Zakład Pogrzebowy Trzebinia – współpraca z Pogotowiem Pogrzebowym

W Trzebini Pogotowie Pogrzebowe zaufało firmie funeralnej, która ma wieloletnie doświadczenie w organizacji pogrzebów. Zakład Pogrzebowy Anioł od lat świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe. Wykonuje pogrzeby tradycyjne oraz kremacje, zgodnie z tradycją katolicką, świecką lub charakterystyczną dla innych wyznań. Sprawdź szczegóły dotyczące współpracy firmy z Pogotowiem Pogrzebowym, przechodząc na podstronę zakłady pogrzebowe Trzebinia.

Kompleksowe usługi pogrzebowe „Anioł” w Trzebini

Pracownicy dokładają wszelkich starań, aby pomóc Rodzinie pogrążonej w żałobie po stracie bliskiej osoby. Przejmują na siebie wszystkie konieczne do dopełniania obowiązki związane z przygotowaniem ceremonii, aby bliscy mogli skupić się na spokojnym przeżywaniu żałoby. W razie potrzeby zajmą się formalnościami urzędowymi związanymi m.in. z zasiłkiem pogrzebowym. Koszty związane z pochówkiem mogą zostać rozliczone bezgotówkowo w ramach należnego zasiłku, a ewentualna różnica zostanie wypłacona.

Pracownicy pozostają do dyspozycji przez całą dobę, dlatego też od razu po otrzymaniu zgłoszenia dotyczącego konieczności przewiezienia Osoby Zmarłej, jadą na wskazane miejsce, by odebrać ciało. Zakład Pogrzebowy Anioł dysponuje chłodnią, gdzie ciało przygotowywane jest do pochówku poprzez zabiegi z zakresu tanatokosmetyki. Alternatywą dla pochówku tradycyjnego jest kremacja zwłok, w ostatnim czasie jest ona coraz częściej wybieraną formą pochówku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, zakład zajmuje się wszystkimi procedurami związanymi z usługą spopielania zwłok. Zapewnia wszystko, co potrzebne, aby kompleksowo przeprowadzić tego typu pogrzeb.

Anioł kompleksowe usługi pogrzebowe - urna

Wszystkie osoby zgłaszające się do firmy mogą także liczyć na pomoc w zakresie wyboru odpowiedniej trumny bądź urny oraz innych niezbędnych utensyliów pogrzebowych np. krzyży czy tabliczek nagrobnych, oraz klepsydr. Pracownicy dbają o to, aby Klienci mogli dopełnić wszystkich spraw związanych z pogrzebem w jednym miejscu. Dlatego też oferują kompleksowe przygotowanie oprawy florystycznej ceremonii, a także wyjątkową oprawę muzyczną w wykonaniu skrzypka bądź trębacza. Dodatkowo na życzenie bliskich Osoby Zmarłej mogą zapewnić transport uczestników ceremonii pogrzebowej. Wszystkim działaniom zakładu przyświeca szacunek, takt oraz skromność.

Lokalizacja zakładu pogrzebowego w Trzebini

Wszyscy mieszkańcy gminy Trzebinia w obliczu bolesnej straty mogą liczyć na pomoc ze strony rekomendowanej przez nas firmy. Biuro zakładu mieści się w Trzebini przy ulicy św. Stanisława 28. Jeżeli z jakiegoś powodu nie mogą Państwo dotrzeć do siedziby firmy, mogą się Państwo skontaktować telefonicznie. Wtedy zostanie oddelegowany pracownik, który przyjedzie we wskazane przez Państwa miejsce, o dogodnej porze i tam ustali wszelkie szczegóły.

Zakład Pogrzebowy Anioł Trzebinia biuro