Zakład pogrzebowy w Myślenicach uznany przez Pogotowie Pogrzebowe

Pogotowie Pogrzebowe na terenie Myślenic wybrało zakład pogrzebowy, który reprezentuje profesjonalizm, a także najwyższą jakość. Szczegóły dotyczące firmy sprawdzą Państwo na podstronie zakłady pogrzebowe Myślenice. Ponad 25-letnie doświadczenie przyniosło właścicielom i pracownikom zakładu cenną wiedzę z zakresu branży funeralnej. Pozwala ona na kompleksową pomoc każdej Rodzinie dotkniętej bolesną stratą bliskiej osoby. Zakład Pogrzebowy Korona skupia się na udzieleniu pomocy w pełnym tego słowa znaczeniu. Wspiera na każdym etapie związanym z organizacją godnej uroczystości pożegnalnej. Firma z niesłabnącym zaangażowaniem w posługę na rzecz Osób Zmarłych, a także pogrążonych w żałobie Rodzin wypracowała miano godnej zaufania.

Usługi pogrzebowe w Myślenicach świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy

Zakład pogrzebowy z Myślenic, który został wyróżniony przez Pogotowie Pogrzebowe, posiada szeroko rozbudowaną ofertę, pozwalającą na ukojenie bólu towarzyszącego Rodzinie w tak ciężkich chwilach. Zaangażowany w misję firmy personel, każdego dnia zdejmuje z barków Klientów ciężar, jakim są przykre formalności i dodatkowe obowiązki, niezbędne do spełnienia przy organizacji ceremonii pożegnalnej. Dodatkowo kadra dyskretnych i empatycznych pracowników otacza każdego człowieka troską. Dba o jego potrzeby i życzenia względem pochówku z poszanowaniem, a także respektem dla jego uczuć i przekonań religijnych. Drzwi zakładu otwarte są dla każdego człowieka w potrzebie. Wsparcie pojawia się niezwłocznie, już od pierwszych chwil kontaktu z Rodziną. Ponadto pracownicy wypełniają w jej imieniu formalności:

    • w urzędzie stanu cywilnego,
    • w kancelarii parafialnej,
    • u zarządcy cmentarza,
    • a także w ZUS i KRUS, czyli instytucjach odpowiedzialnych za przyznanie zasiłku pogrzebowego.

Zakład pogrzebowy wyposażony został w specjalistyczny sprzęt – posiada najnowsze zaplecze techniczne oraz nowoczesne karawany renomowanych marek. Firma przystosowana jest do wykonywania całodobowego transportu Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, niezależnie od lokalizacji, w sposób stuprocentowo bezpieczny i sprawny. Wszystkie procedury odbywają się zgodnie z surowymi wymogami technicznymi, a także sanitarnymi. W firmie znajduje się bogaty wybór trumien, urn, a także niezbędnych akcesoriów funeralnych w postaci zniczy, krzyży czy tabliczek nagrobnych. Po stronie firmy pozostaje również oprawa muzyczna uroczystości, w wykonaniu profesjonalnych i doświadczonych instrumentalistów. Zakupić można także bukiety pogrzebowe i różne kompozycje kwiatowe.

Zakład Pogrzebowy Korona Myślenice wieniec pogrzebowy

W zakładzie znajduje się sterylna chłodnia, w której doświadczona obsługa przygotowuje Osobę Zmarłą do pochówku, gwarantując jej nienaganny wygląd w dniu pogrzebu. Do dyspozycji gości ceremonii przygotowano także transport autokarowy.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Korona w Myślenicach

Zakład pogrzebowy w Myślenicach ma siedzibę przy ulicy Szpitalnej 5A. Klienci mogą również zgłosić się po pomoc do biura firmy w Dobczycach, które mieści się przy ulicy Kilińskiego 17. Firma działa na terenie całego powiatu myślenickiego w województwie małopolskim – zakłady pogrzebowe małopolskie.

Karawan Zakładu Pogrzebowego Korona