Zakład Pogrzebowy Nowak – najważniejsze informacje

Zakład Pogrzebowy NOWAK to firma z tradycjami i bogatym doświadczeniem w branży funeralnej. Pan Grzegorz Nowak, będący właścicielem firmy, każdego dnia dokłada wszelkich starań, aby każda uroczystość była wyjątkowa, oddawała szacunek i cześć Zmarłemu, a także odzwierciedlała wszystkie najpiękniejsze uczucia Rodziny. Dzięki zespołowi zaufanych i wykwalifikowanych pracowników usługi pogrzebowe świadczone są w sposób kompleksowy i na najwyższym poziomie. W obliczu bolesnej i nieuniknionej straty firma oferuje swoje zaangażowanie, troskę i empatię. Zakład wraz z Grupą Pogotowie Pogrzebowe zasięgiem działania obejmuje cały powiat bocheński. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów dotyczących współpracy w zakładce zakłady pogrzebowe Bochnia.

Usługi oferowane przez Zakład Pogrzebowy Nowak

Bogaty wachlarz usług i świadczeń oferowanych przez Zakład Pogrzebowy NOWAK zapewnia wsparcie wszystkim Rodzinom pogrążonym w żałobie. Pomoc kierowana jest do każdego Klienta niezależnie od jego statusu finansowego czy też charakteru uroczystości. Firma wykonuje pogrzeby tradycyjne i kremacyjne – poprzedzone procesem spopielenia zwłok. Realizuje ceremonie pogrzebowe zarówno religijne, jak i świeckie z udziałem mistrza ceremonii, a także te o charakterze państwowym i z asystą wojskową.

 

urna w kaplicy pożegnalnej

 

Zakład pogrzebowy posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji uroczystości pożegnalnych dla dzieci, które zmarły przed urodzeniem. W sytuacji jaką jest śmierć ukochanego dzieciątka, pracownicy zakładu wykazują się ogromną empatią i delikatnością, odciążając Rodziców z przykrych obowiązków i dając im czas na spokojne przeżycie żałoby i wypłakanie żalu. Każdy Klient otrzymuje pomoc ze strony obsługi już od pierwszych chwil. Personel na postawie stosownego upoważnienia wypełnia wszelkie formalności – w urzędzie, w kościele i na cmentarzu. W imieniu Rodziny występuje również o przyznanie zasiłku pogrzebowego z ZUS lub KRUS.

Utensylia pogrzebowe dostępne w Firmie Pogrzebowej Nowak

Firma posiada doskonale wyposażone zaplecze, zawierające trumny i urny zarówno w wersjach tradycyjnych, klasycznych, jak i nowoczesnych. Oferta obejmuje również wszystkie niezbędne utensylia pogrzebowe – znicze, nekrologi, tabliczki i krzyże. Zespół doświadczonych florystów bierze na swoje barki przygotowanie okazałej i unikatowej oprawy kwiatowej uroczystości. Na życzenie Klienta profesjonaliści wykonują kompozycje z kwiatów ciętych i sztucznych. Zakład wyposażony został w nowoczesne karawany renomowanych marek. Dzięki specjalistycznym samochodom oraz całodobowej dyspozycji pracowników każda Rodzina dotknięta stratą Bliskiej Osoby może liczyć na szybką i sprawną eksportację Osoby Zmarłej z miejsca zgonu. Specjalistyczne auta dostosowane są do wszelkich wymogów technicznych i sanitarnych, ich specyfika pozwala na przewóz Osoby Zmarłej na terenie kraju oraz poza jego granicami. Firma bierze na siebie wszystkie formalności, opłaty, odprawy konsularne i wszystkie inne kwestie związane z zagranicznymi urzędami i organizacją transportu.

 

 

karawany pogrzebowe

 

Poza wyżej wymienionymi usługami pogrzebowymi oferta firmy zawiera także usługi cmentarne, takie jak wykonywanie piwnic murowanych, nagrobków, grobowców, przygotowanie grobu do pogrzebu i wiele innych. Wszechstronność zakładu pozwala każdej Rodzinie na zorganizowanie uroczystości według potrzeb i oczekiwań, nawet tych wykraczających poza przyjęte standardy. Firma indywidualnie podchodzi do każdej Rodziny oferując jej pomocną dłoń i pełne zaangażowanie w sprawę.

Kontakt do Zakładu Pogrzebowego Nowak

Zakład Pogrzebowy NOWAK świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie powiatu bocheńskiego w województwie małopolskim. Siedziba firmy znajduje się w Bochni przy ulicy Legionów Polskich 1. Pracownicy domu pogrzebowego pozostają do dyspozycji Klientów całodobowo, każdego dnia – także w niedziele i wszystkie święta. Dzięki sumiennej i ciężkiej pracy firma zyskała miano godnej zaufania wśród Rodzin korzystających z jej niezawodnej pomocy.