Zakład pogrzebowy w Pcimiu reprezentowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy wyróżniony przez Pogotowie Pogrzebowe w Pcimiu od wielu lat niesie niezawodne wsparcie wszystkim ludziom dotkniętym bolesną stratą bliskiej osoby. Firma z ponad 25-letnim doświadczeniem skupia się na całościowym podejściu do każdej organizowanej uroczystości – bez względu na jej charakter, a także sytuację finansową, w jakiej znajduje się Klient. Uczynny i dyskretny personel pomaga Rodzinom ukoić ból towarzyszący im w tak ciężkich chwilach, poprzez zdjęcie z ich barków wszelkich formalności i obowiązków. Zakład Pogrzebowy Korona świadczy usługi pogrzebowe na terenie całego powiatu myślenickiego w województwie małopolskim. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów działalności firmy w mieście powiatowym – zakłady pogrzebowe Myślenice.

Jakie usługi świadczy rekomendowany przez nas Zakład Pogrzebowy w Pcimiu?

Zakład Pogrzebowy dzięki ponad 25-letniej działalności, opracował ofertę pozwalającą na kompleksową pomoc każdemu, nawet najbardziej wymagającemu Klientowi. Firma wyróżniona przez Pogotowie Pogrzebowe udziela wsparcia każdemu, bez względu na to, czy uroczystość ma mieć charakter tradycyjny z użyciem trumny, czy też urnowy, poprzedzony kremacją. Misją zakładu jest umożliwienie Rodzinie przeżycia żałoby w sposób pełen spokoju i dyskrecji. Pracownicy to osoby godne zaufania, charakteryzujące się wysoką kulturą osobistą, a także chęcią pomocy w każdej sytuacji. W imieniu Rodziny mogą wypełnić wszystkie niezbędne formalności w urzędach, kościele, na cmentarzu, a także pomóc w kwestii ubiegania się o należny zasiłek pogrzebowy.

Nieoceniona pomoc ze strony personelu oznacza również fachowe doradztwo przy wyborze odpowiedniej trumny bądź urny. W siedzibie zakładu znajdują się również utensylia funeralne w postaci zniczy, klepsydr, krzyży na cmentarz czy tabliczek nagrobnych. Firma zapewnia każdej Rodzinie całodobową pomoc w postaci transportu Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, niezależnie od tego, jaka lokalizacja została wskazana. Wyposażenie firmy stanowią specjalistyczne karawany renomowanych marek oraz nowoczesna, certyfikowana chłodnia. Wykwalifikowani pracownicy przygotowują Osobę Zmarłą do pochówku, zapewniając jej schludny wygląd w dniu ostatniego pożegnania z Rodziną i przyjaciółmi. Po stronie zakładu pozostaje również przygotowanie okazałej oprawy kwiatowej oraz wzruszającej oprawy muzycznej uroczystości. Całość usług, dopełniona komfortowym transportem żałobników, daje wszystkim Rodzinom pewność, że bliska ich sercu osoba zostanie pożegnana z największym majestatem i dostojeństwem.

Zakład Pogrzebowy Korona Myślenice wiązanka na pogrzeb

Teren działalności Zakładu Pogrzebowego Korona

Zakład Pogrzebowy Korona działa na terenie całego powiatu myślenickiego w województwie małopolskim, sprawdź zakłady pogrzebowe małopolskie. Filie zakładu mieszczą się w Dobczycach przy ulicy Kingi 5, a także Kilińskiego 17. Pomoc uzyskać można również w Myślenicach przy ulicy Szpitalnej. Drzwi tego zaufanego zakładu pogrzebowego otwarte są przez całą dobę, każdego dnia – również w niedziele i święta.