Zakład pogrzebowy Dobczyce – współpraca z Pogotowiem Pogrzebowym

Zakład Pogrzebowy w Dobczycach to firma istniejąca na myślenickim rynku funeralnym od ponad 25 lat, sprawdź także zakłady pogrzebowe Myślenice. Firma niesie kompleksową pomoc wszystkim Rodzinom będącym w obliczu nieuniknionej okoliczności. Zakład Pogrzebowy Korona współpracuje z Pogotowiem Pogrzebowym, niosąc ukojenie i niezawodne wsparcie w tak trudnych chwilach. Zakład ten posiada cenną wiedzę z zakresu branży pogrzebowej, co pozwala na odciążenie Klientów na każdym etapie związanym z organizacją ceremonii pożegnalnej, niezależnie od jej charakteru oraz statusu finansowego Rodziny. Sumienna i uczciwa posługa na rzecz Osób Zmarłych i ich Rodzin przyniosła firmie miano godnej zaufania oraz pozytywne opinie od wielu Klientów korzystających z jej wsparcia. Właściciele i zaufani pracownicy każdego dnia pozostają do dyspozycji każdego, kto stoi przed koniecznością organizacji pogrzebu.

Usługi pogrzebowe w Dobczycach świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy

Pogotowie Pogrzebowe w Dobczycach nawiązało współpracę z firmą posiadającą ofertę kompleksową – czyli taką, która pozwala na pomoc Rodzinie w każdej kwestii związanej z pogrzebem. Firma wykazuje indywidualne podejście do każdego człowieka zwracającego się o pomoc w obliczu bolesnej straty. Rozbudowana i stale unowocześniana oferta zakładu gwarantuje Rodzinom opiekę na najwyższym poziomie już od pierwszych chwil kontaktu. Na podstawie stosownego upoważnienia, pracownicy wypełniają w imieniu Klientów wszelkie formalności urzędowe, kościelne, cmentarne, a także te, związane z przyznaniem zasiłku pogrzebowego z ZUS i KRUS.

Firma pogrzebowa w Dobczycach wyposażona została zarówno w trumny, jak i urny, pochodzące od czołowych krajowych i zagranicznych producentów. Znaleźć tu można również niezbędne akcesoria funeralne – znicze, świece, krzyże, tabliczki nagrobne, a także klepsydry. Wykwalifikowani pracownicy, stale podnoszący swoje umiejętności, przez całą dobę dokonują przewozu Osoby Zmarłej z miejsca zgonu. Wsparcie można uzyskać niezależnie od tego, czy zgon nastąpił w domu, szpitalu czy innej lokalizacji. Firma posiada specjalistyczne karawany renomowanych marek oraz własną, nowoczesną chłodnię. Po stronie zakładu pozostaje przygotowanie zarówno wzruszającej oprawy muzycznej, jak i okazałej oprawy kwiatowej w postaci wieńców, wiązanek, a także innych kompozycji wykonywanych na indywidualne zamówienia Klientów.

Zakład Pogrzebowy Korona Myślenice wieniec na pogrzeb

Każda Rodzina może również liczyć na profesjonalne przygotowanie Osoby Zmarłej do pochówku, poprzez zapewnienie jej schludnej i naturalnej prezencji. Dodatkowo oferta firmy zawiera usługę spopielenia zwłok dla tych, którzy pragną wykonać pochówek w formie urnowej. Ponadto przygotowano eleganckie auta do przewozu żałobników. Całość oferowanych usług i świadczeń jest gwarancją uroczystości wykonanej z dbałością o detale, starannością, a także z najwyższym majestatem.

Kontakt do godnego zaufania zakładu pogrzebowego w Dobczycach

Zakład pogrzebowy wyróżniony przez Pogotowie Pogrzebowe posiada siedziby w Dobczycach przy ulicy Kingi 5 i Kilińskiego 17. Klienci mogą zwrócić się o pomoc także do filii w Myślenicach przy ulicy Szpitalnej. Kadra w każdym z oddziałów firmy dyspozycyjna jest codziennie przez całą dobę.

Kaplica Zakładu Pogrzebowego Korona