Historia Zakładu Pogrzebowego Korona

Szacunek do drugiego człowieka i tradycji, a także niesamowita wrażliwość i chęć ciągłej pomocy, zaowocowały powstaniem Zakładu Pogrzebowego Korona. Firma ta posiada ponad 25-letnie doświadczenie w realizacji kompleksowych i profesjonalnych usług pogrzebowych na terenie powiatu myślenickiego, w województwie małopolskim.

Istota działania Zakładu Pogrzebowego Korona

Sumienność, terminowość, realizacja ceremonii pożegnalnej z największym majestatem i hołdem dla osoby zmarłej to priorytet Zakładu Pogrzebowego Korona. Dzięki stałemu rozwojowi firmy i wykwalifikowanej obsłudze firma świadczy usługi wysokiej jakości, jednocześnie dostosowując się do możliwości finansowych każdego klienta. Szerokie spektrum usług obejmuje trumny, urny i akcesoria funeralne w różnych wzorach, a także różnorodny wybór dekoracji florystycznych w postaci wiązanek, wieńców i bukietów okolicznościowych. Firma posiada dostosowane do transportu zmarłych karawany oraz własną chłodnię, co przy całodobowej działalności zakładu, daje klientowi gwarancję szybkiej i sprawnej eksportacji osoby zmarłej. Oferta zakładu obejmuje pomoc pracowników w wypełnianiu formalności urzędowych, a także pomoc w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego. Zakład honoruje płatności bezgotówkowe. Firma zapewnia klientom uroczystą oprawę muzyczną ceremonii. Każdy klient korzystający z usług Zakładu Pogrzebowego Korona może być pewny, że pochówek zostanie zrealizowany z godnością i uszanowaniem osoby zmarłej oraz Rodziny

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Korona

Firma ma swoją siedzibę w Dobczycach, na ulicy Kilińskiego 17. Zakład świadczy wszystkie usługi całodobowo, przez 7 dni w tygodniu zarówno w siedzibie, jak i w domu klienta.

Karawan Zakładu Pogrzebowego Korona