Zakład pogrzebowy w Łapszach Niżnych rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Brzostowscy to najstarszy zakład pogrzebowy na Podhalu. Jego główna siedziba mieści się przy ulicy Świętej Anny 46 w Nowym Targu. Jest to firma rodzinna, która ma wieloletnią, bogatą tradycję funeralną. Dzięki doświadczeniu i rozległej wiedzy świadczy usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie, z niegasnącym zaangażowaniem.

Karawan pogrzebowy Zakładu Pogrzebowego Brzostowscy

Najwyższej jakości usługi pogrzebowe na Podhalu

Zakład Pogrzebowy Brzostowscy posiada ponad 30-letnie doświadczenie w branży. Wpływa to na jakość świadczonych usług i indywidualne podejście do każdego Klienta. Pracownicy pomagają na każdym etapie organizacji pogrzebu, zarówno jeśli chodzi o dopełnienie wszystkich formalności w USC, pomoc w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego z ZUS lub KRUS, jak i uregulowanie spraw kościelnych oraz cmentarnych. Pracownicy nieodpłatnie, na życzenie Rodziny wszystkie dokumenty mogą skompletować i złożyć w odpowiedniej instytucji. Służą także radą i wsparciem w tym wyjątkowo ciężkim czasie.

Rekomendowany przez nas zakład pogrzebowy z Podhala dysponuje nowoczesną flotą karawanów transportowych i konduktowych, a także posiada meleksy pogrzebowe. Transport zwłok realizowany jest codziennie, przez całą dobę, ponadto Zakład Usług Pogrzebowych Brzostowscy pomaga w sprowadzeniu zwłok z zagranicy, na terenie Unii Europejskiej i USA. Firma ma wieloletnie doświadczenia zarówno jeśli chodzi o realizację tradycyjnych ceremonii pogrzebowych, jak i kremacji.

Pogrzeb, choć jest smutnym wydarzeniem, jego oprawa jest bardzo ważna dla bliskich Osoby Zmarłej. Dlatego pracownicy dbają o każdy, nawet drobny szczegół uroczystości. Mieszkańcy tego regionu przywiązani są do swojej tradycji, dlatego też żałobnicy zajmujący się obsługą ceremonii w zależności od życzenia Klienta, mogą być ubrani w eleganckie garnitury bądź też w stroje regionalne. Z kolei oprawa muzyczna może być przygotowana z użyciem takich instrumentów jak saksofon bądź trąbka, a także może ją też wykonać zespół góralski specjalizujący się w wykonywaniu tego typu utworów. Dużą wagę kładzie się także na przygotowanie wyjątkowych dekoracji kwiatowych, które są odzwierciedleniem naszych uczuć wobec Zmarłej Osoby, wyrażają szacunek i ból po stracie.

Wieniec pogrzebowy w kształcie serca z decykacją - Zakład Pogrzebowy Łapsze Niżne

Ponadto Zakład Pogrzebowy w Łapszach Niżnych, jako pierwszy w tym rejonie wprowadził możliwość rozliczenia bezgotówkowego w ramach należnego zasiłku pogrzebowego. Dodatkowo firma zapewnia usługi z zakresu kamieniarstwa, liternictwa nagrobnego, a także oferuje fotoceramikę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, dom pogrzebowy wprowadził możliwość transmisji pogrzebów online. Ponadto w siedzibie firmy można kupić wszystkie niezbędne akcesoria pogrzebowe m.in. wysokiej jakości trumny i urny. Można także wybrać tabliczki nagrobne czy też krzyże. Wszystkie osoby mogą także skorzystać z kaplicy pożegnalnej, aby pomodlić się i czuwać przy Zmarłym.

Jak dotrzeć do Zakładu Pogrzebowego Brzostowscy?

Zakład Pogrzebowy Brzostowscy działa na terenie całego Podhala. Jego biuro mieści się w Łapszach Niżnych przy ulicy Jana Pawła II. Mieszkańcy powiatu nowotarskiego, a w szczególności osoby, które mieszkają w Łapszach Niżnych, mogą liczyć na natychmiastową pomoc w każdej kwestii okołopogrzebowej.