Zakład pogrzebowy w Wieliczce wyróżniony przez Pogotowie Pogrzebowe

Na terenie powiatu wielickiego Pogotowie Pogrzebowe wybrało zakład pogrzebowy, który świadczy kompleksowe i profesjonalne usługi funeralne. Ta rodzinna firma istnieje na małopolskim rynku pogrzebowym od niemal 40 lat, sprawdź zakłady pogrzebowe małopolskie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i cennej wiedzy zdobytej ciężką i sumienną pracą firma zyskała miano godnej zaufania. Każda osoba dotknięta bolesną stratą otrzyma tu wsparcie, troskę, a także cierpliwość na każdym etapie organizacji pogrzebu. Zakład Pogrzebowy Kir Duda postawił sobie za cel indywidualne podejście do każdego Klienta oraz spełnienie wszystkich jego życzeń i oczekiwań.

Karawan Zakładu Pogrzebowego Kir Duda

Oferta zakładu pogrzebowego uznanego przez Pogotowie Pogrzebowe w Wieliczce

Dom Pogrzebowy w Wieliczce, uznany przez Pogotowie Pogrzebowe, posiada bogatą i stale rozbudowywaną ofertę, pozwalającą na zaspokojenie potrzeb wszystkich Klientów pogrążonych w żałobie. W tak trudnych chwilach zakład pogrzebowy prowadzi działania z pełnym zaangażowaniem, odciążając Rodzinę na każdym etapie związanym z organizacją i obsługą uroczystości pogrzebowej. Pomocny i zaufany personel firmy, bierze na swoje barki każdą formalność, jaką należy dopełnić w urzędzie stanu cywilnego, kancelarii parafialnej, a także na cmentarzu. Służy wsparciem również w kwestii ubiegania się o zasiłek pogrzebowy z ZUS lub KRUS. Na podstawie stosownego upoważnienia, firma realizuje każdą czynność, która jest ciążącym obowiązkiem dla Rodziny Osoby Zmarłej.

Zakład Pogotowia Pogrzebowego posiada specjalistyczne karawany renomowanych marek, dzięki którym obsługa realizuje usługę całodobowej eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, a także przewóz zwłok i prochów na terenie całego kraju. Firma posiada szeroki wybór trumien wysokiej jakości, dodatkowo ma również doświadczenie w ich produkcji. Pracownicy prowadzą fachowe doradztwo także w zakresie wyboru odpowiedniej urny i akcesoriów pogrzebowych, takich jak krzyże, tabliczki i klepsydry pogrzebowe. Firma zapewnia wszystkim Rodzinom oprawę kwiatową uroczystości – okazałe wieńce, wiązanki i inne kompozycje wykonywane przez doświadczonych florystów funeralnych. Oprawę muzyczną przygotowują profesjonalni muzycy, dostępne są też usługi fotografa.

Dodatkowo Dom Pogrzebowy Kir Duda oferuje Klientom usługi grabarskie i kamieniarskie wysokiej jakości, montaż i demontaż nagrobków. Całość oferowanych usług jest gwarancją, że pogrzeb zostanie wykonany z najwyższym majestatem i dbałością o detale. Klienci mogą być pewni, że nawet po zakończeniu ceremonii, miejsce spoczynku bliskiej osoby będzie prezentowało się schludnie i godnie, każdego dnia.

Kontakt do zakładu pogrzebowego współpracującego z Pogotowiem Pogrzebowym

Zakład Pogrzebowy wybrany przez Pogotowie Pogrzebowe w Wieliczce prowadzi działalność przez całą dobę, każdego dnia – również w niedziele i święta. Firma zlokalizowana jest w Wieliczce przy ulicy Czarnochowskiej 4 – zakłady pogrzebowe Wieliczka.

Budynek Zakładu Pogrzebowego KIR DUDA