Zakład pogrzebowy Zakopane – współpraca z Pogotowiem Pogrzebowym

W Zakopanem Pogotowie Pogrzebowe współpracuje z renomowaną firmą funeralną, która świadczy pomoc osobom pogrążonym w żałobie. Zakład Pogrzebowy Całun zajmuje się kompleksową organizacją pogrzebów od ponad 25 lat, szczegóły sprawdzicie na podstronie zakłady pogrzebowe Zakopane. Wieloletnie doświadczenie jest gwarancją, że pogrzeb i pochówek będą przeprowadzone z najwyższą starannością i troską zarówno o Osobę Zmarłą, jak i jej bliskich. Zgodnie z życzeniem Rodziny ceremonia może być przygotowana w różnych obrządkach religijnych lub mieć charakter świecki.

Usługi pogrzebowe oferowane przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Zakopanem

Zakład Ostatniej Posługi Całun w imieniu Rodziny dopełnia wszelkich formalności urzędowych w USC, ZUS, KRUS, MSW, a także w kancelarii parafialnej i na cmentarzu. Służy wszelką informacją, pomaga rozliczyć pogrzeb bezgotówkowo, a także kredytuje w ramach zasiłku pogrzebowego. Zakład z szacunkiem i w pełni profesjonalnie zajmuje się Osobą Zmarłą i przygotowuje ją do pochówku. Dzięki flocie specjalistycznych aut oraz doskonale przygotowanym i odpowiedzialnym pracownikom transport ciała może się odbywać zarówno na terenie całej Polski, jak i Europy. Firma może także dostarczyć i odebrać Osobę Zmarłą z lotniska, tak, aby maksymalnie ułatwić skomplikowane procedury na lotnisku, zwłaszcza jeśli dotyczy to turystów. Jeśli takie było życzenie Zmarłego lub jego Rodziny zakład pogrzebowy dokonuje kremacji zwłok.

Osoby odpowiedzialne za organizację pochówku mogą dobrać odpowiednią trumnę z szerokiej oferty różnych wzorów i kolorów. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, jest także możliwość realizacji indywidualnych projektów, gdyż zakład współpracuje z producentami trumien z całego świata. W przypadku urn na prochy Klienci mogą wybrać spośród urn drewnianych, szklanych, kamiennych, onyksowych, metalowych i innych. Własna kwiaciarnia daje możliwość dobrania odpowiednich kwiatów, wieńców, wiązanek i stroików na trumnę. Rodzina może zlecić wydruk klepsydr, rozwieszenie ich na tablicach ogłoszeń, a także zamieszczenie nekrologu w Internecie.

Ceremonia pogrzebu góralskiego może mieć stosowną tradycyjną góralską oprawę muzyczną oraz piękny kondukt konny z udziałem powozu parokonnego. Profesjonalny mistrz ceremonii, szczególnie w innych obrządkach, zadba o właściwą oprawę ostatniego pożegnania. Dobierze też stosowną muzykę w wykonaniu profesjonalistów, zakład szczególnie poleca trąbkę, ze względu na jej oryginalne i przepiękne brzmienie. Zakład pogrzebowy z Zakopanego oddaje do dyspozycji żałobników klimatyczną salę pożegnań. Umożliwia ona osobom pogrążonym w smutku pożegnanie się ze Zmarłym w kameralnym gronie, w odpowiedniej atmosferze. Pracownicy z troską i zrozumieniem otaczają opieką osoby pogrążone w żałobie na każdym etapie organizacji pogrzebu.

Gdzie znajduje się rekomendowany przez nas zakład pogrzebowy w Zakopanem?

Zakład Ostatniej Posługi Całun, który jest rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe, ma swoją siedzibę w Zakopanem na ul. Nowotarskiej 18, łatwo go znaleźć, gdyż jest zlokalizowany naprzeciwko cmentarza. Oczekuje na klientów w biurze oraz pod całodobowym telefonem przez siedem dni w tygodniu.

Flota karawanow Zakladu Pogrzebowego Całun