Kilka słów o firmie Zakład Pogrzebowy Nowak

Od wielu lat na terenie powiatu bocheńskiego w województwie małopolskim kompleksowe usługi funeralne świadczy Zakład Pogrzebowy NOWAK. Firma posiada bogatą wiedzę z zakresu branży pogrzebowej. Personel zakładu pomaga każdemu Klientowi w zorganizowaniu wyjątkowej uroczystości bez względu na jego status finansowy czy też wyznanie Osoby Zmarłej. Codzienna sumienna i uczciwa posługa na rzecz Osób Zmarłych sprawia, że firma zyskała miano godnej zaufania wśród wielu Rodzin. Ponadto jej znakiem rozpoznawczym jest najwyższa jakość świadczonych usług. Każda uroczystość realizowana przez firmę Pana Grzegorza Nowaka reprezentuje najwyższy majestat, klasę i szacunek – zarówno do Osoby Zmarłej, jak i pogrążonej w żałobie Rodziny. Priorytetem dla pracowników firmy jest odciążenie Klienta z przykrych obowiązków i formalności, otoczenie go troską i zrozumieniem, a także spełnienie jego wszelkich oczekiwań w najwyższym standardzie.

Zakres usług oferowanych przez Zakład Pogrzebowy Nowak

Zakład Pogrzebowy NOWAK dzięki cennej wiedzy z zakresu branży funeralnej, starannie wyselekcjonował ofertę zaspokajającą potrzeby każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. Doskonałe przygotowanie kadry pracowników, wysokie kwalifikacje i ciągłe szkolenia pozwalają na odciążenie Rodziny na każdym etapie związanym z organizacją i obsługą uroczystości pogrzebowej. Zaangażowani w misję zakładu pracownicy na podstawie stosownego upoważnienia wypełniają w imieniu Rodziny wszelkie formalności w urzędzie stanu cywilnego, kancelarii parafialnej czy u zarządcy cmentarza. Reprezentują ją również w instytucjach odpowiedzialnych za przyznanie zasiłku pogrzebowego, czyli ZUS i KRUS. Firma realizuje uroczystości tradycyjne, urnowe, ceremonie o charakterze religijnym, świeckim, oraz te o charakterze państwowym i z asystą wojskową.

 

urna w karawanie

 

Zakład niesie pomoc każdemu, bez względu na jego sytuację finansową i inne czynniki. Każda Rodzina chcąca godnie pożegnać bliską osobę może w asyście fachowców dokonać wyboru odpowiedniej trumny bądź urny. Doskonale wyposażone zaplecze zakładu zawiera produkty pochodzące od czołowych polskich i zagranicznych producentów. Każda trumna czy też urna wykonana jest ze starannie wybranych materiałów najwyższej klasy. W ofercie zakładu zawarto akcesoria pogrzebowe w postaci zniczy, nekrologów, modlitewników, krzyży czy też tabliczek nagrobnych w różnych wzorach i rozmiarach. Kompleksowa pomoc ze strony firmy oznacza również przygotowanie okazałej i wyjątkowej oprawy kwiatowej ceremonii. Dzięki współpracy ze sztabem doświadczonych florystów możliwe jest wykonanie wieńców i wiązanek na indywidualne życzenie Klienta.

 

wiązanka pogrzebowa w kształcie serca

 

Firma prowadzi działalność przez całą dobę, a pomocny personel pozostaje do stałej dyspozycji Rodzin. Każdy, kto doświadcza utraty Bliskiej Osoby, może liczyć na natychmiastową reakcję ze strony obsługi. Pracownicy wykonują sprawną eksportację Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, niezależnie od lokalizacji. Wyposażenie firmy stanowią specjalistyczne karawany renomowanych marek, spełniające wszelkie wymogi techniczne i sanitarne, dostosowane do bezpiecznego przewozu Zmarłych. Firma realizuje usługi transportu na terenie kraju oraz poza jego granicami, współpracując tym samym z zagranicznymi urzędami, konsulami. Bierze na swoje barki kwestię opłat, odpraw i dokumentacji wraz z tłumaczeniami. Ponadto, zakład świadczy usługi cmentarne, co pozwala Rodzinie na zorganizowanie wszystkiego w jednym miejscu, bez konieczności angażowania wielu firm. Zakład oferuje budowę piwnic murowanych, grobowców i nagrobków w najwyższym standardzie. Całość usług prezentowanych przez firmę Pana Grzegorza Nowaka daje gwarancję życzliwej obsługi, wysokiej jakości usług oraz uroczystości pełnej majestatu.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Nowak

Z profesjonalnych usług funeralnych Zakładu Pogrzebowego NOWAK skorzystać można w Bochni przy ulicy Legionów Polskich 1 zakłady pogrzebowe Bochnia. Firma prowadzi działalność całodobowo i we wszystkie dni tygodnia, również w dni ustawowo wolne od pracy.