Historia Domu Pogrzebowego Stolkos A.M. Kostulski

Dom Pogrzebowy STOLKOS A.M. KOSTULSKI to firma z rodzinnymi tradycjami, która na olkuskim rynku funeralnym istnieje od 1975 roku. Jego właścicielem jest Pan Marian Kostulski, który odpowiada za obecny profil działania firmy oraz jej kompleksową ofertę pogrzebową. Celem działalności zakładu jest maksymalna pomoc Rodzinom w przetrwaniu trudnego czasu żałoby po stracie Najbliższych oraz kompleksowa realizacja pochówku. Właściciele oraz pracownicy dbają o zapewnienie Klientom wysokiej jakości usług dostosowanych do Ich indywidualnych oczekiwań i możliwości finansowych. Priorytetem personelu jest zapewnienie Bliskim Osoby Zmarłej poczucia bezpieczeństwa i pewności, że wszystko zostanie solidnie i rzetelnie wykonane, a Osoba Zmarła będzie miała godny i piękny pochówek.

Usługi świadczone przez Zakład Pogrzebowy Stolkos A.M. Kostulski

Zakład Pogrzebowy STOLKOS A.M. KOSTULSKI zajmuje się całokształtem usług pogrzebowych, związanych z katolickimi oraz świeckimi pochówkami Osób Zmarłych. Dokonuje transportu ciał lub prochów na rynku miejscowym, krajowym oraz zagranicznym, a także zajmuje się dopełnieniem wszelkich formalności. Kompetentna kadra firmy w imieniu Rodziny Zmarłego ustala dostępne terminy pożegnania w miejscowej parafii, u duchownych czy u zarządcy cmentarza, na którym pochówek ma zostać zrealizowany. Dopełnia wszystkich formalności, dba o kompletną dokumentację, którą następnie przekazuje do odpowiedniej instytucji ubezpieczeniowej, aby mogli Państwo uzyskać należne świadczenia oraz zasiłek pogrzebowy. Na życzenie Rodziny możliwe jest także przeprowadzenie kremacji, w okolicznej spopielarni. Personel zajmuje się ustaleniem odpowiadających Państwu terminów ostatniego pożegnania oraz wypełnieniem wszystkich formalności związanych z procedurą. W wyznaczonym czasie  zapewnia dowóz Osoby Zmarłej w specjalnej trumnie kremacyjnej na miejsce, a po zakończeniu kremacji odbiera znajdujące się w urnie prochy. Jeżeli planowany pogrzeb ma mieć charakter bezwyznaniowy, wtedy jego zaplanowaniem i obsługą zajmuje się profesjonalny mistrz ceremonii. Na podstawie wywiadu przeprowadzonego z Najbliższymi Osoby Zmarłej tworzy na Jej temat mowę pożegnalną (która wygłoszona będzie podczas uroczystości), wybiera niezbędne akcesoria, dostosowuje muzykę i dekoracje funeralne oraz czuwa nad niezakłóconym przebiegiem ceremonii. Firma zapewnia również profesjonalną oprawę muzyczną, na życzenie Klientów uroczystość może uświetnić występ trębacza, skrzypka lub orkiestry. Pracownicy wykonują profesjonalne usługi z zakresu toalety pośmiertnej, tanatokosmetyki i tanatopraksji. Posiadający wieloletnie doświadczenie floryści w oparciu o Państwa oczekiwania przygotują wspaniałe bukiety, wieńce, stroiki i wiązanki pogrzebowe, w dowolnej kolorystyce, ze sztucznych, żywych lub mieszanych kwiatów. Wybrane produkty mogą zostać opatrzone szarfą ze spersonalizowanym napisem. Przygotowane i rozwieszone zostaną również klepsydry informujące o dacie pogrzebu Bliskiej Państwa sercu Osoby, tak, aby wszyscy zainteresowani dowiedzieli się o planowanym pożegnaniu i mogli w nim uczestniczyć. Zarówno miejscowa eksportacja, jak i krajowy oraz międzynarodowy transport realizowany jest profesjonalnymi, spełniającymi należne normy sanitarne karawanami marki Mercedes. Bez względu na porę dnia lub nocy wyrozumiali pracownicy pozostają do dyspozycji Klientów firmy.

Siedziba Firmy Pogrzebowej Stolkos A.M. Kostulski

Firma Pogrzebowa STOLKOS A.M. KOSTULSKI swoją główną siedzibę ma w Olkuszu przy ulicy Szpitalnej 22. Zachęcamy do odwiedzania podstrony zakłady pogrzebowe Olkusz. Firma wraz z Grupą Pogotowie Pogrzebowe zasięgiem działania obejmuje nie tylko to miasto, ale również cały powiat olkuski w województwie małopolskim. Pracownicy dyspozycyjni są przez całą dobę, każdego dnia, jeżeli więc zaistnieje potrzeba udzielenia Państwu jakiejkolwiek pomocy, służą oni swym wsparciem oraz wszechstronną wiedzą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wykonywaniu zleconych prac na najwyższym poziomie zakład cieszy się renomą i zaufaniem Klientów.