Reprezentowany przez Pogotowie Pogrzebowe zakład pogrzebowy w Gdowie

Rekomendowany przez nas zakład pogrzebowy w Gdowie posiada cenną wiedzę z zakresu branży funeralnej, a także grabarskiej i kamieniarskiej. Połączenie bogatej i wszechstronnej wiedzy z wieloletnim doświadczeniem właścicieli i personelu sprawiły, że Pogotowie Pogrzebowe wyróżniło ten zakład na terenie powiatu wielickiego. Firma dokłada wszelkich starań, by każdy człowiek został odciążony z dodatkowych obowiązków związanych z organizacją pogrzebu i poczuł troskę oraz zrozumienie w tak ciężkich chwilach. Codzienna posługa na rzecz Osób Zmarłych i ich pogrążonych w żałobie Rodzin przyniosła firmie miano godnej zaufania oraz wiele pozytywnych recenzji.

Usługi świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Gdowie

Zakład pogrzebowy w Gdowie posiada ofertę pozwalającą na kompleksową organizację uroczystości pogrzebowej, niezależnie od jej charakteru i statusu finansowego Rodziny. Zakład specjalizuje się zarówno w uroczystościach religijnych, jak i świeckich, tradycyjnych – z użyciem trumny oraz urnowych, poprzedzonych kremacją. Już od pierwszych chwil od otrzymania informacji o stracie bliskiej osoby, personel zakładu pomaga we wszystkich ustaleniach i formalnościach. W imieniu Rodziny obsługa dokonuje czynności w urzędzie, kościele, na cmentarzu, a także w instytucjach odpowiedzialnych za przyznawanie zasiłku pogrzebowego. Kadra pracowników posiada wysokie kwalifikacje i stale poszerza swoje umiejętności dzięki szkoleniom pod okiem ekspertów.

Firma wyposażona została w specjalistyczne karawany marek takich jak Mercedes, Volkswagen i Opel. Dzięki nim personel dokonuje całodobowej eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, niezależnie od lokalizacji. Realizuje również usługę przewozu zwłok na terenie kraju oraz transportu międzynarodowego, biorąc na swoje barki dokumentację z tym związaną. W siedzibie zakładu Pogotowia Pogrzebowego wszyscy Klienci znajdą szeroki wybór trumien i urn najwyższej jakości. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji trumien ze starannie wyselekcjonowanych materiałów. W ofercie dostępne są również niezbędne akcesoria funeralne – znicze, krzyże, tabliczki i nekrologi z możliwością publikacji w prasie i Internecie. Pogotowie Pogrzebowe rekomenduje zakład pogrzebowy zapewniający Rodzinom okazałą oprawę kwiatową, doświadczeni floryści przygotowują wieńce, wiązanki i inne dekoracje. Możliwe jest uwiecznienie uroczystości w formie fotograficznej. Dodatkowo zakład świadczy usługi kamieniarskie, a także grabarskie.

Dom Pogrzebowy Kir Duda – siedziba firmy

Zakład Pogrzebowy wyróżniony przez Pogotowie Pogrzebowe w Gdowie posiada swoją główną siedzibę w Wieliczce przy ulicy Czarnochowskiej 4, sprawdź zakłady pogrzebowe Wieliczka. Firma niesie pomoc przez całą dobę i każdego dnia, na terenie całego powiatu wielickiego w województwie małopolskim.

 

Siedziba główna Zakładu Pogrzebowego KIR DUDA