Zakład Pogrzebowy w Kłaju uznany przez Pogotowie Pogrzebowe

Dom Pogrzebowy w Kłaju został uznany przez Pogotowie Pogrzebową za najlepszy, ze względu na wieloletnie doświadczenie i cenną wiedzę z zakresu branży pogrzebowej. Zakład Pogrzebowy Kir Duda wykazuje się niebywałym zaangażowaniem i sumiennością w codziennej posłudze na rzecz Osób Zmarłych i ich Rodzin. W tak ciężkich chwilach pracownicy wyciągają pomocną dłoń do każdego człowieka, oferując mu wsparcie, empatię i życzliwość. Misją firmy jest zrozumienie, a następnie zrealizowanie z najwyższą starannością wszelkich życzeń i oczekiwań ze strony Klienta.

Karawan Domu Pogrzebowwgo KIR DUDA

Jakie usługi świadczy rekomendowany przez nas zakład pogrzebowy w Kłaju?

Zakład pogrzebowy w Kłaju sprawdzony przez Pogotowie Pogrzebowe towarzyszy wszystkim Rodzinom na każdym etapie związanym z organizacją i obsługą uroczystości pogrzebowej. Firma obrała za cel ukojenie bólu, nieodłącznego w obliczu bolesnej straty. Zespół zaufanych pracowników każdego dnia odciąża Rodzinę z dodatkowych obowiązków, jakie spoczywają na jej barkach. Pomoc rozpoczyna się już od pierwszych chwil kontaktu z Klientem, uczynny personel wypełnia w jego imieniu wszelkie formalności urzędowe, kościelne, a także cmentarne. Jeżeli jest taka potrzeba, po uzyskaniu pełnomocnictwa, występuje o przyznanie zasiłku pogrzebowego do instytucji takich jak ZUS czy KRUS.

Firma wykonuje całodobowo przewóz Zmarłego z miejsca zgonu, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych karawanów renomowanych marek. Doskonałe wyposażenie techniczne, własna chłodnia i wysokie kwalifikacje obsługi dają każdej Rodzinie pewność, że otrzyma profesjonalną pomoc.

Firma prowadzi fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej trumny bądź urny. Zakład Pogrzebowy Kir Duda posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji trumien. Wszystkie dostępne w siedzibie firmy modele wykonane są ze starannie wyselekcjonowanych materiałów najwyższej klasy. W ofercie zawarto niezbędne akcesoria funeralne – znicze, krzyże, klepsydry pogrzebowe i inne dewocjonalia. Każdy człowiek doświadczający bolesnej straty może być spokojny o oprawę kwiatową uroczystości. Doświadczeni floryści funeralni przygotowują okazałe wieńce, wiązanki i inne dekoracje, w tym na specjalne zamówienie Klienta. Firma zapewnia również oprawę muzyczną i usługi fotografa. Dodatkowo w ofercie zakładu wyróżniono usługi kamieniarskie i grabarskie, montaż i demontaż nagrobków czy kucie liter.

Teren działania zakładu pogrzebowego wybranego przez Pogotowie Pogrzebowe w Kłaju

Zakład Pogrzebowy rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe w Kłaju posiada główną siedzibę w Wieliczce przy ulicy Czarnochowskiej 4 – zakłady pogrzebowe Wieliczka. Firma ta prowadzi działalność na terenie całego powiatu wielickiego, przez całą dobę i we wszystkie dni tygodnia.