Zakład pogrzebowy w Krakowie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Empatia, profesjonalizm, indywidualne podejście to tylko kilka z podstawowych wartości, którymi w swojej pracy kierują się pracownicy zakładu rekomendowanego przez Pogotowie Pogrzebowe w Krakowie. Zarówno właściciele, jak i kadra pracownicza doskonale zdają sobie sprawę, w jak trudnej sytuacji życiowej znajduje się osoba, która mierzy się z utratą najbliższych. Dlatego właśnie w tych trudnych chwilach przychodzą ze swoim doświadczeniem i wsparciem. Zakład Pogrzebowy Sacramentum kompleksowo zorganizuje pogrzeb wszystkich wyznań i obrządków oraz ceremonie świeckie i kremacje. Głównym celem pracowników firmy jest godny pochówek Osoby Zmarłej oraz wsparcie Rodziny pogrążonej w żałobie. Firma świadczy usługi pogrzebowe na terenie całego Krakowa, a także okolic, sprawdź zakłady pogrzebowe Kraków.

Ceremonia pogrzebowa zakład pogrzebowy sacramentum

Usługi pogrzebowe Kraków – kompleksowa pomoc w organizacji pogrzebu w Krakowie

Zakład pogrzebowy Sacramentum, któremu zaufaliśmy w Krakowie, zajmuje się kompleksową organizacją i obsługą ceremonii pogrzebowych. Zakres usług obejmuje transport Osoby Zmarłej z każdego wskazanego miejsca, przygotowanie ciała do pochówku, a także organizację i obsługę ceremonii. Zakład działa głównie na terenie miasta Kraków, jednak jeśli zaistnieje taka konieczność, świadczy usługi na terenie całego województwa małopolskiego – sprawdź: zakłady pogrzebowe małopolskie. Pracownicy przeprowadzą Państwa przez każdy etap przygotowania ceremonii ostatniego pożegnania.

W ofercie zakładu znajdą Państwo również różnego rodzaju utensylia pogrzebowe m.in. trumny, urny, tabliczki itp. Jeżeli zdecydujecie się Państwo na pochówek z kremacją, pracownicy pomogą w przygotowaniu wszelkiej dokumentacji. Doradzą w wyborze urny oraz będą czuwać nad przebiegiem procesu kremacji. W momencie wyboru ceremonii świeckiej zostaje zapewniona obecność mistrza ceremonii, który zadba o odpowiednie pożegnanie Osoby Zmarłej. Na życzenie Klienta pracownicy zajmą się przygotowaniem oprawy florystycznej, w zależności od upodobań mogą być to: kwiaty cięte, wieńce, wiązanki pogrzebowe, bukiety oraz inne kompozycje ozdobne na trumnę bądź urnę.

Wiąznaki zakład pogrzebowy Sacramentum

Kolejnym elementem wpływającym na odpowiedni przebieg ceremonii jest oprawa muzyczna z możliwością wyboru instrumentów. Zakład pogrzebowy posiada szerokie zaplecze techniczne, dzięki któremu organizacja ceremonii przebiega sprawnie i bezproblemowo. Pożegnanie Osoby Zmarłej odbywa się w specjalnie przygotowanej na tę okoliczność kaplicy pożegnań. W tym miejscu Rodzina może w ciszy i spokoju pożegnać najbliższą im osobę. Pracownicy, chcąc w jak największym stopniu odciążyć Rodzinę podczas dopełniania różnych formalności, poza dokumentacją urzędową, zajmą się również przygotowaniem i rozmieszczeniem klepsydr oraz nekrologów. Jeżeli potrzebują Państwo skorzystać z transportu gości na cmentarz, również nie stanowi to problemu, firma posiada specjalnie przygotowane na taką okoliczność busy i autokary.

Transport na cmentarzu Zakład Pogrzebowy Sacramentum

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Zakład Pogrzebowy Sacramentum wprowadził do swojej oferty możliwość bezgotówkowego rozliczenia w ramach zasiłku pogrzebowego. Po zakończonej ceremonii pogrzebowej uczestnicy mogą również skorzystać z przygotowanej wcześniej, na życzenie Rodziny, konsolacji. Firma poza kompleksowymi usługami pogrzebowymi świadczy również usługi kamieniarskie, które obejmują składanie oraz demontaż nagrobków, kucie liter czy sprzedaż grobowców. Dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą zbyt często odwiedzać grobu swoich bliskich, została przygotowana usługa opieki nad grobami.

Kontakt z Zakładem Pogrzebowym Sacramentum z Krakowa

Formalności związanych z pogrzebem mogą Państwo dopełnić w jednym z dwóch biur firmy. Pierwsze z nich znajduje się w Nowej Hucie przy ul. Osiedle Szklane Domy 1, drugie natomiast mieści się w Zielonkach przy ul. Księdza Jana Michalika 1 w Krakowie. Odbiór Osoby Zmarłej ze wskazanego przez Państwa miejsca odbywa się przez całą dobę. Jeżeli nie macie Państwo możliwości, aby dotrzeć do siedziby firmy, jest możliwość, aby to pracownik przyjechał do Państwa. Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym przedstawiciel firmy dojedzie pod wskazany adres. Na miejscu natomiast omówi z Państwem wszystkie szczegóły związane z organizacją ceremonii pogrzebowej.