ją kolejnym, pogrążonym w smutku po starcie Najbliższych, Osobom. Zarówno właściciel, jak i doświadczony personel do każdej Rodziny w żałobie podchodzi w sposób indywidualny, oferując Jej takie rozwiązania, które będą dla Nich korzystne pod względem organizacyjnym i finansowym.

Zakres usług świadczonych przez Zakład Pogrzebowy Stolkos A.M. Kostulski

Kompleksową, profesjonalną i rzetelną pomoc w realizacji uroczystości pochówku Osób Zmarłych gwarantuje Zakład Pogrzebowy STOLKOS A.M. KOSTULSKI. Miejscowy, ogólnopolski oraz zagraniczny transport prochów lub ciał, oraz usługi ekshumacji, to podstawowe zadania wykonywane przez personel. Mają one na celu maksymalne odciążenie Rodzin Osób Zmarłych, z szeregu koniecznych do spełnienia obowiązków, które zapewniają bezproblemowy i niezakłócony charakter planowanych uroczystości. Specjalnością firmy jest obsługa zarówno pogrzebów katolickich, jak i świeckich. Organizuje ona ceremonie o charakterze tradycyjnym, w przypadku których Rodzina gromadzi się przy trumnie bliskiej Osoby oraz uroczystości poprzedzone kremacją. Prochy Zmarłego po spopieleniu, zostają w specjalnej urnie pochowane w grobie rodzinnym lub cmentarnym kolumbarium. W przypadku kremacji zakład Pana Mariana współpracuje z okoliczną spopielarnią. W imieniu Klientów ustala możliwe i dogodne dla nich terminy procesu, prowadzi i kompletuje całą dokumentację, a następnie dowozi Osobę Zmarłą do krematorium i odbiera Jej prochy w wybranej przez Państwa urnie. W przypadku organizacji ceremonii bezwyznaniowej pogrzeb zaplanuje i poprowadzi doświadczony mistrz ceremonii. Dysponując wiedzą na temat życia Osoby Zmarłej, przygotuje i wygłosi mowę pożegnalną, wybierze niezbędne utensylia oraz będzie czuwał nad prawidłowym przebiegiem pożegnania. Warto zaznaczyć, iż szeroki wachlarz akcesoriów funeralnych, w postaci urn, trumien, krzyży, czy tabliczek, wykonanych z różnorodnych materiałów, według wielu ciekawych wzorów, znajduje się w siedzibie firmy w Olkuszu. Udając się tam, mają Państwo pewność, że wybiorą utensylia dokładnie wpasowujące się w charakter pochówku oraz adekwatne do Waszych możliwości finansowych. Zakład służy także pomocą w przypadku konieczności przewozu Osoby Zmarłej z miejsca niespodziewanego zgonu, do miejsca planowanego pochówku. Przy wykorzystaniu nowoczesnych karawanów marki Mercedes doświadczeni kierowcy dowiozą bezpiecznie Zmarłego do firmowej chłodni oraz  zadbają o całą dokumentację towarzyszącą transportowi. Kadra Pana Mariana może także na życzenie Klientów skredytować należność za organizowany pogrzeb do wysokości zasiłku pogrzebowego i przejąć na siebie obowiązki dostarczenia danych do instytucji ubezpieczeniowych. Pełni zaangażowania pracownicy pomogą również w doborze odpowiedniej oprawy ostatniego pożegnania, dostosują muzykę oraz dekoracje florystyczne. W siedzibie firmy można dokonać wyboru okolicznościowych stroików, wieńców i bukietów. Ponadto pracownicy rozwieszą nekrologi informujące o uroczystości pogrzebowej, a nawet zajmą się przygotowaniem grobowców, piwniczek lub nagrobków na cmentarzu.

 

karawan z kwiatami

 

Lokalizacja Domu Pogrzebowego Stolkos A.M. Kostulski

Dom Pogrzebowy STOLKOS A.M. KOSTULSKI swą wiedzę i rzetelnie realizowane usługi kieruje do wszystkich mieszkańców powiatu olkuskiego, w Małopolsce. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Olkuszu przy ulicy Szpitalnej 22, gdzie mogą Państwo uzyskać cenną pomoc i wsparcie, zasięgnąć informacji lub zgłosić prośbę o eksportację Osoby Zmarłej.