Historia zakładu pogrzebowego wybranego przez Pogotowie Pogrzebowe w Sułkowicach

Pogotowie Pogrzebowe w Sułkowicach współpracuje ze sprawdzonym, renomowanym zakładem pogrzebowym. Wybrana przez nas firma świadczy usługi pogrzebowe na terenie całego powiatu myślenickiego w województwie małopolskim. Zakład Pogrzebowy Korona to gwarancja profesjonalnie wykonanego pogrzebu, z należytym szacunkiem, godnością i powagą. To jeden z najdłużej działających zakładów na terenie powiatu, oferujący wysokiej jakości usługi w przystępnych dla każdego Klienta cenach. Firma realizuje zarówno uroczystości świeckie z udziałem profesjonalnego mistrza ceremonii, jak i wyznaniowe, w każdym obrządku religijnym.

Usługi świadczone przez Zakład Pogrzebowy Korona w Sułkowicach

Indywidualne podejście do każdego Klienta oraz realizacja ceremonii pogrzebowych z najwyższym majestatem to cechy charakterystyczne Zakładu Pogrzebowego Korona. Firma postawiła sobie za cel kompleksową pomoc każdemu, kto został dotknięty utratą osoby bliskiej. W tych ciężkich chwilach zakład chcąc zdjąć maksymalnie ciężar z barków Klienta, oferuje pomoc w wypełnianiu wszelkich formalności urzędowych, a także pomoc w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego. Jeżeli bliscy Osoby Zmarłej potrzebują wsparcia przy dopełnianiu koniecznych kwestii w kancelarii parafialnej oraz u zarządcy cmentarza, zaangażowana kadra pracowników również wtedy pozostaje do dyspozycji. Fachowe doradztwo personelu obejmuje szeroki wybór trumien, urn, a także dekoracji kwiatowych takich jak wieńce i wiązanki pogrzebowe.

Zakład Pogrzebowy Korona Myślenice wiązanka pogrzebowa

Dodatkowo w ofercie firmy znajdują się akcesoria pogrzebowe takie jak krzyże, tabliczki na trumny czy też różne wzory klepsydr. Firma realizuje pochówki tradycyjne z użyciem trumny oraz urnowe poprzedzone kremacją dodatkowo oferując stosowną oprawę muzyczną i usługę przygotowania ciała do pochówku. Zakład posiada specjalnie dostosowane do transportu zwłok karawany oraz własną chłodnię, dzięki czemu przewóz Zmarłych wykonywany jest całodobowo i bardzo sprawnie. Dla gości ceremonii firma przygotowała także szykowne autokary, które znacznie ułatwiają przygotowanie logistyczne pogrzebu.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Korona

Zakład pogrzebowy Korona, który został wybrany przez nas w Sułkowicach swoją główną siedzibę ma w Myślenicach przy ulicy Szpitalnej 5A – zakłady pogrzebowe Myślenice. Po pomoc można zgłosić się również do oddziałów firmy w Dobczycach, biura znajdują się przy ul. Kilińskiego 17 oraz Kingi 5.