Zakład Pogrzebowy Krupa Waksmund rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe w Czorsztynie

Zakład Pogrzebowy Andrzej Krupa działa na nowotarskim rynku pogrzebowym od 1991 roku. Ponad 30 lat temu Pan Andrzej Krupa postanowił o założeniu zakładu, aby nieść pomoc Rodzinom dotkniętym utratą bliskiej osoby. Śmierć jest w życiu rzeczą nieuniknioną, bolesną, zawsze przedwczesną. Emocje związane z tą chwilą sprawiają, że Rodzina Zmarłego często nie jest w stanie samodzielnie wykonać prostych czynności. Z pomocą przychodzi wtedy firma oferująca kompleksowe usługi funeralne, najwyższej jakości. Zakład zyskał miano godnego zaufania, co przez lata działalności potwierdziło wiele Rodzin z terenu powiatu nowotarskiego w województwie małopolskim. Szczegóły współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym możecie Państwo sprawdzić na następującej podstronie – zakłady pogrzebowe Nowy Targ.

Działalność Zakładu Pogrzebowego Andrzej Krupa

Dom Pogrzebowy Andrzej Krupa na nowotarskim rynku funeralnym wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem i cenną wiedzą. Wrażliwa na krzywdę drugiego człowieka kadra, sprawi, że każdy Klient poczuje się otoczony troską, należytą opieką i zrozumieniem. W tych ciężkich chwilach niezbędnym elementem jest profesjonalne doradztwo i przeprowadzenie przez cały proces organizacji pochówku w sposób delikatny. Pracownicy firmy na podstawie upoważnienia ze strony Rodziny, wypełniają niezbędne formalności w urzędzie stanu cywilnego, kancelarii parafialnej i u zarządcy cmentarza, na którym zaplanowany jest pochówek. Ich pomoc obejmuje również dokonanie czynności niezbędnych do uzyskania zasiłku pogrzebowego z ZUS lub KRUS.

Zakład Pogrzebowy Krupa świadczy również usługi kremacji – dlatego w przypadku woli ze strony Rodziny bądź ostatniej woli Osoby Zmarłej – obsługa również pomaga z kompletowaniem potrzebnej dokumentacji. Zakład wyposażony został w bogaty wybór trumien i urn, wykonanych ze starannie wyselekcjonowanych materiałów najwyższej jakości. W firmie znaleźć też można niezbędne akcesoria funeralne takie jak obrazki pamiątkowe, nekrologi, krzyże i tabliczki nagrobne. Firma jest wyposażona w nowoczesne i ekskluzywne karawany, przeznaczone do przewozu Osób Zmarłych. Eksportacja odbywa się niezależnie od pory dnia i nocy, jak również bez względu na lokalizację – czy jest to dom, szpital, hospicjum czy każde inne miejsce.

Zakład pogrzebowy posiada też specjalistyczną chłodnię, spełniającą wymogi techniczne, a także sanitarne. Personel pod czujnym okiem właściciela dokonuje czynności z zakresu toalety pośmiertnej. Zakład posiada różnorodną odzież pośmiertną, w wielu wariantach kolorystycznych, wzorach i rozmiarach. Bardzo ważnym elementem pochówku jest oprawa kwiatowa – w tym zakresie firma współpracuje z profesjonalnymi florystami, sprawdzonymi dostawcami, oferującymi świeże, trwałe i okazałe dekoracje florystyczne w postaci wieńców, wiązanek czy też stoików. Całość prezentowanych przez zakład usług daje każdej Rodzinie gwarancję całościowej obsługi, spełnienia wszelkich oczekiwań, zrozumienia potrzeb, jak również powagi sytuacji.

Siedziba Domu Pogrzebowego Andrzej Krupa

Zakład Usług Pogrzebowych ANDRZEJ KRUPA mieści się we wsi Waksmund w województwie małopolskim, siedziba znajduje się przy ulicy Na Równi 20. Firma prowadzi działalność przez całą dobę i we wszystkie dni tygodnia – również niedziele i święta – dzięki czemu Rodziny mogą liczyć na natychmiastowe wsparcie, radę i pełną empatii rozmowę.