Zakład Pogrzebowy Nowy Targ – współpraca z Pogotowiem Pogrzebowym

Zakład Pogrzebowy ANDRZEJ KRUPA od 1991 roku świadczy kompleksowe usługi funeralne każdej Rodzinie znajdującej się w potrzebie. Ogromne zaangażowanie właściciela, wieloletnie doświadczenie i cenna wiedza, regularnie owocują pozytywnymi opiniami od wielu Rodzin korzystających z usług firmy. Doskonaląc swoje umiejętności każdego dnia, kadra zakładu dokłada wszelkich starań, by każdy Klient mógł zorganizować ceremonię pełną piękna, godności, szacunku i wspomnień. Personel dba o to, aby wszystkie oczekiwania osoby organizującej pogrzeb zostały spełnione w stu procentach. Pomoc ze strony zakładu jest całościowa, obejmuje każdy etap związany z organizacją i obsługą ceremonii pożegnalnej.

Usługi pogrzebowe świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Nowym Targu

Zakład Pogrzebowy ANDRZEJ KRUPA posiada szeroki wachlarz usług i świadczeń, z których skorzystać może każda Rodzina dotknięta bolesną utratą bliskiej osoby. Firma proponuje rozwiązania gwarantujące Klientowi spokojne i ciche przeżycie żałoby, bez zmartwień o dodatkowe obowiązki, które spadają na człowieka w momencie śmierci. Zakład w ramach współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym świadczy usługi na terenie Nowego Targu i Czorsztyna w województwie małopolskim – szczegóły możecie Państwo sprawdzić m.in. na podstronie – zakłady pogrzebowe Nowy Targ. Zaufani pracownicy zakładu Pana Andrzeja Krupy, na podstawie stosownego upoważnienia wykonują niezbędne czynności w urzędzie, kościele, na cmentarzu, a także wypełniają formalności potrzebne do uzyskania zasiłku pogrzebowego, z instytucji takich jak ZUS czy KRUS. Pomoc obsługi dotyczy także dokumentacji potrzebnej do przeprowadzenia procesu spopielenia zwłok, jeśli życzy sobie tego Rodzina, bądź taka była ostatnia wola Osoby Zmarłej.

Kompleksowa pomoc w organizacji pogrzebu w Nowym Targu

W siedzibie zakładu każda Rodzina znajdzie duży wybór trumien i urn, sprowadzonych od czołowych dostawców, a wykonanych w najwyższym standardzie. Starannie wyselekcjonowana oferta zawiera też akcesoria funeralne takie jak krzyże, tabliczki, obrazki pamiątkowe i nekrologi. Zakład organizując ceremonię pożegnalną Zmarłej Osoby, dba o każdy szczegół. Oprawę kwiatową zapewniają profesjonalni floryści, wykonujący wieńce, wiązanki, a także gotowe kompozycje i bukiety. Pracownicy Domu Pogrzebowego Krupa dbają o to, by każda Rodzina poczuła się otoczona troską, zrozumieniem i empatią. W związku z tym przygotowano kaplicę w domu pogrzebowym, która pozwoli na pogrążenie się w modlitwie w komfortowych warunkach. Dodatkowo firma realizuje usługę całodobowej eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, dając Rodzinom pewność, że procedura odbędzie się w sposób szybki, sprawny i przede wszystkim bezpieczny.

Właściciel zakładu, Pan Andrzej Krupa, zadecydował o kupnie specjalistycznych karawanów, dostosowanych do przewozu zwłok. Wszystkie samochody i pomieszczenia chłodnicze należące do zakładu, spełniają europejskiej restrykcje, surowe wymogi techniczne i sanitarne. Cenna wiedza i codzienna posługa na rzecz Osób Zmarłych i ich Rodzin, pozwala na stałe podnoszenie kwalifikacji i tym samym, skuteczniejsze, bardziej efektywne wykonywanie zleconej pracy. Kadra profesjonalistów dokonuje wszystkich czynności z zakresu toalety pośmiertnej. Ponadto dobiera stosowną odzież i tym samym przywraca schludny i nienaganny wygląd Zmarłego w dniu ostatniego pożegnania.  Dodatkowo właściciel zakładu służy dobrą radą przy organizacji uroczystej stypy po zakończeniu ceremonii, a także świadczy usługi całorocznej opieki nad grobami. Całość prezentowanych usług i świadczeń, pozwala na wykonanie pochówku z najwyższym majestatem, bez względu na status majątkowy i światopogląd.

Jak dotrzeć do Zakładu Pogrzebowego Krupa?

Zakład Pogrzebowy Krupa zlokalizowany jest kilka kilometrów od Nowego Targu, we wsi Waksmund, przy ulicy Na Równi 20 w województwie małopolskim. Firma świadczy kompleksowe usługi funeralne na terenie powiatu nowotarskiego, pozostając do dyspozycji każdego człowieka przez całą dobę, codziennie. Niezależnie od pory dnia i nocy można zwrócić się o pomoc do doświadczonych pracowników i właściciela zakładu. Pomoc uzyskać można we wszystkie dni tygodnia – również niedzielę i święta.