Zakład Pogrzebowy Harmata Danuta Szymla

Zakład Pogrzebowy HARMATA istnieje na rynku usług funeralnych nieprzerwanie od 1990 roku. Świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe oraz pomaga Rodzinom, które muszą się zmierzyć z organizacją pogrzebu swojego Bliskiego. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi zarówno właścicielki, jak i starannie dobranego zespołu kompetentnych pracowników każda ceremonia ostatniego pożegnania jest przygotowana i przeprowadzona zgodnie z wszelkimi życzeniami i potrzebami Rodziny oraz z szacunkiem dla Zmarłego. Zakład organizuje zarówno ceremonie wszystkich wyznań, jak i świeckie z udziałem doświadczonego mistrza ceremonii.

 

budynek zakładu pogrzebowego harmata

 

Usługi oferowane w firmie Zakład Pogrzebowy Harmata

Ogromna wiedza i wieloletnie doświadczenie w branży pogrzebowej pozwoliły właścicielce na przygotowanie szerokiej i elastycznej oferty usług. Każde z nich dostosowane są do potrzeb i oczekiwań oraz możliwości finansowych każdej Rodziny. Pomoc i doradztwo we wszystkich kwestiach związanych ze śmiercią i pogrzebem zaczyna się już od pierwszego kontaktu z pracownikami zakładu. Empatyczni i kompetentni pomogą we wszystkich sprawach formalnych w urzędach i instytucjach takich jak USC, ZUS, KRUS i inne. Prowadzą również doradztwo prawne przy pozyskiwaniu zasiłku czy renty po Zmarłym. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób odpowiedzialnych za organizację pogrzebu, płatności za usługi mogą być skredytowane, a następnie rozliczone bezgotówkowo w ramach zasiłku pogrzebowego.

Wsparcie podczas organizacji ostatniego pożegnania

Kiedy Klient ma problem z jakiegoś powodu z dotarciem do firmy, zakład oferuje mobilne biuro. Wtedy zaufany pracownik w domu Klienta dopełni koniecznych formalności i omówi wszelkie kwestie związane z pogrzebem. Zakład posiada flotę specjalistycznych karawanów pozwalających na całodobową eksportację ciała zarówno na terenie Polski jak i Europy. Odpowiednio przygotowani pracownicy niezwłocznie po zgłoszeniu szybko i sprawnie sprowadzają ciało wprost do nowoczesnej chłodni. To właśnie tam w godnych warunkach Osoba Zmarła oczekuje na pochówek. Specjaliści przygotowują je do pogrzebu poprzez wykonanie toalety pośmiertnej, tanatokosmetyki oraz zwyczajowo je ubierają. W biurze obsługi redaguje się klepsydry zawiadamiające o terminie i miejscu pogrzebu. Dodatkowo Rodzina może wybrać odpowiednie utensylia pogrzebowe, przede wszystkim trumnę.

 

Kadra pracowników zakładu pogrzebowego harmata

 

Jeśli Rodzina lub sam Zmarły w swojej ostatniej woli zdecyduje o kremacji przed pochówkiem, to do tego procesu zakład wykorzystuje specjalne trumny kremacyjne, a na prochy eleganckie urny. Tradycyjnym elementem każdej uroczystości pogrzebowej są kwiaty. Kompozycje kwiatowe w formie bukietów, wiązanek lub wieńców każdy uczestnik pogrzebu może zamówić w zakładzie. Są one starannie wykonane przez profesjonalnych florystów z najwyższej jakości kwiatów żywych lub sztucznych, a następnie dostarczone we wskazane miejsce.

Oprawa muzyczna oraz opieka nad grobem

Zakład ma w swojej bogatej ofercie również oprawę muzyczną. Zostaje ona przygotowana przez doświadczonych muzyków (trębacz, orkiestra), co dostarczy wielu wzruszeń i podniesie rangę całej uroczystości. Jeśli Rodzina ma życzenie spotkać się w swoim gronie po pogrzebie i powspominać Zmarłego to również może liczyć na pomoc pracowników w organizacji stypy. Uczestnicy ceremonii pogrzebowej mogą też skorzystać z komfortowego transportu autokarem lub busem. Zakład dodatkowo oferuje usługi cmentarne oraz szeroko rozumianą opiekę nad grobem, jeśli Rodzina ma z tym kłopot z powodu znacznej odległości czy problemów zdrowotnych. W zakładzie można również zamówić wykonanie nagrobka oraz otoczenia grobu, korzystając z wiedzy i doświadczenia pracowników.

 

Wieniec pogrzebowy zakładu pogrzebowego harmata

 

Zakład Pogrzebowy HARMATA z ogromnym zaangażowaniem organizuje każdą ceremonię ostatniego pożegnania, tak aby była ona piękna, godna i przepełniona szacunkiem. Dyspozycyjni i empatyczni pracownicy zakładu rozumieją, jak ważny jest dla Rodziny każdy, nawet najdrobniejszy element uroczystości. Dlatego zawsze starają się sprostać wszelkim życzeniom. Dzięki takiemu solidnemu podejściu do swojej trudnej i odpowiedzialnej pracy zakład zyskał sobie renomę i zaufanie Klientów.

Miejsce prowadzenia działalności Zakładu Pogrzebowego Harmata

Zakład Pogrzebowy Harmata ma swoją siedzibę w miejscowości Brzeszcze, przy ul. Turystycznej 6, gdzie można złożyć zamówienie. Zakład we współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe swoim zasięgiem obejmuje cały powiat oświęcimski. Zachęcamy do sprawdzenia współpracy w mieście powiatowym – zakłady pogrzebowe Oświęcim.