Zakład pogrzebowy w Niepołomicach wybrany przez Pogotowie Pogrzebowe

Sprawdzony zakład pogrzebowy w Niepołomicach od wielu lat niesie niezastąpioną pomoc wszystkim ludziom dotkniętym bolesną stratą bliskiej osoby. Zakład ten jest rodzinną firmą, działającą na małopolskim rynku funeralnym od wielu lat, sprawdź zakłady pogrzebowe małopolskie. Dzięki cennej wiedzy, wieloletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu w misję, jaką jest posługa na rzecz Osób Zmarłych i ich pogrążonych w żałobie Rodzin, firma zyskała miano godnej zaufania wśród wielu Klientów. Zakład Pogrzebowy Kir Duda oferuje pomoc w pełnym tego słowa znaczeniu – pomoc niezwłoczną, obejmującą każdy etap związany z organizacją i obsługą godnej, pełnej klasy uroczystości pogrzebowej.

Jakie usługi oferuje uznany przez nas zakład pogrzebowy w Niepołomicach?

Zakład pogrzebowy świadczący kompleksowe usługi funeralne dla Pogotowia Pogrzebowego w Niepołomicach posiada ofertę skomponowaną w sposób pozwalający na zaspokojenie wszelkich potrzeb każdego Klienta. Priorytetem dla firmy jest maksymalne odciążenie Rodziny w okresie żałoby, pokazanie jej, że nie pozostaje sama w tak ciężkich chwilach. Wsparcie można uzyskać już od pierwszych chwil, ze strony uczynnego i wykwalifikowanego personelu. Obsługa na podstawie stosownego upoważnienia wypełnia w imieniu Rodziny wszystkie formalności urzędowe, kościelne, a także cmentarne. W razie potrzeby może wystąpić też o przyznanie zasiłku pogrzebowego do instytucji takich jak ZUS i KRUS.

Firma posiada doskonałe zaplecze techniczne, wyposażona jest w specjalistyczne karawany dostosowane do bezpiecznego i sprawnego przewozu zwłok. Pracownicy realizują przez całą dobę transport z miejsca zgonu niezależnie od lokalizacji, na terenie całego kraju. Ten rodzinny zakład pogrzebowy posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji trumien wysokiej jakości. W ofercie ujął również eleganckie urny w wielu wzorach, wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów. Doradztwo personelu obejmuje również dobór utensyliów funeralnych – akcesoria dostępne w firmie to między innymi znicze, krzyże, modlitewniki czy tabliczki nagrobne. Po stronie Zakładu Pogotowia Pogrzebowego pozostaje organizacja oprawy kwiatowej i muzycznej. Oferta obejmuje także możliwość uwiecznienia uroczystości w formie fotograficznej. Dodatkowo firma wykonuje ekshumacje zwłok i szczątków, a także usługi kamieniarskie i grabarskie, czyli montaż i demontaż nagrobków, kucie liter.

Siedziba zakładu pogrzebowego, który świadczy profesjonalne usługi pogrzebowe w Niepołomicach

Rekomendowany przez nas zakład pogrzebowy w Niepołomicach ma swoją główną siedzibę w Wieliczce przy ulicy Czarnochowskiej 4, sprawdź zakłady pogrzebowe Wieliczka. Dom Pogrzebowy Kir Duda, który działa na terenie powiatu wielickiego w województwie małopolskim, pozostaje do dyspozycji Klientów codziennie i całodobowo.

Wybór urn Zakład Pogrzebowy KIR DUDA