Zakład pogrzebowy, któremu zaufało Pogotowie Pogrzebowe w Łososinie Dolnej

W Łososinie Dolnej profesjonalne usługi funeralne świadczy firma z doświadczeniem i bogatą tradycją, sprawdź zakłady pogrzebowe Łososina Dolna. Zakład Pogrzebowy Olchawa pomaga Rodzinom Osób Zmarłych w tych trudnych dla nich chwilach. Kompleksowo przygotowuje uroczystości pogrzebowe i zajmuje się wszystkimi formalnościami, które się z tym wiążą. Wszystkie pogrzeby przygotowywane są z najwyższą starannością, z poszanowaniem Osoby Zmarłej. Personel do każdego Klienta podchodzi indywidualnie, zapewniając mu pomoc taką, jakiej potrzebuje – to Klient decyduje o zakresie realizowanych usług. Dla całej kadry ważne jest, aby pogrzeb został wykonany z godnością, należytą powagą i z poszanowaniem uczuć bliskich Osoby Zmarłej. Dzięki codziennej, rzetelnej posłudze, firma zdobyła renomę, a także regularnie otrzymuje podziękowania za wsparcie oraz słowa uznania.

Oferta przygotowana przez sprawdzony zakład pogrzebowy, który świadczy usługi w Łososinie Dolnej

Zakład pogrzebowy, który reprezentuje Pogotowie Pogrzebowe w Łososinie Dolnej, realizuje kompleksowe usługi pogrzebowe. Wykonuje krajowy i międzynarodowy transport zwłok, oferuje także przewóz sanitarny z domów prywatnych do chłodni. Dysponuje najwyższej klasy samochodami pogrzebowymi, w tym karawanem ceremonialnym oraz karawanem-chłodnią. Doświadczeni pracownicy pomagają w każdej ciążącej kwestii formalnej. Mogą reprezentować bliskich Osoby Zmarłej w urzędach, w kancelarii parafialnej, a także u zarządcy danego cmentarza.

Usługi pogrzebowe Łososina Dolna

Firma wykonuje:

  • tradycyjne ceremonie pogrzebowe,
  • pochówki poprzedzone kremacją,
  • pogrzeby różnych wyznań,
  • uroczystości świeckie,
  • ekshumacje zgodnie ze standardami określonymi przez Inspektorat Sanitarny

zakład pogrzebowy olchawa - prawcownicy, karawany z urną i trumną i wiązanki pogrzebowe

W siedzibie firmy znajduje się duży wybór trumien i urn, a także wszelkie niezbędne akcesoria funeralne oraz kompozycje kwiatowe. Dodatkowo dzięki temu, że zakład pogrzebowy posiada własne autokary, oferuje komfortowy transport dla uczestników pogrzebu. Poza szeroką ofertą usług dotyczących organizacji ostatniego pożegnania firma świadczy także prace cmentarne i kamieniarskie. Oferuje wykonanie nagrobków, napisów na pomnikach czy pamiątkowej fotografii.

Gdzie znajduje się biuro firmy funeralnej, która działa na terenie Łososiny Dolnej?

Rekomendowany przez nas zakład pogrzebowy w Łososinie Dolnej swoją główną siedzibę ma w Jurkowie 26 w gminie Czchów. Pracownicy pozostają do dyspozycji Klientów przez całą dobę, każdego dnie, niezależnie od tego, czy jest to dzień roboczy, czy święto.